Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
9.7.2010 15:51 - Alnag
Pokud ti prodají 4 tak se to samozřejmě vyplatí. (Ale asi budeš muset udělat dva nákupy... nebo být hodně asertivní :))
10.7.2010 17:02 - Nerhinn
Pche, asertivní. Milá :)
Takže OK, máte tu u mě 4 lístky. Pokud nevyjde to hraní v mezičase, pošlu je někomu poštou.
19.7.2010 14:42 - Sethi
Počítám s tím, že se v tomto týdnu s ničím nepočítá?

(Kromě toho, že již tradičně ve středu pracuju a hosté se vždycky hodí.)
19.7.2010 16:51 - Merlin
A mě se nic neřekne..a to jedete takovej kousek od nás :(!!!!
19.7.2010 19:42 - noir
Hm, možná bych se ve středu na chvilku stavil, v tomhle počasí to bez piva nejde...
19.7.2010 20:41 - Sethi
Jen přijď, Svijánky čekají.

Ad Brno a případní Merlini, stejně si nemyslím,, že budeme oba večery chřestit kostkami, ne?
19.7.2010 20:50 - Sethi
A vůbec, třeba hned, skoro nikdo tu není...
19.7.2010 20:53 - Alnag
No jeden večer jdeme na ten bowling. Otázka je, jestli je to tak blízko, aby se kvůli tomu Merlinovi vyplatilo jezdit.

Nebo tedy nevím, jaký je jeho záměr... ale rovnou říkám, že představa většího množství přihlížejících/doplňujících hráčů/kibiců/jiné (prosím vypište) u AA není úplně můj šálek čaje.
19.7.2010 20:58 - Lokken
No, pokud je část vašeho brněnského soirée otevřena i pro ty z nás, kteří nejsou tolik amazing, tak bych se taky mohl úkázat. Stačí když s menším předstihem dáte vědět, do jakého podniku míříte... :-)

edit: pro mě je to skoro za rohem, že. :D

edit II.: no, Merlin by mohl přívéz Uno!
20.7.2010 08:34 - Merlin
Alnag: neboj..nějak jsem si neuvědomil, že tam jedete hrát :) tož to já nebudu rušit
20.7.2010 21:03 - Sethi
Stavíte se zítra večer někdo? Jestli mám držet rezervaci (jsme totiž tak strašlivě nabití v tyhle letní dny), nebo jestli se to nějak pořeší za běhu.
21.7.2010 21:06 - Alnag
Solomon Kayne trailer

Kdybyste náhodou měli pocit, že se to náramně podobá AA trailerům (a to včetně hudby!) tak to není náhoda. To normálně opsali. To je na žalobu... :)
21.7.2010 21:42 - Lokken
Jé, oni tam Svena přibíjeli na kříž, to jste v AA ještě nepoužili ne?
22.7.2010 09:13 - Merlin
Sven není takovej sympaťák..Svena nemám rád...divnej pavouk :D
22.7.2010 11:47 - Sethi
24.7.2010 18:17 - Nerhinn
To nechápu.

_________________________________
K Brnu

Máme tu jednu rozkládací pohovku a regulérní matraci (předpokládám, že jedna z nich asi bude přenechána dámě). Pak tu máme jednu větší nerozkládací pohovku (táta na ní vytuhuje poměrně pravidelně) a jednu menší, tam se asi spát dát bude moct, pokud se vám bude chtít nějak zkroutit. Disponujeme minimálně čtyřmi karimatkami.

Jídlo... kousek od nás je Globus, pokud byste měli nějaké smělejší nápady. Pokud se mi podaří někoho přimět opravit mi auto, neměl by to pak být žádný problém.

Pití. Asi vás vyzvednu na nádraží, poblíž je můj zdroj medoviny. Popřemýšlejte, jestli na ni budete mít chuť. Eventuelně pak také Globus.
24.7.2010 18:46 - Nerhinn
A k tomu bowlingu...

Já vlastně Brno moc neznám :)
Párkrát jsem hrála v Radosti, ale už je to taky nějaký ten pátek; nevím, jak ty dráhy vypadají teď. A mají tam do jedenácti (250,- na hodinu, pokud jsem správně pochopila ceník).
Poměrně zajímavou alternativou je Cihelna, kde mají přes léto dráhu za stovku na hodinu, od deseti do jedné.

EDIT:
Alnag píše:
a co se týče toho, že je to pozdě
já to vidíme takhle - v pátek přijedeme, budeme hrát až bůh ví do kdy... pak budeme vyspávat, tím se to celé posune a můžeme ponocovat i v sobotu na bowlingu


EDIT2:
Čekat o víkendu, že mi přijde reakce, je asi značně naivní; zarezervovala jsem tedy předběžně Cihelnu na sobotu 31.7.
25.7.2010 19:12 - Almi
Nerhinn: Tos uděšlala dobře, s tou rezervací.

ALL: Bude se hrát bonus quest. Uzavřený příběh. Jak jste na tom s postavama nyní? Myslím, se zdroji, chybějícími vlnami, dailinami, atp.?
25.7.2010 19:20 - Nerhinn
To jako ve chvíli, kdy jsme skončili (vbíháme do chrámu, Gaerwyn si potupně hodí jediné možné číslo na neúspěch v akrobacii, zavírají se za námi dveře)?
25.7.2010 19:52 - Almi
Nerhinn: No, Sethi hodně lobovala za to, aby se dohrávalo už rozjeté. Nicméně - jsem si jistý, že v takovém případě by se bonusovka nehrála, ale pokračovalo se dál. A navíc - je mi líto, ale tvůj bratr by si v takovém případě nezahrál.

Plánován je zatím flashback uzavřený příběh, vztahující se k Varteně. Příběh "za stromem".

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10072612762451 secREMOTE_IP: 3.128.168.87