Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
5.2.2009 11:08 - Fibriso
podle toho kdy se hraje bych měl teoreticky taky zájem
(i když teď asi s křížkem po funuse)
edit: zadnej ranger tentokrát...
5.2.2009 11:15 - Beltar
Tak já bych to viděl na hobita nebo člověka čaroděje. Studentíka co hrozně žere knížky o dobrodružstvích a chtěl by být jako jeden z těch slavných čarodějů,proto vyrazí, vyzbrojen mnoha moudrými příručkami (100 a 1 rada pro přežití v lese od velemoudrého druida Mudlofouse, Neobyčejná dobrodružství neohroženého barda Velkorixe, ...)najít nějaké dobrodruhy a prožít s nimi mnoho dobrodružství.

Nebo mám hrát temného elfího nekromancera, co nejdřív kouzlí a pak se ptá? :-)
5.2.2009 11:53 - Alnag
Upřímně řečeno, nevím přesně, co se tady děje... ale fakt nemám nafukovací byt. Z původní rozumné kapacity 4+1 (na kterou je to dimenzované) se to tu rozmáhá až někam k 7+1...

Pamatujte, že čím víc lidí, tím méně show-time pro jednoho až do chvíle, kdy hrajete méně jak 10 minut v hodině. Pokud je tu najednou tolik zájemců, tak by snad bylo jednoduší z toho udělat dvě skupiny. Hráči by měli víc herního prostoru a tak...
5.2.2009 12:15 - Sethi
Alnag píše:
Upřímně řečeno, nevím přesně, co se tady děje...

za našich mladých let se tomu říkalo mitóza...
5.2.2009 13:13 - Almi
ALL: Mojí chybou došlo k tomu, že jsem nadmíru nafoukl Alnagův byt. Kdo ho zná ví, že fakt se všichni ke stolu nevejdem a koukat na tu slečnu naproti jednoho taky furt nebaví...

..ale to je jedno, kde jsem to jen přestal...prostě jsem dneska Beltara oslovil bez toho abych byl dostatečně dotěrný na někoho jiného. Naštěstí mne někdo zastoupil a včas mne upozornil. Tímto se Beltarovi i veřejně omlouvám za mystifikaci.

Výsledkem budiž ještě zajímavější mix postav v družině :-)

Fibriso: bylo k mání max. jedno místo a to už je obsazeno. Pokud se ale něco bude dít a mně se podaří družinu přesvědčit, aby se vyvraždila v rámci roleplayingu v reálu mezi sebou, rád Tě uvítám :-)
5.2.2009 15:25 - Noir
Tož a teď už jen datum, povolené a zakázené zdroje a tak...
5.2.2009 22:26 - Alnag
EDIT: U mně to bude půl-elf bard (s nějakým warlock multiclassem). U sethi tiefling cleric. Naše deníky dodám ASAP. :)
6.2.2009 08:14 - Almi
Takže aktuální plánované složení je:

Jarik: asi Dragonborn paladin
Alnag: půl-elf Bard, rovnou multiclass s warlockem (to jsem sám zvědav :o)
Noir: gnoll ranger
Sethi: tielfing cleric
Nerhinn: nějaká forma lučistnice, bude upřesněno.

Hra: zatím stále počítám s původně navrženým termínem, tj. příští čtvrtek 12.02.2009 od 17. hodin u Alnaga. Vyhovuje všem?
6.2.2009 12:36 - Sethi
Píše:
Hra: zatím stále počítám s původně navrženým termínem, tj. příští čtvrtek 12.02.2009 od 17. hodin u Alnaga. Vyhovuje všem?


affirmative.

pokud mě do té doby nesežere kosatka nebo nepřejede trolejové vozidlo.
6.2.2009 15:04 - Nerhinn
Tak, má malá studie DnD započata jest. Character Builder stáhnut a nainstalován, pravidla, ehm, sehnána... akorát mi nikdy moc nešlo číst delší text z monitoru, tak si budu muset kousek dneska večer, až dorazím domů, vytisknout. Pak už to snad půjde rychle :)
Zatím to tedy vypadá na rogue elfa, pakliže nepopustím uzdu svým munchkinovským choutkám a nezačnu experimentovat.
7.2.2009 15:41 - Alnag
Můj deník (Half-elf bard)

Sethiin deník (Tiefling cleric)
8.2.2009 11:02 - Noir
Hm, tak tahle strikersky-leaderská grüpa vypadá víc než zajímavě. Deník pošlu do úterka, momentálně jsem pracovně na cestách...
Nicméně nejsem sto udělat postavu plně v Character builderu, bo ta free verze neumí dělat¨potvory pro beastmastery.
8.2.2009 11:03 - Noir
A s navrženým časem plně souhlasím, neměl by to být problém.
8.2.2009 15:21 - Alnag
Noir: Alespoň popřeme ty pomluvy o tom, jak musíš mít vyrovnanou družinu nebo co... :)
8.2.2009 18:17 - Noir
Alnag: Taky jsem tomu nikdy nevěřil! Hm, koukám, že se ti ošklivý warlocký pohled docela zalíbil...
8.2.2009 18:20 - Alnag
Noir: Tak hlavně mi ladí k postavě... :)

Je to půlelf a elfové jsou prapůvodem z Feywildu, takže fey-pact se zdál být nejvíc přijatelný. Taky je to schopnost, která se nejvíc hodí k bardovi (psychická a tak) a ano... trochu se mi i zalíbil, nepopírám.
9.2.2009 08:26 - Jarik
mno. protoze jsem neschopnej:
1] najit charakter builder :)
2] najit pravidla 4e

tak Vas chci poprosit o linky :) a pokud to neni soucast pravidel, tak i na preddefinovane charaktery.
abych mohl mit na hru hotovej denik.. a nezdrzoval s tim. Ja si ta pravidla nepamatuji,ale myslim, ze se chytnu do 1/2 hodiny.

A je jiste, ze nebudu plivat ohen (to uz jsem se rozhodl... asi to pujde do ledu :) nebo blesku :D )
9.2.2009 16:24 - Almi
Jarik:
Stříbrný podnos, který by měl obsahovat i beta verzi Chrakter Builderu, je zde. Heslo je d20.cz

Místo, kde jsou pravidla, je tady. Heslo je d20.

Alnag: Děkuji za deníky :-)

ALL: Kdo chce může se zamyslet i pár slovy o motivaci postavy. Může být i formou PM. Někde tu byl Alnagův článeček o vytváření pozadí postavy, ten byl, tuším, vhodnou inspirací. Každopádně se flashbacky docela osvědčily, takže s nimi počítejte :-)

Stejně tak je dosud otevřené počáteční prostředí a situace. Vážně to chcete nechat na mně? Hmm... ;o))
9.2.2009 22:38 - Jarik
Tak se mi prave povedlo vytvorit s pomoci Builderu charakter.
Nejsem anglictinar a nemam cas si s tim hrat, tak si to vytisknu primo z toho Builderu :)
Nastesti mame alespon castecny preklad Paladina (v SK), takze mam i papir s pomocnymi udaji :)

Almi ma muj denik uz k dispozici na mailu.
A vy ostatni... Staci snad rici : Dragonborn Paladin-Defender
10.2.2009 08:58 - Noir
...va fix, nedá se nějak deník z Character buideru exportovat na počítač, kde nemám nainstalovaný Builder? Mě to nejde. Doma sice mám builder, ale ne tiskárnu, a v práci si zase, ač tam mám tiskárnu, nenainstaluju builder...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10646295547485 secREMOTE_IP: 3.128.168.87