Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
19.1.2009 14:53 - Almi
Hojda všem spáčům - čtvrtek platí nebo někdo umírá? :-)
19.1.2009 15:42 - Noir
Já žiju, jen jsen někde během vánoc zabordelil postavu... Se čtvrtek počítám, ale musím podniknout nějaké ty vyhledávací kroky.
19.1.2009 15:57 - Alnag
U mně čtvrtek platí.
19.1.2009 18:22 - unknown
mno ja myslim, ze plati ;-)
19.1.2009 18:25 - Quentin
to sem byl ja
22.1.2009 15:47 - Quentin
Sry hosi; vypada to, ze dneska budete mit 1v2 session, protoze me prave volal spolubydlici, ze jdeme na prohlidku bytu.
22.1.2009 15:51 - Almi
Nerhinn by snad měla dorazit..ale trpaslík by chyběl...
22.1.2009 16:05 - Alnag
Sry Quentine, ale tohle bych potřeboval vědět dřív než pár hodin před session. Kdybys stihnul dorazit alespoň o něco později, bylo by to fajn, ale hádám, že to asi nevyjde... :(
22.1.2009 17:35 - Quentin
Omlouvam se, je to v celakovicich.
23.1.2009 07:46 - Quentin
Tak jake to bylo?

btw ten byt jsme dostali (akorat mike bude asi bydlet v kuchyni :D). Udajne z peti zajemncu.
23.1.2009 09:03 - noir
Mě se to líbilo. Ale já jsem obecně nadšený téměř ze všeho... Vpodstatě vše skončilo happy endem, jen místo k zapadajícímu slunci jsme vykročili k rozzářenému portálu...
23.1.2009 12:57 - Almi
Noir: Ještě, aby se ti to nehodilo, když jsi zprasil, co jsi mohl, příteli :o))))))

ale vzheldem k tomu, že jsme já, Alnag i Nerhinn nezůstali o nic pozadu, tak to mělo místama dobré grády :-)

QuentinW: Škoda, žes nepřišel, docela by sis jednak zahrál a jednak jsi mohl mít tu svojí vysněnou postavu ;-)

Alnag: Děkuji za hodně fajn hru, snad tě ostatní tolik nezlobili.. snažil jsem se je mírnit, ale znáš mne... :o))

Nerhinn: Doufám, že Ti Alnag vyčíslí tvůj pokládeček, abys věděla, co šechno táhneš za/po/nad/vedle opasku ;-)
27.1.2009 14:39 - Nerhinn
Almi: To je přeci naprosto nepodstatné. O co jde, je vlastnění, nebo ještě lépe - získávání ;)
27.1.2009 20:34 - yokuzava
Po pravde receno Vam tak trochu zavidim :) Je zajimave cist aspon takove jako ze narazky a utrzky :)
27.1.2009 22:46 - Alnag
Odin: To má jediné řešení... budeš muset dorazit na nějaký z d20 srazů.

Dále bych chtěl dementovat veškeré pomluvy, která nezanačují, že jsem:

a) něco zprasil
b) nekvantifikoval dostatečně vzestup majetkových poměrů hráčských postav
c) všechno ostatní

Tahle hra byla fajn, protože jednak jsem si zase zahrál s novými lidmi (což je cenná zkušenost), vyzkoušel nějaké nové techniky (hlavně flashbacky tu zafungovaly dost dobře), a trochu víc se oťukal s pravidly 4e.
28.1.2009 07:17 - noir
Mě se hra taky moc líbila, hlavně v tom, jak jsou almi a Alnag úžasně vyhraní a dokáží řešit problémy. A pak pravidla 4e jsou opravdu dobrá, mě při hře naprosto sedla. Mám pocit, že jsme využili snad všechna, která tam jsou, a přitom se nemuselo zbytečně listovat pravidly a zoufale hledat.

almi: tak jsem si stáhl character builder a je sice zajímavý, ale ještě ne dokonalý. Nicméně plná verze může být cool, hlavně až bude víc příruček, tak to značně zlepší orientaci.
29.1.2009 08:23 - Almi
noir: Charakter buiider je hodně fajn proto, že když si tvoříš postavu, dost ti tu ulehčí práci. Hlavně díky tomu, že součástí deníku jsou už i kartičky, které se dají jednoduše vytisknout, rozstříhat a hraješ. Navíc - my ho používáme hlavně k odlaďování svých postav ve stylu - zadám svoje čísla a dívám se, jak mi to program počítá, sčítá a proč. Jsou i jiné prográmky, namátkou wiesbaden charakter sheet (leží na Stříbrném podnose) - čistě excelovská záležitost. Ovšem charakter buinder v sobě má rozsáhlou knihovnu textů, to je hlavní deviza, byť zatím jen do 3. levelu :/

Alnag: Stejně se neschováš.... :o)))

Nerhinn: Jé, tak takový přístup miluju..jestli chceš, můžeš pro mne poklady získávata klidně je i vlastnit. Jen ti nesmí vadít, že je budu používat já :o)))

ALL: Stále počítám s tím, že budu občas pánovat 4e. Hra ve třech + DM má své kouzlo, ale stále vám chybí klerik (hmm...že by kněžka Nerhinn ? :o)). Ovšem pokud další do party nebude, žádný problém ;-)
29.1.2009 09:46 - Lotrando
Almi: CB je full, všech 30 levelů, všechny příručky, od včerejška
29.1.2009 10:21 - Alnag
Almi: Tak já se můžu poptat, jestli by se někdo nepřidal (nemusel by to být až tak problém)
29.1.2009 12:33 - Almi
Alnag: Jasně, klidně se poptej. A protože neumím hrát ani pánovat one-shoty, tak přes nízkou frekvenci hraní bych rád, kdyby to byla déledobá záležitost. Tak, aby ten, kdo bude hrát, si užil i čílsený vývoj postavy a měl možnost si postupně osahat postavu i na vyšších levelech...

Lotrando: Jůůůů! :o)))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082732915878296 secREMOTE_IP: 3.141.42.84