Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
3.8.2010 11:48 - Nerhinn
Almi: Gaerwyn ve skutečnosti takhle arogantní není, ale jak myslíš. Svým způsobem se mi stejně líbí, že neumí vařit.
10.8.2010 12:51 - Sethi
Jen tak jako ze zájmu, donesli jsme panu kováři nějaké ty zbroje, nebo alespoň to, co z nich zbylo, máme z toho kromě chvály a uznání také nějaké hmotné statky? Třeba náhle se objevivší magické reziduum ze zbroje, kterou už nešlo opravit?
10.8.2010 13:45 - Nerhinn
A nemohli bysme tohle řešit ještě na příštím hraní?
10.8.2010 13:54 - Sethi
No, po pravdě jsem doufala, že se to vyřeší ještě před ním. Přesně vím, jak má takové "dořešíme jen pár drobností" tendence roztáhnout se na několik hodin.
10.8.2010 14:06 - Almi
Perníček: Mrknu do pokladů, něco jsem si tam psal a dám vědět.

Nerhinn: Je něco speciálního, co bys chtěla doprobrat? Sethi s tím zdržením má pravdu, tak když se nám to podaří vyřešit teď, aspoň budete vědět co a jak.
10.8.2010 14:52 - Nerhinn
Přišlo mi to neuzavřené, ale whatever. Nic speciálního.
11.8.2010 12:57 - Sethi
11.8.2010 23:01 - Sethi
Připomínám zítra Jehuda od šesti dál. Směna mi začíná v osm, do té doby budu i společenská.

Těší se na vás Kněžna.
27.8.2010 11:18 - Jarik
kdo mi rekne prosim z jakeho booku jsou posledni dve mapy?

To jsou takove fajnove mapicky, co bych rad nekdy pouzil :D
27.8.2010 11:57 - Alnag
Píše:
kdo mi rekne prosim z jakeho booku jsou posledni dve mapy?


Na té poslední to máš i napsané. Blue Dragon Lair. Přibalené u figurky modrého draka. To předtím nevím...
30.8.2010 08:15 - Nerhinn
Připomínám, že jsme si chtěli ujasnit, jak je to s odeslanou potvorou a jejími kondicemi.
30.8.2010 08:51 - noir
A mě by, velmi sobecky, zase zajímalo, jestli a kdy budeme hrát...
30.8.2010 09:22 - Almi
noir: Na tuhle otázku je to snadná odpověď - ne v současné době. Předpokládám, že po návratu z Dálavy. Důvody jsou různé a na různých stranách, nicméně odpovědnost za rozhodnutí beru na sebe :-)

Nerhinn: Tak tohle by mne taky VELMI zajímalo, nicméně spíš bych se ptal na pravidlovém fóru...
31.8.2010 20:12 - noir
Almi: Rozkaz, náčelníku!

Jo, mimochodem, VECNA existuje!
http://www.geekologie.com/2010/08/not_cool_frightening_robot_dem.php
16.9.2010 22:21 - Sethi
Náhodný, nesouvislý výkřik do tmy. Ze tmy. Co já vím.

Ušatá píše:
"Kde se to zvrtlo?" zaúpěla nešťastně kněžka, zatímco se hnali úzkou uličkou. Podle zvuků jim pronásledovatelé byli stále v patách.
"Jak já to mám vědět?" odsekl bard nevrle. Kdysi už v tomhle městě byl a teď napínal paměť až do samé krajnosti, aby si vybavil jeho mapu. "Tudy," popadl kněžku za zápěstí a vlekl ji nenápadnou odbočkou.
Brzy se před nimi otevřelo tržiště - večer byl vlažný, slunce viselo nízko nad obzorem a mezi stánky se stále pohybovalo dost lidí. Vzduch byl naplněný známými i neobvyklými vůněmi, pokřikováním trhovců a výskáním hrajících si dětí. Zpod barevné plachty největšího ze stanů se linula sladká hudba, která přímo vyzývala k tanci, a skutečně, malý dav obdivovatelů obklopoval dívky vlnící se před stanem. Snad by se pronásledovaní dokázali v tomhle shonu ztratit.
Byli asi v polovině náměstí, když se objevily stráže - jednotka se rozvinula a zdálo se, že se celé tržiště chystají pročesávat.
Bard s kněžkou se proplétali mezi naloženými vozíky a stojany s vystaveným zbožím. Jenže jako by se před nimi dav spíše uzavíral, náhodní chodci se jim pletli do cesty a zpomalovali jejich únik. Přes veškeré Svenovo úsilí je vojáci doháněli a pokud rychle něco nevymyslí -
Náhle zatáhl dívku pod mělké podloubí, mezi drahé látky a měkké koberce, a přimáčkl ji ke zdi.
"Chovej se přirozeně," syknul a než se Aiss stačila nadechnout k otázce, sklonil se k jejím rtům v nepříliš předstíraném polibku.
Zprvu omráčená překvapením a opojnou vůní víl, kněžka se ani nebránila. Když se pak snažila od barda odtrhnout, nejspíš to muselo připomínat vášnivé objetí - alespoň stráž skutečně prošla kolem bez povšimnutí.
Konečně ji pustil - na dívčin vkus maskoval jejich přítomnost dost dlouho.
"Co si to -" začala Aiss něco, co se muselo nevyhnutelně zvrhnout v dlouhý, ublížený proslov, nebo v krvavou odplatu.
"Měla bys být na sebe pyšná," přerušil ji bard a obrátil se k odchodu. "Jen autenticita tvého hereckého výkonu nás zachránila před jistým -"
Zarazil se - určitý podíl na tom měl chladný hrot kopí, který se tisknul k jeho hrudi.
Vojáci se objevili zdánlivě odnikud a teď je měli dokonale obklíčené.
"No," povzdechnul si Sven. "Stálo to za to."
Ani se nemusel na kněžku dívat, aby věděl, že má v očích vraždu.
"Poslyšte…" bard se naklonil k veliteli stráže. "Budeme mít, doufám, oddělené cely."


Ano, dívala jsem se na Perského Prince.
Ano, vím, že jsem se ani nedopsala na současnou úroveň odehrané hry a plácám se tu s výkřiky z alternativních budoucností.
Ano, moc se za sebe za to stydím =)
17.9.2010 11:54 - Alnag
Co na to můžu říct. Sethi píše lepšího Svena, než já dovedu zahrát... :D
21.9.2010 15:01 - Nerhinn
Almi, proč ses nepochlubil, že se podílíš na psaní Darths&Droids?

Almi aka Darths&Droids píše:
You know you're doing something right if you can present something that increases a PC's stats in such a way that they are loathe to accept it. Attach it to something so horrifying that it overcomes the player's natural greed.

Apply this to all the treasure you hand out, if you can.

21.9.2010 15:39 - Sethi
Tak co tak nadhodit datum? Třeba příští čtvrtek? Hm? Hmm..? Třeba?
21.9.2010 16:04 - Nerhinn
U mě dobrý.
21.9.2010 16:23 - Jarik
ja bych take mel moci.
predpokladam, ze tim je myslen termin 30.9.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094658136367798 secREMOTE_IP: 3.133.137.169