Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
8.2.2011 12:30 - Sethi
I Almi s tím počítal.

To jsem fakt jediná, kdo je úplně mimo?
8.2.2011 12:41 - noir
Já byl mimo jen napůl...
8.2.2011 12:52 - Almi
Sethi píše:
No jo, teď už taky... Ale je to tak trochu příjemné překvapení pro dnešní den.


..příjemných překvapení není nikdy dost :-)

Já se čtvrtkem počítám, byť mi Jarikova nepřítomnost docela kazí pocit kontinuity. Mno, uvidíme, s čím Aiss přijde, neboť čas se krátí...
8.2.2011 13:15 - Sethi
Vždyť Jarik hlásil nepřítomnost na jiné datum...
8.2.2011 14:23 - Alnag
Jarik hlásil nepřítomnost datum na další, mnou navrhované. (Tj. 24/2). Zrušil jsem ho ze záhlaví, usoudil jsem, že to holt domluvíme až na hře.
8.2.2011 15:26 - Almi
Alnag, Sethi: Jo aha, to je dobře! :-)
8.2.2011 15:35 - noir
Už dopředu tuším, že 24 taky nebudu moct...
8.2.2011 16:12 - Nerhinn
Nepřivezu medovinu, přivezu Žížalu.
8.2.2011 16:37 - noir
Nepřivezu Žížalu, přivezu medovinu.
8.2.2011 17:23 - Jarik
10.2. jsem ucasten na 100%, kdyz do mne nepotece medovina :D
z minule hry si nepamatuji vse (a to jsem si precetl i vyborny sumar) :D
ale zkusim to dat dohromady.

To je vazne vsem jedno, co sezralo Ghara a v cem to ted chodi?
A to Vam fakt prijde v poradku, kdyz Ghar porazil skoro sam Liche? :D
GHAR. Vite vubec o koho se jedna? V pojeti Konstatnitn by mne nic neprekvapilo.. ale GHAR??? :)
8.2.2011 17:40 - Sethi
Ale tak jedno mi to není (tedy ta část o sežrání, je mi upřímně jedno, do čeho se obléká), mám tu tenhle papírek a na něj si píšu věci, na které je třeba se zeptat. Ale vidíš mě snad někde kolem, abych kladla otravné otázky? Nevidíš. Tak vidíš.
8.2.2011 17:50 - Jarik
huraaaaaaaaaaaa :)
jen pockejte... az vas sezeru. teda... az vas zachranim :D
8.2.2011 19:55 - Almi
noir píše:
Už dopředu tuším, že 24 taky nebudu moct...


Fajně, a jiný den můžeš? Když nebude zbytí, klidně dám 2 týdny za sebou Encounters a pak 2 týdny AA...

.protože poslední dobou kdykolinehraješ, dějou se "podivuhodné věci" :D

..a to jsem se fakt snažil!
10.2.2011 11:13 - Almi
Hola, pár informací či upřesnění, mohou se hodit...

Co vyčetla Aiss o Baelzře v tajné knihovně chrámu v Sarbatoin. Citováno z Jak sólovat Minauros, autor neznámý...

Baelzra
An exiled archdevil clad only in blood-soaked chains slick with poison, Baelzra is the product of an affair between the corpulent archdevil Sagirsa, queen of Jangling Hiter, and Mammon, the lord of the Third Hell, Minauros. In contrast to her parents, the raven-haired Baelzra is almost too beautiful-in body, anyway. All her ugliness is within, and there she surpasses either of her horrendous parents; her voice hints at this, sounding like that of a withered crone rather than an alluring young woman.


Duergarský nižší lord, který vedl podzemní útok na klášter tvrdil, že ho poslala právě Sagirsa...
10.2.2011 11:38 - Sethi
Ono to _je_ stejně řetězové město.

Hm..
10.2.2011 11:51 - Sethi
Potřebovala bych sekretářku, která by se mnou chodila do sprchy a zapisovala si moje skvělé myšlenky. Vždycky mám pocit, že už to mám vyřešené - a jakmile mi přestane téct na hlavu voda, nevím nic.
10.2.2011 12:22 - Jarik
Tak... tady se hezky ukazuje, ze to bylo psano v tieflingstine. Protoze nerozumim ani slovu.
takze pro mne je to informace uuuplne licha.
10.2.2011 13:35 - noir
Nemám medovinu. Selhal jsem. Jen jedno víno...
10.2.2011 14:26 - Almi
noir píše:
Nemám medovinu. Selhal jsem. Jen jedno víno...


To je dobře, aspoň nebudu závidět ;D

Sethi píše:
Potřebovala bych sekretářku, která by se mnou chodila do sprchy a zapisovala si moje skvělé myšlenky.


Jsem na tom podobně. Chvíli před usnutím mám dokonalý nápady. Potřebuju sekretářku, co by se mnou chodila do postele. Ne, nechci spojit síly. Dneska jsem pokreslil A4 abych zjistil, že z druhé strany mám pověření k jednání..ups... :-)
10.2.2011 14:32 - Sethi
Nabízel snad někdo spojení sil? Na mou sekretářku se stejně nekvalifikuješ =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10096621513367 secREMOTE_IP: 18.117.186.92