Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
23.2.2011 11:10 - Almi
noir: taky že bylo, chyběls jim, ale aspoň se družina nepatrně zapotila..i když, myslím si, že nejhorší byla STUDNA! :D

ALL: jen pro info - ten "vílák", co prošel minulým encounterem na vinici, tak v případě úspěšného vhledu šlo získat jeho sympatie. Bonus v takovéto činnosti by měli zejména ti z vás, kteří jsou (i) původem fey, (ii) mají s fey nějaké dobré vztahy. Ziskem bylo bonusové info + i něco navíc.

..s variantou, že očarované dryády nebudete vraždit, ale jen omračovat jsem nepočítal, na to vás příliš dobře znám...ale udělalo by mi to radost a patřičně to ohodnotil ;-)

k minor questu Studna: úspěšně jste ho splnili, musím říct, že to nebylo lehce nastavené. Odměnou pro hráče budiž zajímavý artefakt ;-)

A (škodolibou) odměnou pro DMa budiž rozdělení party...
23.2.2011 11:15 - Jarik
Kdyby vily neutocily jen na nas... tak by se dalo o nejakem mirovem reseni dalo mluvit.
Problem je ten, ze spousta CP, ktere nemame zabijet nam jde po krku stejne jako ty, co zabijet mame. A hrajes je dost podobne :D :D :D
23.2.2011 12:33 - Sethi
Almi píše:
Odměnou pro hráče budiž zajímavý artefakt ;-)

Zajímavý. *hlas čišící nadšením*
23.2.2011 13:17 - Nerhinn
Doufejme, že se ukáže být zcela zbytečným.
23.2.2011 14:05 - Sethi
Jsem to jen já, kdo má panickou hrůzu ze všeho, co je označeno za "zajímavé"?
23.2.2011 14:31 - noir
Vidíte to, já to říkal, že Vecnovu ruku dostaneme. Jen jsem nečekal, že bude v úlu..
23.2.2011 14:32 - Alnag
Jsem to jen já, kdo má panickou hrůzu ze všeho, co je označeno jako artefakt?
23.2.2011 14:49 - Sethi
No ještě nápady Almimu dávej.
23.2.2011 16:38 - Jarik
Jsem to jen ja, kdo ma panickou hruzu ze vseho? :D
24.2.2011 10:18 - Almi
Omluva všem, neměl to být artefakt, ale wondrous item. Asi tak.

Jarik: Víš, kdyby tam ty dryády jen tak postávali a mávali na vás...to by nebyla žádná výzva. Hádám, že jako hráč Paladina jsi ale svou poznámku nemyslel vážně, že? :-)


ad. předmět: Jojo, Aiss přiznala, že ten předmět je "rouhačský". Takže si buďte jistí, že se jednalo o VELMI užitečný předmět, který však nedostanete :-)
a ne, nebyla to Vecnova ruka. Přiznávám, že nejvíc nadšený by z něj byl asi Konstantin. U zbytku si netroufám soudit. Ale, prostě..byl s ním spojen příběh, který mne napadl, když jsem si ho kdysi četl. Nic světoborného. Cosi jako - "Kdo chce moc, skončí jako..Konstantin!" :D
24.2.2011 10:38 - Jarik
Mohly utocit nahodne... a ne cilene (jak nejake spec-ops) :D
Kdyby napriklad utocily na toho, kdo se skrz ne prodira; nebo na toho kdo utoci kontaktne (a na to mely imm.int.); tak by to vyzva byla.
Nebo neutocily na toho, kdo se je snazi chranit ... :)
Tak bych mlcel :D
24.2.2011 15:04 - Almi
Jarik: Mno..když si to po tobě čtu, při vší úctě..nedává to smysl :D

Proč by, probůh, útočili náhodně? Když je řídila skupinová mysl? Tebou zmíněné argumenty nemají žádnou souvislost s tím, že to prostě jsou dryády. Jasně a zcela viditelně očarované. Nejednající ze své svobodné vůle. Oni ani cíleně nepátrali, zda kolem nich někdo není..
24.2.2011 15:42 - Jarik
chtel jsem tim jen rici toliko... ze jestlize jsem nezkoumal jednotlive dryady,
... nevidel jsem logiku zkoumat ani tu epic-dryadu. :)
navic... (A ted se schovam za system)... Netura neni moje silna stranka :D
26.2.2011 13:26 - Nerhinn
...když Gaerwyn dostala Konstantinův dar, rozzářily se jí oči. Jako by se vrátila do dětských let...

27.2.2011 19:52 - Nerhinn
Potřebovala bych se zeptat na přespříští hru. Co říkáte na 17.3.?
27.2.2011 20:04 - Jarik
17.3. ja mohu
27.2.2011 20:09 - Alnag
Za mne je 17/3 také OK.
27.2.2011 20:20 - Sethi
Možno.
1.3.2011 15:07 - Almi
17.3. mohu.

ale je v ohrožení hraní tento čtvrtek. nejen, že jsem si uhnal asi chřipku (měla ji mít Sethi!), ale nakazil jsem i Soňu. Momentálně má 39 st. Jsem na tom líp, ale uvidím. každopádně se rozhodnu zítra ráno.

Děsí mne ta virulentnost a rychlý nástup :(
1.3.2011 16:04 - Sethi
No já projdu dnes večer zátěžovým testem, zatím je mi fajn, uvidíme, co se mnou udělá směna. Ale troufla bych si tvrdit, že jestli Tě v krku začalo bolet už v pátek večer, tak sis to nejspíš přivezl s sebou. Vzhledem k tomu, že jsem s Tebou trávila mnohem víc času, než s Mončou, budu vinit Tebe =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062138795852661 secREMOTE_IP: 3.133.137.169