Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
18.10.2010 10:42 - Jarik
ja jo.
dokonce to mozna spojim s tim, ze ve stredu mame v Praze prednasku v CNB, takze tam na skolu pockam :D
18.10.2010 10:48 - Alnag
Ano. Předpokládám, že budu doma celé odpoledne, takže je možné přijít i dřív. I když... komu to říkám?
18.10.2010 11:00 - Jarik
spis rekni... "Neni mozno prijit pozdeji!" :D ja to vidim na prichod v 17.30 (17.35) :)
18.10.2010 12:18 - noir
Teď nestíhám, ale slibuju přijít. Omlouvám se i Veronice, že nepíšu tu zprávu - ale jen dnes musím napsat 23 stran, o víkendu měla dcera 6 roků a já dělal klauna pro 25 dětí... Ještě teď necítím mozek ani záda...
18.10.2010 12:27 - Sethi
I Almi počítá se zítřkem.
18.10.2010 14:16 - Alnag
Sethi píše:
I Almi počítá se zítřkem.


Bylo mu to spočítáno, říkáš?
18.10.2010 16:22 - Jarik
během odpoledne jsem splácal takové "video".
Vodítkem byla Alnagova pravidla. Škoda, že na závěr jsem zjistil, že celá zvuková stopa je na nic... tak jsem tam rychle vlepil něco jiného. :)

[editovano]
18.10.2010 16:56 - Sethi
Alnag píše:
Bylo mu to spočítáno, říkáš?

Dala jsem mu nabídku, která se neodmítá =)
18.10.2010 18:02 - Alnag
Jarik: Některé věci jsou fakt vtipné. Choďte včas nebo to s tím nebojováním. Akorát teda... choďte vČas! To mi fakt rve oko. To Vecnovo. (A jsem pod tím dokonce podepsaný, hrůza :))
18.10.2010 18:24 - Jarik
jsem lehce prepracovany.. na svuj styl, tak se to tam vmotalo.
opravim to, a link editnu :D
jojo. tam to fakt sedlo jak prdelka na nocnik :D
20.10.2010 01:21 - Alnag
Datum příští hry: 4/11 17:45
20.10.2010 13:23 - Nerhinn
Takže nejdřív trocha toho cukru...
______________

Alnag: (na sfingu, soutěž v hádání) "Vypadá to jako kočka, není to kočka. Sedí to na bidýlku jako ptáček, není to ptáček. Má to pitomý otázky-"
noir: "-a brzo to chcípne-"
Alnag: "-Co je to?"
______________

Sethi: (vypadá to, že Konstantin umřel... zase) "Což o to, máme materiál na právě jedno zvednutí...
...jenže já se bojím, že už na to prostě nemám žaludek!"
______________

Almi: "Místnost má prapodivný tvar, nejste schopni říct, jestli je to obdélník nebo kruh."
______________

Almi: (ke Konstantinovi přistoupí eladrinka a přiloží mu ruce k hlavě) "Otevřeš jí svou mysl?"
noir: "No, asi jo."
Jarik: "S vůlí 22 ji hlavně nezavřeš."
Alnag: "Nezavře pusu a mysl."
______________

Alnag: (ráno na kostku, která strávila noc (vy)hozená na balkon pro neschopnost ukázat číslo vyšší jak 7) "A venku zůstaneš, na mrazu!"
(Pak se podívá, co vlastně včera padlo, když byla mrštěna ven) "Co? Sedmička ti padla? No to je vrchol!"
__________________________________________

A teď k těm méně příjemným věcem.
* Po noirovi stále chci jeho otázky a odpovědi z katedrálního hraní.
* Od všech postav bych ráda jejich hádanky a odpovědi. No... a pak taky komentáře, ale to až vypustíme betu.
20.10.2010 22:46 - Nerhinn
Beta sumarizace - pošlete mi, co tam není.

A co jsem slíbila noirovi: Konstantinův bratr Kar, PG-13 verze.
Kar, verze pro AA.
21.10.2010 10:17 - noir
Tak jsem se přemohl a tady jsou mé dluhy, než na mě Nerhinn pošle exekutora...

1/ Dotazy na Janose:
a) Kde je Ghar? Leží v kruhové místnosti s pěti sloupy
b) Co tu dělal Hvězdonoš? Spadl z nebe a Vecna ho zotročil.
c)Kdo je Sadař: Je to vyznavač Baneho, který chce svého boha oživit. Někde poblíž je chrám, kde by Sadař a spol. rádi Baneho přivedli k životu.
d) Je tady někde duch dračice? Není. V okamžiku smrti její duše propadla Baneovi. Může za to Konstantin. (Tak to máme dalšího boha, který je K. něčím zavázaný!)
e) Kde je Vecnovo oko? Ve vizi Konstantin viděl kopce, skály, mlhu. Pak hzázní cestu a skalní chrám, který mu něco připomínal, ale nevěděl co.

2/ Konstantinova hádanka:
Dvanácte bratrů, jedenáct myslí./Tělo je silné, duch však také./Oko se dívá, srdce pak cítí,/tlapy vás nesou, co jim však schází?

Kdyby Konstantin měl odpovídat, tak asi vykulí očiska a špitne: "Máma." Ale vůbec se bavit s nějakým Vecnovým sluhou, to už samo o sobě pro něj bylo příliš nebezpečný podnik.
21.10.2010 10:24 - Sethi
noir píše:
Kdyby Konstantin měl odpovídat, tak asi vykulí očiska a špitne: "Máma."

Eh, tohle mi nedělej. Úplně my vhrkly do očí slzy, když jsem si to představila. Připouštím, že jsem snadno dojímatelná.
21.10.2010 10:26 - noir
Přesně z tohohle důvodu jsem to nechtěl říct na hře. Ale Aissce to Konstantin mohl někde po cestě prozradit...
21.10.2010 10:29 - noir
MJj. a taky to byl důvod, proč mi bylo divné, že musím na to jedno slovo použít minorku (kterou jsem neměl) - když jsem free akcí odvykládal celou tu hádanku... Tak jsem raději vše bojkotoval.
21.10.2010 12:52 - Sethi
Náhodný Útržek píše:
"Myslíš, že mi schází rozum?" ozval se do ticha Konstantin.
Po celou dobu, co kněžka ošetřovala zohavený oční důlek, seděl bez hnutí. Nakonec ale otázka, která ho trápila, přece jen vyklouzla.
"Ne," zavrtěla Aiss hlavou, aniž by ustala v práci. "Řekla jsem to ve vzteku. Omlouvám se."
Mýtinu znovu zahalilo mlčení. Jen Ghar stál na stráži, ti dva s Divočinou v krvi se před nějakou chvíli vydali hledat nejschůdnější cestu spletitými lesy.
"Tak co to je?" zeptala se nakonec kněžka, převazujíc ránu čistým plátnem. "Co jim schází?"
Poprvé se Konstantin zachvěl, sklopil slechy.
"Máma," pípnul.
Kněžka jen na okamžik zaváhala, bez dalšího slova dokončila svou práci.
Vzala gnollovu hlavu do dlaní a přitiskla rty na chlupaté čelo.
Nedaleké zapraskání a tlumené zvuky hádky naznačily, že se Sven s Gaerwyn vrací z průzkumu.
Než se Aiss postavila na nohy, ještě krátce podrbala Konstantina za uchem.
"Večer se mi připomeň," broukla měkce. "Dostaneš čistý převaz."
21.10.2010 14:06 - yokuzava
:) palec nahoru!
21.10.2010 14:56 - Almi
Noir: minorka tam byla přesně pro takové, jako jsi ty :o))) Ber to jako herní mechaniku, šťourale ;-))

..ale škoda, žes tohle neřekl, bylo by to brilatní! :D

Ušatý perníček: Tedy, kloubouk dolů, nádhera...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084197998046875 secREMOTE_IP: 3.21.104.72