Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
29.9.2010 20:54 - Jarik
Noir>
mas stesti, ze neezistuje sila, jak te mohu zabit :)
do ted jsem te bral jako pritele :D
30.9.2010 08:32 - Sethi
Něco malého k ochutnání, psala jsem to včera v noci. Jako zajímavost bych doplnila, že jsem si při tom málem vyšťouchla oko papírem a po celou dobu jsem autenticky neviděla na jednu stranu.

Ušatá píše:
"Oko je tady! Oko je tady!" burácel Konstantin.
Jen spojené úsilí zbytku smečky a několik silných provazů jej částečně zklidnilo. Teď jen dokola opakoval ta samá slova - "Oko je tady!" - a divoce zíral na ostatní tím jedním okem, které mu zbývalo.
Druhá bulva se zatím odkutálela někam pod stůl.
Přitom se zdálo, že to začalo tak dobře. Konstantin měl, na rozdíl od Ghara, předchozí zkušenosti s překročením hranice mezi smrtí a životem. Tiše se probudil, když ho Aiss přivedla nazpět, a pak jen trpělivě čekal pod dohledem podezřívavého barda. Když se kněžka oblékla, začala se vyptávat na ty hlasy, které prý k němu hovořily v temnotách.
A tehdy zabořil spáry do své tváře, a řvouce - "Oko je tady!" - si vyrval svoje vlastní.
30.9.2010 09:47 - Almi
Perníček: Hmm..dokonalá ochutnávka! Super! Úplně to znovu evokuje tu pološílenou náladu a totální zděšení, co v družině i u stolu zavládla...
6.10.2010 13:58 - noir
Eh, jsme na 15. levlu?
6.10.2010 14:15 - Sethi
Ano.
6.10.2010 15:55 - Alnag
Jenom technická: Dostanu se domů v 17:30 (pominu-li nepředvídatelné živelné katastrofy). Tak prosím počítejte se začátkem v tuto dobu event. v 18h. Díky za pochopení.
6.10.2010 16:01 - noir
Super, já mám totiž až ve čtyři nějakou pitomou poradu!
6.10.2010 16:20 - Jarik
jsem sice lechce nachcipanej, ale dorazim.

EDIT: tedy, pokud byste mne radsi nenechali v posteli :D
6.10.2010 16:47 - Alnag
Jarik: A co to znamená "lehce nachcípaný"? Zrovna tyhle "lehké nemoci" bývají obvykle velmi "lehce" přenosné.
6.10.2010 19:25 - Jarik
presne definovano?
verim, ze kdyz do konce tydne nikam nepujdu, tak muzu v utery hrat ToH.
Kdyz nekam pujdu, tak si myslim se nemoc prohloubi.. a cely pristi tyden budu lezet jako lazar :(

prenositelnost neovlivnim :(

OT: pokud hrat nebudu, tak VYZADUJI.. reporty ze hry co nejdriv :D At vim, kam se postoupilo. :D :D :D
7.10.2010 09:27 - Almi
ALL: Jarik mi právě psal sms, že ulehnul definitivně..takže - hra BUDE. Jen si ještě rozmyslím, zda nebude vhodnější i na rozjezd nové sezony dát dohrávku "Trpasličí romance" a pak něco drobného na překvapení, aby si vaše zvědavé šťouravé dušičky přišli na své :D No, uvidím. Názory?

Jo, a hlásím rovnou, že příští týden jsem od středy ráno na služebce, takže AA budou další za 14 dní s tím, že zatím mám volno v oba potenciální termíny, tj. v úterý 19.10. i ve čtvrtek 21.10.

EDIT: Jo, a potvrzuji, přijdu/přijedu tedy na šestou...
7.10.2010 09:57 - Sethi
Aniž bych tedy chtěla být zlá na nemocného Jarika, představa dohrávání trpasličí romance ve mně tedy dětské nadšení nebudí, ba naopak.

A protože by nebylo fér jen tak brblat, rovnou předhodím návrh.

Ghar je, konec konců, hrdinný obránce. Vidí, že nemáme šanci stihnout zavřít bránu, než se na ni nahrnou nemrtváci, tak dostojí svému poslání - s výkřikem "já je zdržím!" se vrhá ven a s nastaveným štítem odráží davy a davy hnusek a před vyděšenými pohledy těch, co zavírají dveře, postupně mizí pod hromadou kostlivců. Víme, že je ztracen - a kdybychom se mu hnali na pomoc, jen nás padne víc a jeho oběť by přišla nazmar. Nevíme ale, že díky nedávnému rituálu na něm stále ještě lpí pach smrti, takže působí sám dost mrtvě - kostlivci se tedy po paladinovi chvilku válí a pak je to přestane bavit a jdou se dál dobývat na dveře. A Ghar, kdy se probudí, zjistí, že je jinde, než by čekal. Tak v první řadě není v záhrobí - to je dobrá zpráva. A v řadě druhé...
7.10.2010 10:57 - Alnag
Á ano. Trpasličí romance, to je to, co potřebujeme. A pak výlet do doby, kdy Konstantin malé štěňátko. Kdo by chtěl odehrávat katedrálu, že jo? :))
7.10.2010 10:59 - Sethi
Vždyť jsem to říkala. AA na pláži. AA slaví narozeniny. A samozřejmě nezbytné AA hrají fotbal.
7.10.2010 11:09 - Almi
Fajně, beru na vědomí vaše příspěvky i návrhy k řešení vzniklé situace, věděl jsem, že budou plodné, zajímavé a podnětné :o))))

Já jen chtěl vyjít vstříc, tož mne nekamenujte :-)
7.10.2010 11:29 - noir
Mám donést dort a nafukovací balonky?
7.10.2010 11:30 - noir
Popravdě mě je trošku líto, že Jarik se nebude moct vyjádři k vyvrcholení dlouhého tažení. Kdyby to bylo kvůli ženské, tak neřeknu, ale nemoc, to je blbý...
7.10.2010 12:11 - Jarik
Katedrala:
"... Smecka vybiha po schodech ke dverim katedraly. Ghar ztezka supi po kluzkem schodisti. Klouze a pada. S kazdym schodem vsak citi vetsi blizkost svobody. Pryc z teto domeny. Pryc z hnusu nebyti. Konec se blizi.
Kdyz dorazi k brane, a shledne situaci, vi.. ze tady mnoho nezvladne. Zda sala moc jinych bohu. Zde, v tomto ztracenem miste.
Sklopi zrak a pohledne stranou. Jeho oci ulpi na skupine mnichu, kteri citi pritomnost zivota. Snad jen v mysli paladina se ozve slovo '
Jidlo'. Nevi, zda na to slovo prave nekdo pomyslel, nebo zda jej slysel pred nekolika okamziky.
S pohledem na zbytek smecky procedi : '
Dostante se odtud. Ja si cestu k Vam vzdy najdu.' ... potichu vsak doda: 'Nebo k svemu bohu. Platinovy mne ochranuj'.
Pomalu a srozvahou si narovna stit. Pevne sevre rukojet mece. Pote se vyda proti skupine mnichu na jejichz tvarich se zraci blazeny usmev.
Netusi odkud se ti mnisi berou. Vzdyt tolik jich zde nebylo. Nemesis prichazi, jeho...
ci jejich? ..."


Sethi> Spokojena? :D
7.10.2010 13:30 - Almi
Jarik, Sethi: Hezké, líbí! OK, Chybějící Ghar vám výměnou vykoupí něco času uvnitř ve svatyni. Ne však moc. A bude to něco stát :-)
7.10.2010 14:35 - Jarik
OT: 21.10. a 22.10. jsem na vojenskem cviceni.
26. a 28.10. mam akce spojene s mym postupem na 29.lvl :D :)

Aby bylo jasne, kdy mam cas :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08935022354126 secREMOTE_IP: 18.222.30.133