Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
10.10.2010 16:57 - Nerhinn
Recykluji ho z jeho... očí.
10.10.2010 20:12 - Jarik
Aby nic nezustalo utajeno.
Zde jest to, co se stalo za branou/pred branou katedraly. :)

... misto plne smrti. Misto nekolika bohu smrti. Misto pod vladou Kralovny?... nebo ji podobnych? Ke komu patril Bily sadar, tezko rici.
Jeho privrzencu vsak katedralu obstoupilo nekolik desitek. Mlady drakorozeny by nemel mit sanci. A presto se neco zvlastniho stalo.
Nemyslici bytosti v mnisskych plastich, ale i bez nich, odrazel paladin jako mouchy. Jeden po druhem k nemu pribihaly, a stejne tak padali k zemi. Nektere narazely slepe hlavou do brany jiz paladin chranil.
Ghar nemel cas premyslet o jejich pocitani. Proti nemu stala skupinka, ze ktere citil samu esenci Zla. Bily sadar a jeho mrtvi rytiri. Pet valecniku, kteri ztratili nadeji i zivot. A sluzebnik Bahamuta se mel stat sestym. Byl vsak podcenen.
Bily sadar pokynul jednomu ze svych blizkych. "Zabij ho. Jeho duse bude ma." Hlas prichazel z jine dimenze. Z domeny, ktera zde nemela plnou kontrolu.
Mrtvy minotaur sevrel svou dvourucni sekeru a vydal se k paladinovi. Boj trval jen par okamziku. Sluzebnik platinoveho draka primrazil jeho kopyta k zemi. Pak mu utnul ruku a vzapeti i nohu. Posledni ranou setnul bykovi hlavu.
Po cestnem souboji klekl u tela mrtveho. Uchopil jej za ruku a rychle se pomodlil za jeho dusi. Kdyz o par okamziku pozdeji povstal, nevedel kde prisel k prstenu, ktery sviral v dlani. Pet dracich hlav omotanych kolem drahokamu - kazdy Tiamatin knez by zaprodal za ten prsten dusi.
"Draci ke mne." zvolal Ghar k ocelove sedym nebesum, kdyz si nasazoval prsten na svuj parat. Jeho ruda zbroj se rozdivocela sedavym kourem.
Sadar se usmal, jako by byl predobrazem mistnich mnichu. "Mas silneho ducha. Budes mi dobrym sluzebnikem. Sire Atrosi, dokazte mi svou sluzbu." Bledy sermir s dlouhou cepeli a plastem se postavil do bojoveho strehu proti oplatovanemu rytiri.
Nema sanci. To si v prvnim okamziku myslil blahovy mladik. Souboj nebyl lehky. Rychle vypady prochazejici skrz platovou zbroj bolely jako certovsky plamen. Presto se podarilo Bohamutove strazci zvytezit.
Ani nemel cas se pomodlit za dusi opet umreleho. Bily sadar se prestal smat. Na jeho tvari se ukazal ... strach?! "K sakru. Zabijte ho, nebo Vas zabiji sam. A on bude muj Prvni rytir."
Trojice zrud se vydala za svym ukolem. Trpaslici vojvoda, elfi lucistnik a lidsky zabijak. Jejich podivne zbrane i blede tvare odrazeli pravou podstatu problemu. Jiz nejsou zivi.
Elf vytahoval z mrtvol, ktere se vsude povalovali tenke kosti a strilel je, jako by byly sipy. Trpaslik se ohanel kostenou palici, nesleduje kam dopadne. Assassin z lidskeho pleme bojoval dvojici obsidianovych dyk. A kazdym jejich zasahem citil Ghar, jak jeho telo opousti sila.
Najednou priletla odnekud rana. Palice dopadla tvrde na hlavu drakorozeneho. Stara helmice, uzivana pri oslavach dracich cisaru, se malem svezla z hlavy rytire. Misto ni padlo k zemi telo potomka z krve dracich panu. Jeho vnitrni sila byla ta tam.
Necekalo jej nic dobreho. Dve bile kosti mel zabodnuty v hrudi, obsidianove dyky vytovrily nezacelitelne rany na nohou i pazich. Hlava byla jeste otresena poslednim vypadem.
Ghar v sobe nasel snad posledni zbytky sil. Podival se na bileho maga, zvaneho Bily sadar. Malatne, ale presto se postavil. Opiraje o branu katedraly vyrkl mozna posledni slova:"Mou odmenou... je mi,... SVOBODA!"
Pote zmizel. A Bily sadar nevedel kam. Cosi mu v tom branilo. Nebo... kdosi...
10.10.2010 21:12 - noir
Teda Jariku, tohle bylo fakt hodně pěkný!Sakra, sakra, je vidět, že sis s tím vyhrál!
10.10.2010 21:29 - Jarik
Ani ne... je to mix Solomona, Pana prstenu a Statecneho srdce :D
jo .. a vlastne jeste Herkula s K.Sorbo - ten minotaur :D

psal jsem to 20 minut :D
10.10.2010 22:35 - Sethi
Tak to má být. Když kopíruješ z jednoho zdroje, je to plagiátorství. Když alespoň ze tří, je to umění. =)
10.10.2010 23:08 - Jarik
beru to jako kompliment od kolegyne umelkyne :) dekuji
11.10.2010 11:46 - Sethi
Mládeži mládeži. My máme nějak domluvené to úterý 19.? A tenhle týden nic, že? Nějak se mi tu vrství aktivity, musím si to nějak vyskládat.
11.10.2010 11:48 - Jarik
Ja s tim pocitam, ze tento tyden mam jen ToH (Utery)
a pristi AA (Utery) a Enc (Streda).
11.10.2010 12:56 - Alnag
Já počítám s úterkem 19/10.
11.10.2010 15:24 - noir
Úterý mám pevně v kalendáři i v mozku!
11.10.2010 16:45 - Nerhinn
Taky počítám s 19.
____________

Víkend je za námi, ráda bych tedy dodělala tu sumarizaci. Konstantinovy otázky a odpovědi a vojákův vzkaz, prosím.
12.10.2010 14:02 - Alnag
Hele, když už tady máme tu hezkou funkci pro správu postav, co takhle, že bychom updatovali svoje postavy v komunitě (Veronika a Sethi se nabídly, že by přidaly i ty cizí).
12.10.2010 14:33 - Jarik
ja to zkousel,... ale pri aktualizaci mi mizel obrazek. A kdyz mi nezmizel obrazek, tak profese.
Proste to nebylo dokonale. Tak jsem na to rezignoval. :(
12.10.2010 15:34 - yokuzava
Jariku, pekny, moc pekny! Mno, nejak jsem asi uplne nepochopil kdo je tim sadarem? :) Prosim o nakopnuti :D treba od Chucka Alnaga? :D
13.10.2010 08:42 - Sethi
Místní samozvaný pán mrtvých.
13.10.2010 09:19 - Alnag
Včera jsme se dozvěděli, že je udělaný podle Acereraka. Takže pokud ho potkáme bude veselo.

HINT: Nechceme ho potkat.

EDIT: Almi také včera říkal, že doménu za jednu session vyřešit nedokážeme. Tím pádem soudím, že jí asi dáváme sbohem.
13.10.2010 22:44 - Sethi
Alnag píše:
Almi také včera říkal, že doménu za jednu session vyřešit nedokážeme.


Ani s tím, že ji v podstatě ani tak nechceme řešit, jako ji spíš chceme mít vyřešenou?

Sice Almimu nevidím pod pero, ale pokud nemá nachystané fakt nějaké krutopřísné samospásné a úžasně příběhotvorné řešení, tak mi fakt přijde zbytečné kolem toho tak stepovat. Nebudu zastírat, že jsem z představy uzamčené domény spíš otrávená a nedovedu si moc srovnat, jak s Aisskou nakládat dál, pokud nám tohle zůstane za zády.

Prostě bych jen chtěla vědět, jestli ta nemožnost to řešit je záležitostí mechanickou (hromada dat, která se musí přechroustat), nebo příběhovou (týkající se našich příběhů, ne příběhu domény).
13.10.2010 23:27 - Alnag
Ušatá: V tomto nemohu sloužit, bylo už hodně pozdě, když to přišlo na přetřes a nerad bych to nějak dezinterpretoval. Nejlepší bude, když se k tomu Almi vyjádří nějak sám. Mně prostě jen neláká představa, že bychom v té doméně trávily další session (a to mám přitom spoustu důvodů, tam zůstávat...) Ale i tak se mi nechce.
14.10.2010 07:40 - Jarik
Kdyby to bylo sviznejsi, tak jsem mel touhu resit dracici,ale...
ale s rychlosti plavani v rece, ktera ma 20 cm vody.... jsem se teto cesty jiz davno zrekl.
Natolik mi zas ta domena zajimava (hracsky) neprijde.
18.10.2010 10:28 - Sethi
Počítám, že všichni počítají se zítřkem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12994194030762 secREMOTE_IP: 3.21.104.72