Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
22.11.2010 11:42 - Nerhinn
Vysoce postavený kněz ve Vecnově církvi? Hrome, začínám si říkat, že jsme s tím seznamem možná mohli počkat...
22.11.2010 12:01 - Sethi
>Konstantin má jít někam sám.

Já vám nevím... nemohl by radši ležet v bezvědomí někde na voze?
22.11.2010 16:09 - Almi
noir: budu rád, když dorazíš :-)
22.11.2010 17:39 - Sethi
Takže, malé info, o které se Aisska podělí. (Trochu vyhýbavě se staví k tomu, jak to info získala.)

Výměnou za Doverův prsten získal Spercheios od Aldrika Hladovou Tlamu. Aldrik ale došel k závěru, že ji chce vlastně zpátky, a tak poslal Talose, ať to zařídí. Talos přijel do Varteny, vyhledal Roderika, zjistil, že převod už je v knihách. Navštívil Spercheia, že aby ten převod zrušil - to Spercheios překvapivě odmítnul a když na něj Talos zkusil přitlačit, jen si spálil prsty, Spercheios se mu vysmál a vyrazil ho.

Talos se po Spercheiovi pak nějak víc poptával a dal se do kontaktu s Growaldem, který měl údajně být schopný zajistit proti Specheiovi nějakou zbraň, nebo cosi. S Growaldovou pomocí se skutečně znovu dostane do Spercheiova domu - mírně překvapen tím, že se stařík ani nijak zvlášť nesnaží utéct, nebo bránit, Spercheia zabije, sebere papíry a dům podpálí, aby zametl stopy.

Kylaru, která se naopak utéct snažila, si odvedl Growald.

Ještě ukradl Roderikovy papíry o převodu a při odjezdu z města si krátce povšiml nově příchozích. Měl pocit, že by se tohle nemuselo pro něj, potažmo pro Aldrika vyvinout dobře a rozhodl se, že kněžka a notář by měli být zlikvidováni. O tom informoval Aldrika, který řekl, že se o to postará, s čímž sice Talos nesouhlasil, ale nehádal se. Masakr na náměstí v podání Onijských čarodějek byl tedy jakousi exhibicí moci, se kterou je Aldrik spaktovaný - něco, co už i Talos jen poměrně těžko skousl.

Roderik byl Aldrikův nevlastní syn, Aldrik si vzal vdovu po pánu z Bree. Roderik s ním nevycházel, odešel a jméno si nechal na truc, jako že on je ten pravý pán z Bree. Vdova zemřela za podivných okolností, už tehdy měl Talos pocit, že se Aldrik nějak mění. To, co se stalo na náměstí, bylo pro Talose jen známkou toho, že pro Aldrika už není cesty zpět.


Ještě jsem k tomu měla nějaké doplňující dotazy, ze kterých pak bude doplňující info.
23.11.2010 14:37 - Jarik
a ja myslel, zes na to vse prisla dedukci.
Protoze v tom pripade bych smeknul. :)

pro mne je problem si priradit osoby ke jmenum... ale jak je to tu sepsano, tak vidim, ze v tom nejaky poradek je... a za to jsem stasten.

I kdyz mi to pripomenulo, ze bych mel resit jeste Kylaru. Sice ted nevim jak, ... ale mel. Precejen mi zachanila zivot. :)
23.11.2010 14:45 - Sethi
Ano, taková... ehm... dedukce to byla.
24.11.2010 01:27 - Nerhinn
Dneska to byla hrozně prima hra :)
24.11.2010 08:35 - Almi
Nerhinn: Vážně se líbila? A já měl výčitky, že jsem Tě nenechal dělat nic jiného, než šperkařit s trpaslíkem :D
24.11.2010 09:29 - Nerhinn
Každý měl co dělat, s každým se někdo bavil... bylo to super :)
24.11.2010 09:35 - Sethi
Já tedy mívám všelijaké sny... Ale přesvědčovat Gaerwyn, že je dost uspěchané brát si Hiraka jen proto, že ji Durmen poslal pryč s opilou Aisskou, abych pak hledala ve sklepeních hradu jejího otce, kterého tam Durmen bůhví proč drží, a když ho konečně dovedu nazpět do společnosti, Gaerwyn je tak zjihlá, že shodí z podstavce tu televizi, která měla být svatebním darem pro Hiraka, a na místě si vezme Durmena...

...no, ve skutečnosti to byl pořád jeden z těch klidnějších.
24.11.2010 10:06 - yokuzava
:) Prosim sepsat! skemry skemry ....
27.11.2010 13:59 - Jarik
Veselá vdova - 1.část
Tentokrát současnost. Dokonce jsem snad předběhl i zápisky kolegů z AA :)

Moc dekuji za databazi postav.

OT: Daniela je blond. Prosím o výměnu obrázku :D
27.11.2010 14:47 - Nerhinn
Píše:
OT: Daniela je blond. Prosím o výměnu obrázku :D

Vyrobila jsem Danielu dřív, změň si ji v textu :-P
EDIT: Dobrá... nebo najdi nějaký adekvátní obrázek na výměnu.
EDIT2: adekvátní!
27.11.2010 15:48 - Jarik
V diskusi o Gharove minulosti navic muzete odpovidat na aketni otazku :)
30.11.2010 10:45 - Nerhinn
Ha, všimla jsem si zajímavé věci. Z důvodu průzkumu pro jeden projekt, na kterém zrovna dělám, pročítám znova zápisky a sumarizace a uvědomila jsem si jednu věc.
Víte, jak si vždycky stěžuju, že Gaerwyn padouchovi dá 75% ran a někdo ho pak za ni dorazí? Tak ve dvou případech se to u postav se jménem nestalo. Šedivec a Aldrik.
No a nedávno jsem si uvědomila, že Gaerwyn je archetyp Artemidy, která:http://www.d20.cz/clanky/tipy-a-triky/zenske-archetypy.page3.html píše:
Jak prochází pod měsícem v divočině, je vždycky připravena pomoci, pokud zaslechne křik mladé dívky ale i jiného člověka nebo zvířete, kteří mohou potřebovat pomoc při porodu nebo ochranu před znásilněním.

Náhoda? Nemyslím :))
2.12.2010 09:12 - noir
Hrajeme dneska? Jak to vypadá s dopravou k Alnagovi? Kačerov je prý velmi krizový. Bude Jarik schopný dorazit z jihu? Vezme nám odtamtud banány?
2.12.2010 09:14 - Sethi
No já s tím počítám. Jen navoskovat běžky a můžu vyrazit, do večera jsem snad u Alnaga.
2.12.2010 09:20 - Jarik
Ja nejedu z jihu. Jedu z dalneho vychodu :D
Na jih se chystam az po hre :D

Muj novy stit, muj stary mec, i ja ... jsme pripraveni branit vas do posledni kapky Konstantinovy krve :D
2.12.2010 10:05 - Almi
noir: je to velice příznačný dotaz. Auto sebou z pochopitelných důvodů brát nebudu. Takže tomu musíme přizpůsobit hru. Vychází mi, že se reálně mohu dostat k Alnagovi dnes mezi 18:00 a 18:30 (pokusím se co nejdřív, vědom si toho, že Veronika má výborné jídlo :D).

Skončit musíme nějak tak, abysme stihli spoj, co skutečně jede. To se týká hlavně autobusu od Alnaga, metro jezdí a tramvaje na Barrandov snad (na rozdíl od včerejška) budou jezdit taky.

Těším se na vás! :-)

ALL: Co datum příští, předvánoční hry? Jak jste na tom ve čtvrtek, 16.12.2010?
2.12.2010 10:36 - Sethi
Čtvrtek 16. vypadá v pohodě.

Na svůj přesun jsem zvědavá.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095690965652466 secREMOTE_IP: 18.224.61.19