Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
12.5.2011 14:59 - Jarik
to pondeli je take mrtve.
u mne byl funkcni jen ctvrtek.

proste to ted nevychazi :(
to je tim, ze kveten-cerven mame plny ruznymi pracovnimi povinnostmi :(
12.5.2011 15:38 - Nerhinn
No... takže můžeme hrát další hru s odstupem čtyř týdnů, nebo se zkusit bez někoho obejít. Almi, je někdo, kdo je pro příští hru... postradatelný?
12.5.2011 17:58 - Alnag
Nerhinn píše:
Almi, je někdo, kdo je pro příští hru... postradatelný?


Jak jsem psal, nemám problém s tím, když budete hrát beze mne. Pokud jsem ty reakce četl dobře, tak nikdo jiný s Almim navrhovaným čtvrtkem problém vyloženě nemá. Příběhová linie se zjevně týká primárně tebe a Jarika. A já si alespoň ušetřím nervy tím, že jsem po řeznickém výslechu setnul nějaké příběhově klíčové NPCčko jako psa.

Zní mi to jako win-win situace.
12.5.2011 20:06 - Nerhinn
Alnag: Nechtěl ses náhodou stát zimním archfeyem?
13.5.2011 14:15 - Almi
Tak, já mohu bohužel jen ty dva dny, co jsem psal v uvedeném týdnu. Jiné dny jsem zasekaný :(

V příběhu potřebuji: Veroniku, Jarika, a byl by fajn Noir. Dokážu si v příběhu poradit s tím, že někdo teď nebude. Dokonce si to dokážu po poslední scéně i herně představit.
13.5.2011 14:19 - Nerhinn
Ach tak, myslela jsem, že ta třetí postava je Sven.

No, tak co takhle ten čtvrtek 26/5? Asi by se mi podařilo dohodnout místo pro hru na mé staré koleji.

EDIT: Samozřejmě můžeme hrát i u nás doma, ale pochopím, když se vám nebude chtít jezdit do Brna :)
16.5.2011 18:15 - Almi
Nerhinn: Mně je jedno, kde se bude hrát, pokud budu znát adresu. Stačí mi prostě potvrdit čas. Ale dokážu si představit, že se teď nějakou dobu hrát nebude. Všichni toho máme docela hodně a zpětně si uvědomuji, že je to na hře docela vidět. A s Alnagem si budu chtít stejně popovídat bokem.
18.5.2011 22:59 - Almi
Tak, protože to vypadá, že se v nejbližších 14ti dnech smysluplně nesejdeme, nebudu to hrotit a dáme si nějakou pauzu do doby, než se bude moct. Pokud má někdo fakt absťák, nemám problém se mu v rámci možností individuálně věnovat.

Držím palce, ať zvládnete konference, maturity, cvičení a zkoušky úspěšně :-)

Nerhinn píše:
Ach tak, myslela jsem, že ta třetí postava je Sven.


Byl by, pokud by Sven nevraždil každého, koho potká :-) Ne, vážně, jistá míra nevtíravé elegantní brutality je k této pozici asi nutnou podmínkou, což splňuje beze zbytku. Takže možná jednou bude, bude-li chtít a dáme-li o tom řeč.
22.5.2011 22:39 - Sethi
Almi píše:
Byl by, pokud by Sven nevraždil každého, koho potká :-)

Podle mě je to validní postup. Pokud se mu podaří vybít všechny ostatní Feye, nezbude nikdo, kdo by oponoval jeho vládě Feywildu.
22.5.2011 22:43 - Alnag
Já bych jen chtěl říct, že vzhledem k tomu, jak se mi prozatím rozkládají doktorské zkoušky v průběhu června (čtěte nikoliv dobře), tak je možné, že čas na hraní budu mít tak někdy po 22/6 (a to ještě bůh ví jestli, někam do toho musím vměstnat ještě minimálně dvě celodenní pracovní cesty). Takže pokud chcete hrát, hrajte beze mne. Máte mé požehnání.

A ve Feywildu zbudou alespoň nějací feyové.
23.5.2011 09:23 - noir
Úplně vidím Svena, jak sedí na trůnu z elfích lebek nad vyhořelým Feywildem, ze země stoupá dým a on se spokojeně usměje...

Nebojte, nějak to dáme dohromady. Jak to teda zatím vypadá, květem už nic a v červu ke konci? Ok, zkusím si na poslední červnový týden naplánovat volnější program.
23.5.2011 09:29 - Alnag
Je možné, že budu moct i nějaké datum v průběhu června, ale to bude asi stylem "buď tenhle den nebo vůbec" (a zatím ještě nevím, chybí mi termín jedné zkoušky...)
23.5.2011 15:27 - Almi
Alnag: Jasně, v pohodě. Ono to nějak dopadne. Držím palce, ať ti to dopadne.
25.5.2011 16:24 - Alnag
Ok. Takže takhle: mám možnost hrát 9/6 (čtvrtek) nebo 16/6 (čtvrtek), event. i oba. Zvažte jak jste na tom a zda by se Vám to v nějakém z těch dat hodilo nebo ne.
25.5.2011 17:26 - Nerhinn
Za mě zatím OK, ale preferovala bych pouze jednu hru.
25.5.2011 20:06 - Almi
Já 9/6 za sebe vylučuji, k datu 16/6 se zatím neumím vyjádřit. Červen bude prostě docela divokej.
25.5.2011 20:26 - Jarik
ja mohu oba uvedene terminy.
rovnou hlasim, ze vylucuji terminy 20.-23.6. a 30.6.
na tom zacatku mam skolni vylet. a na tom konci konec skolniho roku. :)
25.5.2011 21:01 - Alnag
Takže v průběžném hlasování vítězí 16/6 s tím, že jeho výhra je nicméně nejasná. :)
25.5.2011 22:39 - Almi
Alnag: asi tak, ale pokud to vím takhle dopředu, mohu udělat maximum pro ovlivnění Havraní královny v náš prospěch :)
26.5.2011 10:07 - Sethi
Toho 16. by pro mě v tenhle okamžik nejspíš šlo, ale nedokážu slíbit, že to tak zůstane.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066834926605225 secREMOTE_IP: 18.217.15.228