Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
7.10.2010 16:46 - Alnag
Tak já obecně preferuji čtvrtek před úterkem, ale zase když se Jarik tentokrát obětoval a nepřijel nás nakazit, mohl bych pro změnu uvolnit toho 19. 10. (Záleží ale, jak mohou i ostatní.)
8.10.2010 12:55 - Nerhinn
Na plánku na místě studny stojí miska s brambůrky. Noir ji odstrčí, aby tam Almi mohl dát figurky, ale já na ni nedostanu, tak ji dá zpátky.
Noir: "Tak rychle! Vrhneme se na to!"
Almi: "To je souboj."
Alnag: "Trénujeme na encounter."
Noir: "Ham - action point - ham!"
Sethi se rozpačitě směje.
Alnag: "Tak co, Sethi, stýskalo se ti po nás, nebo už si nejseš tak jistá?"
__________________________

Almi: (nesměle) "23 proti Will."
Alnag: (pohrdavě) "Ještě jednou to číslo?"
__________________________

Alnag: (na hlavního záporáka) "Dej si věčnou pouť v divočině!"
Odesílá ho do feywildské zoo - kritika.
Alnag: "To je věčná pouť v divočině," - hází hrstí osmistěnek - "s bonusem v podobě kopance!"
__________________________

Janos se obětuje a v záplavě světla umírá a splývá s Královnou. Nebo tak nějak.
Almi: (na Aissku) "Cadfan ti dává hůl. 'Janos chtěl, abys ji měla.'"
Hraje tragická hudba.
Almi: "A za minorku si ji můžeš změnit na kosu."
Alnag: (v slzách) "To je TAK dojemný!"
__________________________

Alnag: "Tak co si dáš? V nabídce je višeň, multivitamín, černý rybíz, jabko, banán."
já: "Hm... Banán ne. Jabko ne."
Alnag: "Tak šup, nemám na to celej den."
já: "Mulťák ne... černej rybíz ne. Takže nám zbývá višeň a jabko."
Alnag: "Nevyloučila jsi ho před chvílí?"
já: "To je dávno."
Chvíle přemítání. Alnag už si sedá. Těsně předtím, než se dotkne židle:
já: "Višeň!"
Dojde k ledničce.
Alnag: "Jo, ještě tu mám multivitamín z červenýho ovoce."
Ukazuje mi ho.
já: "Tak to já si dám ten... ten... višeň."
8.10.2010 13:20 - Lokken
Nerhinn: Jednoho potěší zjištění, že i ty mediálně známé herní skupiny jsou v některých věcech stejné :D
8.10.2010 13:24 - Sethi
My vždycky uměle vytvoříme několik takových zábavných situací, abychom je mohli prezentovat okolí a předstírat, že jsme normální. Ve skutečnosti jsou naše sezení smrtelně vážná. Smějeme se jen v charakteru.
8.10.2010 13:30 - Almi
Píše:
My vždycky uměle vytvoříme několik takových zábavných situací, abychom je mohli prezentovat okolí a předstírat, že jsme normální. Ve skutečnosti jsou naše sezení smrtelně vážná. Smějeme se jen v charakteru.


..někdy mám o Tebe docela strach...nebo spíš o sebe, vzhledem k tomu, že se občas vyskytuji ve tvé společnosti... :D
8.10.2010 13:31 - Nerhinn
Píšeme sumarizaci.
já: "Chrámová loď."
Alnag: "...a v záři se tam vznáší nějaká hnuska. Janos, myslím."
8.10.2010 13:34 - Lokken
Ušatá™: Jaký ďábelský plán! Čím to, že ti ale jako fanynce Dylana Morana moc nevěřím? :-)
8.10.2010 13:44 - Almi
Nerhinn: S kým já to hraju?! Vůbec se nemá cenu snažit! :D

..ale doufám že sumarazice bude obsahovat i místa kde Alnag dostal kalíšek.. ;-)
8.10.2010 13:50 - Sethi
Ten plášť, co Aisska dostala, byl původně Janosův? Ještě že je utkaný z víry a magie, jinak by ho strašně courala po zemi.
8.10.2010 14:11 - Nerhinn
píšu: Aissce se celou dobu třásly ruce.
Když se stane hejnem, třesou se jí vrány.
Ehm, třesou se vrány :)
To znělo vulgárně :)
Alnag: Ty její vrány se tak pěkně natřásají.
(udělá gesto plných dlaní) "Ukaž mi ty svoje vrány."
8.10.2010 15:22 - yokuzava
:) lol, ja tak lituju ze s Vami nemohu hrat nebo aspon pozorovat jak hrajete!!!!!!
8.10.2010 15:23 - yokuzava
Haaa, takze jsem to pochopil spravne ze Janos je nyni "hnuska".... skvely obrat!
8.10.2010 15:49 - Alnag
Yokuzava: Janos je ta největší hnuska ze všech, Chucku. :)
8.10.2010 15:50 - Nerhinn
Tákže. Než vypustím betu sumarizace, potřebovala bych dvě věci:

-Od noira, jaké byly jeho otázky ve Studni a jaké odpovědi dostal.
-Od Almiho, co mi odpověděl voják (jméno mu vymyslím), když jsem se ho ptala, jestli mám někomu něco vyřídit nebo něco zařídit.
8.10.2010 16:47 - Almi
yokuzava: není hnuska! :D To tu jen někdo provokuje.. Je však pravdou, že Jans už není tak docela Janos, ale hnusce se momentálně víc podobá Konstantin (s vydloubnutým okem, 26 hp max.)

Nerhinn: OK, ty mi dáváš..fajně, ale nečekej to dřív jak příší týden. Teď nebudu víkend na netu..

..myslím, že jste se dohodli, že noirovo otázky a odpovědi se nesmí dostat nikomu, hlavně Gharovi do tlapek :D

Aiss píše:
Ten plášť, co Aisska dostala, byl původně Janosův? Ještě že je utkaný z víry a magie, jinak by ho strašně courala po zemi.


Ano, s tím, že hůl je jeho osobní dar pro tebe. S tím dalším nalož podle uvážení, lze předat družině (myslím, že Sven by ten plášť dokázal ocenit), ale rozhodnutí je na tobě.
8.10.2010 17:05 - Sethi
Janosův plášť? Předat družině? Myslím, že ho Aiss už nikdy nesundá.

I když připouštím, že takové koupání by mohlo být trochu problematické.
8.10.2010 17:29 - noir
Ježkovy voči! Jo, já to dám taky nějak dohromady, bo jsem si výjimečně dělal i poznámky. Ale taky až po víkendu - momentálně zase rodím žirafu...
8.10.2010 17:41 - Almi
Aiss: Já sem si to myslel... :o))
8.10.2010 19:29 - noir
Pro Jarika: Zjistili jsme zajímavé informace ohledně té dračice, kterou jsem popravil. Díky tomu, že ji Konstantin zabil, vyvázla její duše z osidel Tiamat! Není to úplný Happy End, ale vcelku to zní pozitivně, ne?
8.10.2010 19:35 - Jarik
noir: I kdyz ji nemam rad, tak i presto ma Tiamat pravo na zivot.
Je pravda, ze nemerim vsem tvorum sveta rovnym metrem,.. mno a co :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099635124206543 secREMOTE_IP: 3.128.168.87