Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
18.6.2010 10:06 - Sethi
Malý průvodce Havraní hierarchií, jak ji vysvětlovala Konstantinovi;

Řád ve skutečnosti nemá pevně stanovenou hierarchii. Obecně platí respekt služebně starším, ale v běžném provozu se Havrani vesměs sami moc neškatulkují. Havranů není moc a učedníky si berou jen málo.

Za hlavy řádu jsou obecně uznávaní jakýsi mistr Ermingild a paní Lonan; Ermingild se s lidmi moc nestýká, jeho stezky většinou vedou Stínopádem; Lonan prochází světem živých a je to většinou ona, kdo nechá stavět malé svatyně a vůbec řeší takové to PR;

Tihle dva nicméně nejsou nejstarší. Prokazatelně déle jsou ve službě tři Havrani, o kterých Aiss ví: Kezheki Vrána - dračice; Cadfan Arthfael - který byl přítomný u toho včerejšího přepadu; a Janos. Ani jeden z nich nijak neusiloval o nějaké vedení, z různých důvodů se drží stranou a vesměs respektují jednoho nebo druhého z těch výše uvedených.

Kdyby se Konstantin ptal na další Havrany, Aiss mu dokáže říct ještě o deseti, dvanácti dalších, z toho tak polovinu jmény, o nikom dalším neví - jestli je jich skutečně tak málo, nebo jestli je řádů víc, jestli někteří zůstávají ve skrytu, to nedokáže říct. Ale vzhledem k tak nějak kočovnému způsobu života a umírněnému provozu nejsou vysoká čísla nezbytná.

Ten eladrin, Cadfan, je v podstatě tajemství i mezi Havrany; Jeho stezky vedou divočinou, málo se stýká jak s lidmi tak s ušáky; Je to pozorovatel, netečný k okolí, málokdy do něčeho zasahuje; Aiss se s ním sama nikdy nesetkala, ale ví, že na jednu stranu uznává Ermingilda a zřejmě má docela dobré vztahy s Janosem, na stranu druhou nemůže vystát Lonan.

Ještě by podotkla, že uvnitř řádu možná nemusí všechno úplně klapat, možná se místy tu a tam někteří nemůžou tak docela vystát, ale vůči ostatnímu světu Havrani vystupují jednotně.
18.6.2010 16:17 - Sethi
18.6.2010 19:04 - Nerhinn
Ráda bych tímto zahájila hledání volného termínu.
_________________________________

Co jsme se tak bavili, tak první dva týdny v červenci můžeme rovnou odpískat, já k tomu přihazuju ještě Colours a jakýsi srpnový pokus o ponorku.

Měla bych tedy být schopná udělat si čas 19.7.-30.7. a 9.8.-30.8.
Kdybychom neodpískávali ty první dva týdny, pak ještě 8.7.-14.7.
18.6.2010 19:14 - Sethi
Tak pro mě by z července připadaly v úvahu víkendy 23.-25. a 30.-1. (ale oboje bych musela vědět dopředu, musela bych kvůli tomu rušit směnu, což není takový problém, pokud se to ví včas.

V srpnu zcela určitě nemůžu víkend 13.-15. a jinak je mi to v tenhle okamžik asi jedno.
18.6.2010 19:54 - Alnag
Pro Brno se bavme o termínu pá-ne (event. so-po), protože jinak se z práce uvolním asi těžko. V úvahu pro mne připadají - 30/7 - 1/8; 13/8-15/8; 20/8-22/8; 27/8-29/8. Samozřejmě čím dřív to dohodneme, tím spíš si to budu moci booknout a udržet volné.

Pokud bychom někdy hráli/něco podnikali v Praze, tak můžu urvat odpoledne asi mnohem snáz.

EDIT: A teď, kdo z toho udělá Ganttův graf? :) (Blbé pracovní fóry... vím.)
18.6.2010 20:19 - noir
Já mám určitě volno toho 30.7, víkendy předtím si nejsem úplně jistý.Odpoledne v Praze bych měl mí většinou docela volná, s výjimkou střed a pondělků do devíti.
19.6.2010 01:40 - Jarik
ten vikend pedelujici cervenec a srpen vidim hooodne dobre.

odpoledne v Praze resme zvlast :) po 1.7. :D
19.6.2010 10:30 - Sethi
Jsem si uvědomila, že jsem se toho chlapíka v karavaně chtěla zeptat na toho "mastičkáře"... Ale vždycky mi do toho skočil nějaký mrtvý drak a nakonec jsem na to prostě zapomněla.

Chjo.
20.6.2010 15:06 - Sethi
Když jsme tak pěkně cinkli, tak zas trochu deníkové exhibice. Abyste věděli, proč že to pořád umírám =)
20.6.2010 19:42 - Almi
Pernicek: Vy jste se vubec v tom setkani s karavanou moc neptali, i kdyz jsem se snazil toho maximum rict, dodatky byly jen na primy dotaz :-) Ale treba to nebude treba a vse vyresite jako vzdy za pochodu.. :-D
20.6.2010 20:16 - Sethi
Co už, zřejmě nebyl den na otázky.
20.6.2010 20:18 - noir
Byl to den jako stvořený pro dragonslaying!
20.6.2010 20:30 - Sethi
Mimochodem, Jariku, myslím, že nějaká ta ženská asistence by se pro výchovu dráčka i našla, když už bychom ho našli a dočasně se ho ujali.

Koneckonců, už se staráme o Konstantina, další dítě to zhoršit nemůže =)
20.6.2010 20:37 - Jarik
Sethi>
Myslim, ze vim jak mladeho dracka (nebo jeste vejce) najit. A taky myslim, ze vim, kam jej umistit.
Jen zalezi na tom, jak moc rychle budeme muset s Janosem utikat z domeny. :)

Kdyz ne moc, tak bych poprve zatahl za kratsi konec provazu :)

A upozornuji, ze mlady dracek je trosku jine kafe nez mlady gnoll :D (byt vybaveny supervrazdicimi meci) :D

> > > Ja teda vubec nechapu, na co jsme se meli ptat. To se ti to Almi machruje, kdyz vis co je treba dat za dotaz. Uvedom si, ze my mame v hlave na milion otazek,... ktere vedou maximalne tak do ... pekla :D < < <
20.6.2010 20:42 - Sethi
Ale tak mě by teď napadalo dost otázek, a některé z nich třeba i docela účelné, ale to by mi to místo a celá ta společnost nesměla být tak strašně proti srsti.

Klíčová otázka je - je malé dráče tak malé, aby se dalo chovat?
20.6.2010 21:21 - Jarik
Na mne nekoukej. Na drakovi si vybili zlost,... v tu chvili jsem si s nima nemel co rici.

Protoze dracice byla na lovu, tak predpokladam, ze uz se drace narodilo.
A bud je tak velke, ze se o sebe dokaze postarat,
... nebo muze mit cca 2 metry na delku - neumi letat a je vystrasene. Jist potrebuje cca 1/tyden, ale o to vice. (A pro nektere exoty hlasim predem... draci maso neji - navic by poznalo svoji matku po cichu). :D
20.6.2010 21:25 - Sethi
Dva metry? Kde by k tomu přišlo, ta dračice byla sotva větší jak kůň, prcek nebude mít víc jak metr...
20.6.2010 21:36 - Jarik
metr nebo dva. u draka tezko posuzovat co je delka. obvykle se to meri vcetene ocasu :) a ten byva cca polovinou delky celeho skeletu.
takze mas mozna pravdu.
ta dracice mela cca 5 metru delky. Byla slaba (takze dlouho hladovela). To znamena, ze to byla mozna jeji prvni cesta od novorozenete po porodu.
A protoze potravu neshanel otec (a to se casto stava), tak to znamena, ze sem do domeny "propadla" jiz tehotna - a sama.
26.6.2010 22:31 - Sethi
Alnag se stydí pokládat takovéhle otázky na tělo, tak to udělám já - počítáte s tímhle čtvrtkem?
26.6.2010 22:33 - Alnag
Co kecáš, ušatko. :) Ptal jsem se tebe, protože jsi byla při ruce. Ale formuloval bych to jinak. Počítám se čtvrtkem 1/7 od 17h u mně.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076870918273926 secREMOTE_IP: 3.149.238.159