Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
27.6.2010 14:27 - Nerhinn
A já počítám s prodlouženým víkendem ze 30.7. do 1.8. Vyjednávání byla náročná, vleklá a protivníci se ani trochu nešetřili, ale konečně je to zařízeno. Nechtějte vědět, co mě to stálo. Neúčast omlouvá pouze smrt.

EDIT: V noirově případě ani ta ne.
27.6.2010 15:03 - noir
Nerhinn: Mě by moc zajímalo, co tě to stálo.
27.6.2010 15:05 - noir
Ohledně čvtrtka zatím nevím. Záleží to na tom, jestli se neštovicové puchýřky zanítí, prasknou, nebo zaschnou. Takže šance 1:3 - pozitivní je jen stav, kdy zaschnou...
27.6.2010 19:22 - Jarik
jestli Almi pocita se ctvrtkem, ze u nej budu spat, tak ano... ja se ctvrtkem pocitam :D

A prodlouzeny vikend by mel taky vyjit... nejak mi ted zacina vse vychazet, kdyz zacalo leto :D juch
27.6.2010 21:33 - Almi
ALL: Já také počítám se čtvrtkem, nicméně potřebuji od noira vědět, co s těmi neštovicemi...

Jarik: Jasně, že můžeš :o))
28.6.2010 10:13 - noir
Zatím to bohužel vůbec nejsem sto říct. Děti a jejich puchýřky jsou nevypočitatelné... Ale přinejhorším by se Konstantin zavřel do klášterní knihovny a celou sešn by tam studoval náboženskou literaturu.
28.6.2010 12:10 - Jarik
jenze ja ho potrebuji :(... teda spise tu trofej co si odnesl :'(
29.6.2010 16:16 - noir
Čtvrtek vypadá zatím až podezřele nadějně.
29.6.2010 16:18 - Nerhinn
Už vím, co mi to připomíná. Komentáře na DVD. Tentokrát se role zodpovědného, co se snaží vzpomenout si na co nejvíc věcí, ujala Sethi, zatímco Alnag dal průchod dobré náladě a trochu se ztotožnil se Svenem.

Zmatená a nečitelná rekapitulace (jelikož jsem líná) zde.
29.6.2010 16:39 - noir
Když si to tak čtu, dost se bavím.
29.6.2010 16:42 - noir
Jinak Konstantin spálil nějaké ty vlny ochutnáváním různých věcí, o nějaké přišel při boji s Baelzrou a už neměl šanci si je obnovit...
30.6.2010 10:15 - Alnag
Pro případné zítřejší automobilové návštěvníky upozorňuji, že rozkopali ulici K lesu, takže je přístupná jen částečně (z některých přístupů). V zásadě to vyžaduje zejména více kličkování...

Před domem je taky zákaz zastavení, ale mám volné garážové stání, kdyby něco.

EDIT: Ulice je průjezdná, pokud vám nevadí šaškování po rozfrézované vozovce, kromě odbočení z Novodvorské přes kruháč. Tam to sice jde, ale pak to musíte objet, protože nájezd přímo je zavřený.
30.6.2010 20:23 - Alnag
Jinak počítám s hraním od 17h (resp. není problém přijít i dříve, měl bych být doma... ale možná budu stříhat nějaké video do práce a nebudu si vás moc všímat...)
30.6.2010 23:14 - Jarik
alnag:
dej mi na miste pristup k wifi... a ja te zlobit nebudu :D at prijdu, kdy prijdu :D
me jmeno jest ti zavazkem :D :D
1.7.2010 15:13 - noir
Omlouvám se, ale dorazím dnes až po 17:30, jsem trápen nadřízenými...
1.7.2010 15:17 - Sethi
Teď se staráš o puchýřky nadřízeným?
1.7.2010 15:21 - noir
Oni sami jsou to takoví velcí puchejři...
2.7.2010 10:27 - Sethi
Deset tisíc...

Pořád to těžko zpracovávám.
2.7.2010 11:20 - Almi
Perníček: No, nebylo to zrovna málo..sáhli jste si do krajnosti...

.. a taková klidná, běžná hra to mohla být! :o))

Jojo, smrt v této doméně číhá na každém kroku, jak si včera ověřil Ghar s Konstantinem. A co hůř - není vůbec fér! :-)

..ale vyblbli jste se solidně. Stále mám před očima Alnaga, jak jeho Sven dokázal udržet totální melancholii (nebo co to vlastně měl :-)) navzdory situaci, která se stávala pomalu ale jistě bezvýchodnou. Všechna čest!

Noir: Začíná z tebe být docela solidní herec. Vážně je nejlepší způsob, jak něco utajit, hodně nahlas to vykřikovat (secondary effect: Veronika ohluchne :-))

Gaerwynn: Tvůj dychtivý výraz, když jsi zahnala do úzkých i Svena mne bude pronásledovat ještě dlouho. Kdybych byl o 10 let mladší (nebo geek), bál bych se do smrti oslovit holku (nejen) na ulici...

Ghar: Je pozoruhodné, jak se věci i stavy mohou několikrát převrátit během jedné hry. Docela by mne duchovní pochody dráčka na dnešní session zajímali. Zvlášť když si (i) částečně začal uvědomovat, co prováděl oné noci, (ii) poprvé umřel.

ještě jednou Perníček: co je to za tu tvojí "havraní transportní schopnost"? Rozmontuju ji a podívám se jí na zoubek... ;-)
2.7.2010 11:46 - Sethi
Mist Form: Daily/Polymorph/Standard/Personal
Effect: You become insubstantional and gain a fly speed of 8 (hover) but cannot make any attacks. This lasts until the end of your next turn.
Sustain minor: Your mist form persists.

Ještě než mi to předěláš nebo zakážeš nebo tak něco, tak bych si dovolila podotknout, že na to padly dva featy a taková ta pěkná plamenná aura, která tak hezky zabíjela miniony, a hromada dětského nadšení.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085038185119629 secREMOTE_IP: 3.128.168.87