Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
10.2.2009 09:04 - LZJ
Noir: Doporučuju nějaký PDF Printer driver. Vytiskneš do PDF a přečteš skoro všude. Případně vytiskneš atd.
10.2.2009 09:21 - Noir
Aha, něco takového bych asi doma mít měl. Díky moc, LZJi!
11.2.2009 23:30 - Alnag
Připomínám, že neznalé vyzvedávám na stanici autobusu Přírodní (198 ze Smích. nádraží, 215 z Kačerova). Vyzvedávám v 17 hodin. To znamená, že pokud někdo míří přímo ke mně, tak tam budu s vyzvednutými v cca 17:15.
12.2.2009 09:51 - Sethi
co když se někdo ztratí už po cestě na tu zastávku =X
12.2.2009 11:10 - Jarik
ja hlavne vim, ze autobus ze Smich.nadr. prijizdi v 17.01 :)
takze odchod v 17.00 je dost nevhodny :D
(a ze Smich.nadr. jede v 16.39)

a jestli nevyjdou ty zidle :D tak to bude vesele :)
12.2.2009 11:55 - Alnag
Jarik: Tak nouzově se to vyřešit dá, ale pohodlné to není. (Vyzkoušeno včera). Já vím, že autobus přijede v 17:01. Jen bych nerad čekal na ten další, co přijede až po 1/4 hodině.
13.2.2009 08:37 - Jarik
mlask, mlask, mlask.
Mohu si jedine pomlaskat, za prijemny vecer.
Chtel jsem puvodne psat o tom, jak spatne jsem zvladl pravidla.. ale pak jsem si rekl, ne. Kdyz se to vyresilo, tak to prevratim radeji v dobre :) (jen 5x jsem se spletl v ranci "leceni") :)

Nalezeni paladinstvi:
"... bylo to davno, ..." (to uz jsem slysel tolikrat:) )
"... toho dne, snad Bahamut sam rozhodl o ceste bojovnika z krve vlastniho rodu. Kdyz vuli svou pripustil, aby tento zil. Bez ohledu na to, kolikrat mel padnout a pridat se k rase prastare, jejiz cas pomalu se chyli k svemu konci.
A tak stalo se, ze ve spolecenstvi rozlisnem jako jaro, leto, zima i podzim dal mu pravo zit.
Nelze prastare draci moudrosti, cti ci slave vzdorovat. Jen podekovat za vse a nepromarnit ten dar, co byl vlozen Jím do dlani.
Doba ukaze, zda draci dar lze promrhat. ..." :)

p.s.: Az si budu delat postavu priste, tak si schopnosti vyberu po svem,a ne podle doporuceni autora :) Tak se nestane, ze bych nejakou schopnost neuzival a nebo, ze nektera bude uzivana spatne.
Nasel jsem jeste jednu chybu. Drakorozeni nemaji automaticky low-light vision. Musi si na to brat feat :) Draci smysly. To jsem vsak take zjistil az doma.
13.2.2009 08:48 - Noir
Jakožto člen smečky, na něhož se nejlépe hodí metafora s podzimem (hniloba, rozklad, mršiny v lesích) si musím včerejší sezení pochvalovat.

Moc krásná kombinace nesnesitelných charakterů! Nadchlo mě hlavně závěrečné Alnagovo uloupení miláška, paladinova kladná zatvrzelost, Almiho schopnost nezabít nás a Sethiiny masochistické sklony.

Díky všem!
13.2.2009 10:15 - Sethi
ekhem... CHARGE!!!


mnooo, bavila jsem se, velmi. obešlo se to bez přehnaného geekování s číslíčky a pravidly, z čehož jsem měla prvně obavu, a jak už jsem říkala alnagovi, taková přímočará "všechno to pobijeme!" akce je hrozně osvěžující, především po měsících paranoidního plížení se new yorkem.

takže, děkuji, těším se na další sezení.
13.2.2009 10:19 - Jarik
co se dalsiho terminu tyce. 2.-8.3. mam ty prazdniny o kterych jsem hovoril.
a pote, co jsme se shodli, ze ctvrtek je fajn bych navrhl 2 terminy. z nichz ten prvni uz vcera padl.. :)
26.2., 12.3. (ale to uz je docela daleko:( )
Takze NAVRH. za 14 dni? :) 26.2. :D
13.2.2009 11:08 - Alnag
Sice bych chtěl také pokračovat co nejdřív, ale s tím datem za 14 dní si teď nejsem úplně na 100% jistý a nemůžu to bohužel nijak zaručit. :(
13.2.2009 11:53 - Sethi
Aiss v barvách.

pro mě je ten termín ok...
13.2.2009 13:07 - Almi
ALL: Děkuji za báječnou hru. Přiznávám, že Noirovo pojetí gnolla-intelektuála ohlodávajícího kost chcíplé krávy mne dostalo..stejně jako Alnagovo "mlčenlivý" bard, trousící světaznalé apokalyptické hlášky typu "všechno znám, všude jsem byl".
Jarikovo Absolutně Kladný Paladin pak docela vtipně naráží, zvláště má-li nějak vyjít se Sethinou kněžkou, jejíž byť výstřední zjev neznalého zdaleka nepřipraví na to, co následuje, pokud promluví..nebo (nedej bože!) koná..

Přiznávám, že i pro mne byl včerejšek příjemným odreagováním, svým způsobem nádherně přímočarý, byť sem tam už růžky vykukují..

ad. termín příště: Oba termíny mi vyhovují, takže si vyberte :o))
13.2.2009 13:12 - Alnag
Já bych navrhoval předběžně počítat s tím 26.2., ale s tím, že si vyhrazuju právo, že to ještě dopřesním. Během týdne už bych to snad mohl vědět s jistotou...
13.2.2009 16:25 - noir
u mě dobrý.
18.2.2009 11:32 - Almi
ALL: OK, tak já tedy počítám předběžně s 26.2.2009 (čtvrtek), od 17. hodin u Alnaga, ju? Pokud by to nevycházelo, dejte vědět...

Jo, a úpravy postav jsou samozřejmostí. Pravidla to do jisté míry umožňují a dle homerule, které se nám osvědčilo, si řpehazujte do 4. levelu věci u postavy, powers atp. jak budete chtít. Prostě - experimentujete, bavte se, aby byla vaše postava co nejvíc pro vás cool :o))

..jen mne, pls, o změnách informujete :o))
18.2.2009 15:19 - Noir
Almi: OK, jsem připraven.
18.2.2009 15:45 - Alnag
U mně zatím dobrý :)
18.2.2009 16:38 - Sethi
CHAARGE!!

totiž.

ano.

(pokud mě do té doby nesmete vlna navztekaných feministek)
18.2.2009 16:46 - unknown
jj.
u mne taky dobry (snad) - jestli nebudu MUSET odjet na zkousku.
ale taky se muze stat, ze prijedu zas ve ctvrtek zpet do Prahy.

zatim to plati.

a propo. Paladin se nam trochu posvetil co se schopnosti tyce :)
a uz mam taky low-light vision :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080564975738525 secREMOTE_IP: 3.133.137.169