Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
9.7.2010 10:15 - Alnag
noir píše:
Mám jediný problém: vůbec neovládám bowling, šipky, kulečník ani fotbálek.


Neboj, to nás je víc. V tom je to kouzlo... :)

Noir píše:
Vyrazit ve čtvrtek by mi taky nevadilo, ale vzhledem k ostatním to asi nemá moc smysl.


Já můžu. Almi jak jsem to pochopil, taky může. Ty taky můžeš. Sethi se zatím nevyjádřila... a Jarik by mohl od bratra třeba vypadnout dřív. Jaké ostatní máš na mysli? Že by Vecna nestíhal dřív než v pátek po poledni? :))

Almi píše:
Alnag: Tak jsem pobužel zjistil, že v týdnu 19.-25.7., budu docela zasekaný v práci, takže případná hra před naším výletem do Brna je ve hvězdách.


Nevermind. To byl jen takový nápad.
9.7.2010 10:35 - Nerhinn
Jarik píše:
jen na konci mi chybi ten epickej naznak souboje Janose a toho 'buhvico', co si prave nepamatuji :D
Padala jsem tehdy únavou a nebyla schopná soustředění, tak jsem si říkala, že si na to začátku příštího hraní stejně zopakujeme ;)

Almi píše:
umím se komplet přizpůsobit.
A jak by ses stavěl k tomu čtvrtku?
Almi píše:
Prohlídka Brna: Pobavilo mne to, Noir nicméně v Brně bydlel a já hromadu let studoval.
Však na ní trval noir, ne já. Podle mě je Brno fajn na bydlení a tak, ale na prohlížení moc ne. Ne v létě.

noir píše:
Jednou z možností, na kterou bych nerezignoval, je návštěva nějakého toho plavacího zařízení - třeba Kravák je bezva.
Eh... tak pokud by vám nevadilo, že si budu číst, povídat si s vámi z břehu, nebo budu jinde, proč ne.
9.7.2010 10:49 - noir
Brněnská mise má první velký úkol: Naučit Nerhinn plavat!
9.7.2010 10:59 - Nerhinn
Přesně tak to je. Neumím plavat. A nechci se to učit. Mám hrůzu z vody. A nevlastním plavky. Ha! :D
9.7.2010 11:06 - Jarik
Noir: Ja jsem taky neplavec.
A veskere pokusy o nauceni konci ukoncenim pratelstvi - berte to jako varovani (nikoliv planou vyhruzku).

Rozhodne mne vic uspokojuje bowling nebo kulecnik (mam si privezt tago? :D ).

Ja teda zadej program neplanoval, ale ... navrh:
Pa - odpoledne - hrani az do vecera (s tim, ze nejake decnetni piticko si koupime domu)
So - rano - prohlidka Brna (dokud neni vedro) zakoncena nejakym hezkym obedem
So - odpoledne - hrani
So - vecer - hrani nebo kulturni program
Ne - rano - uklid nebo hrani
Ne - odpoledne - koupani (a to ja uz bych byl pryc)

Vse vychazi z toho, ze se budim v 7.00 a odpadam kolem pulnoci :D :D :D

A k te hospudce... kdybych prijel, tak do Brna nejede nikdo, protoze jsem chytil nejakou divokou nemoc co ted lecim. (otocil jsem se na nadrazi a jel rovnou k doktorovi)
9.7.2010 11:15 - Sethi
Takového textu... Náhodně si z něj vyberu několik vět a budu na ně reagovat.

Nějaké té pamětihodnosti bych se nebránila, jsem zvědavá opice a moje vzpomínky na Brno jsou krátké, zahalené ve tmě a traumatické.

Společenské zábavy, které vyžadují, abych se nějakým objektem trefila do jiného... no... šipky radši ne, při bowlingu bych asi ublížila jen sama sobě, takže to by šlo.

Jakékoli hraní v jakémkoli týdnu je omezené na úterky a čtvrtky.

Odjezd ve čtvrtek mi proti srsti není.

Vůz bych si zřejmě dokázala vyškemrat, ale nejsem si jistá, jestli se mi chce. Po zkušenostech z minula bych hádala, že by krmení vyšlo tak do 400 na kus na zpáteční cestu, nevím, jestli by cesta vlakem nakonec při skupinovém pohybu a zpátečním jízdném (?) nevyšla nějak rozumněji a ušetřilo by to mně, vám i mojí matce nějaké ty nervy.

Asi bych se válela na břehu s Nerhinn. A než se objeví další teorie, jsem výborný plavec, děkuji za optání.
9.7.2010 11:18 - Sethi
Jinak jsem ochotná tak nějak vařit, jednou nebo dvakrát. Pokud mě Veronika pustí do své kuchyně.
9.7.2010 11:19 - Alnag
Tak jako jestli se budou všichni válet na břehu, tak se nikam chodit koupat nemusíme. Já mám plavání třikrát až čtyřikrát do týdne (což mi bohatě stačí k životu).
9.7.2010 11:33 - Almi
ALL: Pro mne odjezd ve čtvrtek nepřipadá v úvahu (nemám tolik dovolené), nicméně jsem schopen odjet cca. v 10 hodin v pátek.

Plavání: miluju válení se u vody, byť to bylo včera poněkud náročnější, nicméně na vodě netrvám, řeším za pochodu dle počasí. To už radši výlet do Machochy, ať víte, jak vypadá vrchní Podtemno :-)
9.7.2010 11:35 - Alnag
Almi: To bylo myšlené ve čtvrtek večer. Leda by ses v pátek ráno musel ještě zastavit v práci...
9.7.2010 11:51 - Alnag
Jinak ve čtyřech asi cestou vlakem moc neušetříme. Dostali bychom slevu pro skupiny, kde 1. a 2. má slevu 25%, 3. a 4. má slevu 50%. Zpáteční jízdenka to není (ta je jen do druhého dne). Čímž se za 4 lidi dostaneme na cenu 790 Kč/cestu, což je srovnatelné s tím, kolik to stojí autem...

Ale jinak mi cestování vlakem nevadí.
9.7.2010 12:17 - Nerhinn
Na druhou stranu kdybyste jeli autem, mohl by Alnag vzít s sebou nafukovací matraci, čímž bychom se dostali na pět matrací (různého druhu a původu), takže byste nemuseli brát karimatky a spát byste mohli poměrně měkce a pohodlně.
9.7.2010 12:26 - noir
Plavání: V ČR je v naší věkové kategorii 6,2 procent neplavců. V naší skupině jich máme 33 procent (a to ještě bezdůvodně věřím Sethi). Jsme opravdu amazing!

Macocha je hezká, ale tak na celodeňák - a v sezoně občas bývají zamluvené termíny na týdny dopředu.

Vlak: Furt je ještě možnost, že se s náma sveze manželka a pět lidí už á slevu větší, ne? Každopádně to zjistím co nejrychleji... Jen potřebuju zase naopak od Almiho co nejdřív vědět, jak je to s tím jeho čtvrtkem, nebo pátkem.

Matrace: Mě karimatka vůbec nevadí; kvůli páteři mám spát stejně na co nejtvrdším podkladu.
9.7.2010 12:41 - Almi
noir, Alnag: jak jsem psal, ve čtvrtek jet na 99% nemohu. Nejdříve v pátek kolem 10 hodiny dopoledne. A to proto, že se musím brzy ráno mihnout v práci..a pak záhadně zmizet.

Nerhinn: Pokud mohu prosit, preferuji karimatku nebo si dám pod sebe na koberec larysu a je to. Vyspím se tak pohodlněji než na čemkoli nafukovacím :-)

noir: neříkej, že výprava z tn.cz by nedostala special vip :-)

..ale v pohodě, jen návrh :-)
9.7.2010 12:47 - Alnag
Almi: Mihnutí v práci. Jasný, jasný... :)

PS: Macochu jsem viděl třikrát a stačilo...
9.7.2010 13:10 - Nerhinn
Já už nevím, jak po internetu lhát tak, aby to bylo očividné. Fakt nevím... tihle paladini a jejich smysl pro humor mi to hrozně kazí.
9.7.2010 13:38 - Almi
Nerhinn: No, myslím, že se neztratí..
9.7.2010 13:43 - Alnag
No, pokud ti prodají jen dvě... tak:

2 lidé (slevenka): 2x250 Kč
2 lidé (standard): 2x600 Kč

= 1700 Kč, to je ještě víc, než při té hromadné slevě. Tzn. musela bys nakoupit asi dvakrát, abys měla ty lístky 4.

Druhý problém je, jak je dostat do Prahy (když v tom týdnu 19. - 25. tomu Almi nedává moc šancí...)
9.7.2010 14:42 - Nerhinn
Oni mi prodají dvě naráz. Stačí tedy udělat nákup za 600 a mám lístky pro 4. Rozhodněte se. Poslat to poštou je otázka dvou tří dnů.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12091207504272 secREMOTE_IP: 18.117.186.92