Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
29.1.2009 13:20 - Jarik
ja se klidne pridam. :)
ale zalezi na terminu hrani. :D
29.1.2009 13:44 - Alnag
Zrovinka jsem to nabídl Sethi... :)
29.1.2009 14:47 - Almi
Alnag, Jarik: Oboje vítám. Ideální počet lidí je 5, protože stejně vždycky někdo nepřijde. 4e navíc preferuje více lidí v družině.

ad. termíny hraní: Předběžně platí cca. 1x za 3 týdny (já mohu i častěji, ale většině se nechce, a já to respektuji). Ideální by podle velké části lidí byl čtvrtek, a to u Alnaga, většinou cca. od 17. hodin (ale dá se samozřejmně přijít i později).

Pokud mne paměť neklame, nejbližší session byla navržena na čtvrtek 12. února?
29.1.2009 16:39 - Alnag
Almi:ideální počet je pět + jedna, pokud si Jarik přinese vlastní židli :)

EDIT: Taky možná pošli specifikace postav (alespoň level).
29.1.2009 17:01 - Jarik
Almi:
a uvedomujes si, ze jsem hral 4e jen jednou s tebou? :) Takze to s moji znalosti pravidel bude trochu na stiru :)

Alnag:
Kdyz ani nevim, kde se hraje, tak jsem tohle zatim neresil.

all:
ja to vlastne zatim vubec moc neresil :) Jen takovej momentalni napad.
29.1.2009 17:12 - Sethi
pokud jste ozbrojeni nekonečnou dávkou trpělivosti, ráda bych se zapojila.

má znalost pravidel je menší než minimální a doufám, že to tak zůstane =)
29.1.2009 20:43 - Alnag
Sethi: Není nad upřímnost, viď. :)

All: On tu myslím pravidla umí stejnak jenom Almi.

Jarik: Hraje se u mně, což je Kamýk (asi 12 min. z Kačerova nebo 25 min. ze Smích. Nádraží) autobusem. Problém, na který narážím je, že protože mám relativně nový a nepříliš zařízený byt, tak mám prostě 4 židle k jídelnímu stolu + moje křeslo k psacímu stolu (a v podstatě žádný jiný nábytek tu není k tomu stolu kompatibilní). Takže to s tou židlí nebyl moc vtip.
29.1.2009 23:28 - Sethi
jen nechci, abyste o mně měli nějaké mylné představy =) možná jsem geek, ale ne takový, abych ještě musela umět nějaká pravidla...

...za ty roky si žádný dm nestěžoval =)
30.1.2009 02:10 - Nerhinn
Po pravdě, potom, jak mi to posledně "šlo", se mi do nějakého pokračování (Almi: zejména za kněžku) příliš nechce... tolik k problému s židlí.
30.1.2009 08:02 - unknown
ja si vezmu klidne kneze i zidli :)
30.1.2009 08:04 - Jarik
sakra.
to jsem psal ja:D zapomel jsem se lognout
30.1.2009 10:39 - Almi
ALL: Hrát se bude od 1. levelu, nicméně 4e umožňuje docela rychlý postup po úrovních, tak se na to připravte. Určitě to nebude one-shot hra, na druhou stranu stranu detailně propracovaná kampaň také ne. Jednak díky frekvenci hraní (nikdo by si nic nepamatoval) a jednak už několik her vedu a nechci je šidit.

Můj úmysl je, dát možnost lidem, kteří o to stojí, zahrát si kvalitní hru podle pravidel 4e se vším, co umožňují. Tudíž se znalost pravidel hodí, ale pokud je někdo neumí, určitě to vadit nebude, ona jsou stejně jednoduchá, intuitivní a docela rychle osvojitelná.

Alnag: Počet lidí se nám koukám, nějak vytříbí..důležité je, aby se lidi bavili :-)

Jarik: Tebe jsem hrát viděl a Tvůj styl znám. Pravidla zvládneš levou zadní ;-) Takže v pohodě :-)

Nerhinn: Ale? Copak se stalo, že to ovlivnilo Tvůj dojem ze hry? Myslím, že by to bylo škoda..a ta kněžka - samozřejmě žert, každý může hrát za to, co bude chtít (v rámci pravidel :o))

Sethi: Bude mi ctí si s Tebou zahrát. Doufám, že Tě to bude bavit. Budu se snažit :-) Znalost pravidel za Tebe obstará Alnag, on je šikovnej, jen se nerad přiznává :o)))
30.1.2009 14:43 - noir
čtvrtek ok, lidi ok, postavu i roli beru jakoukoliv.
31.1.2009 11:15 - noir
Kdyby se nenašel nikdo, kdo by chtěl mít klerika, tak si rád zahraju warlorda, aby nechyběl leader. Na druhou stranu Alnag toužil po bardovi, takže tahle role by měla být už obsazená...
1.2.2009 12:22 - Sethi
za mě by asi měl mluvit alnag, ale mám pocit, že klerika jsem si rozplánovala já... ale asi to spíš upřesní on =D
1.2.2009 18:36 - Jarik
ja hraju vsechno.
neco vylosuju... a bude to.
NIc si doma nepripravuju :)
3.2.2009 09:17 - Almi
ALL: přestože je fajn dodržovat zastoupení rolí, je to jen pomůcka. Takže kašlete na role. Chci, abyste si zahráli to, co vás baví. Já podle toho udělám příběh.
Klerik se hodí čistě proto, že vás má kdo léčit a je to tím pádem obyvkle nejvíce oblíbená postava v družině :-)
3.2.2009 13:01 - Jarik
tak jsem zjistil, ze autem na hru nepojedu,...
... v tom pripade se dobrovolne hlasim jako 1 nahradnik (na prvni volnou zidli) :D

A rad si zahraji paladina (po dlouhe dobe)... asi drakonijskeho (pokud jej jiz nekdo nema) :D
3.2.2009 17:20 - noir
Jarik: Já kdyžtak půjčím nějakou skládací židli z firmy, to neřeš...
Almi: V tom případě by se mi opravdu líbil gnollí, ale velmi civilizovaný hraničář.
5.2.2009 08:16 - Almi
noir: Jasně, proč ne? Vypadá to na skutečně zajímavou sestavu:

Jarik: asi Dragonborn paladin
Alnag: Bard zatím neurčené rasy
Noir: gnoll ranger
Sethi: kněžka též docela zajímavé rasy :-)
Beltar: zatím neurčeno...

Setting: Zatím nechávám otevřený, může být generický, nebo má licence, nebo Forgotten Realms... jak se vám zlíbí :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070871114730835 secREMOTE_IP: 18.188.249.30