Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
14.5.2010 23:00 - Sethi
K sumarizaci:

Značná část minionů spáchala sebevraždu tím, že postávali kolem Aissky, když do ní někdo mlátil. Aissku to docela pobavilo, většinu času vykřikovala, ať si jdou pro ni. Tankovat ji přestalo bavit v okamžiku, kdy byla pět životů od totálky. Taky když je transformovaná na pekelný tuning, působí dost majetnicky - když říkala, že ostatní patří jí, myslela to zcela vážně.

Ten kostlivý hnusec ji měl za erynii, Glasyinu služebnici.

Když se bavíme o tom, proč tam tedy jako jsme, Aiss to hrozně dlouho odmítá pobrat. Nakonec ale přizná, že odsud nesmí odejít, dokud nedostane Spercheiovu duši. Ke kolosu chce jít s tím, že Gaerwyn zmínila ve spojitosti s ním uvězněné duše a když Sven potvrdí směr, přirozeně na to ještě víc tlačí.

Ve spojitosti s kolosem tu mám zapsané jméno Talmat, nějaký čaroděj bo něco, ale nepochytila jsem kdo, co, jak a proč.

Prosím. Ďáblové. Ne démoni. Ďáblové.

Aisska dodělala ten rozpraskaný oltář svým oblíbeným "tak má to míň jak 11 životů?" - Ušatá o tom tedy pochybovala, že to jako nemá duši, ale když ji všichni tak tlačili... - a Aisskou to poměrně otřáslo. Už to byl zřejmě okamžik, kdy dostala nového černého pasažéra, ale to si uvědomila až pak u toho rozhádávání duší.

Při utíkání si Aisska hrála s rukavičkama a sírou. Sven měl nějaké trapné komentáře.

Jinak asi dobré, víc mě teď nenapadá.

A chválím ;)
15.5.2010 12:19 - noir
Jen dodám: Konstantin za sebou metl naše stopy asi třicet metrů - nikoliv že by zametal čtverec 30x30 metrů. Je to klasická indiánská metoda, kdy při pochodu, když jde jeden za druhým, ten poslední dekou ničí stopy. Old Shatterhand to dělá v každé druhémknížce. No vlastně úplně v každé.

Jinak upozorňuju, že ten pekelný pán Belzech nebo jak se jmenuje, je blízkým posluhovačem Glasye a současně je známý jako Pán Impů. Vzhledem k tomu, že nějací impové šli po Konstantinovi ve Varteně, je v tom namočený až po uši. Dokonce si myslím, jestli by to nemohl být sám Growald. Jak mu K. dával Spercheiovu duši, vypadal dost důležitě. A úplně přesně nerozumím tomu, proč ji strkal do toho monumentu. Ven ji dostat nemohl, využít taky ne. V podstatě nevidím žádný rozdíl mezi tím, když byla v Kolosovi proti tomu, když byla ve svitku...

Jo a 13. level je trapný, jediné, co se mi podařilo změnit, je, že jedna encounterovka se mi změnila o efekt - "potvora dává na jedno kolo CA". Ach jo...
15.5.2010 13:06 - Sethi
noir píše:
Jinak upozorňuju, že ten pekelný pán Belzech nebo jak se jmenuje, je blízkým posluhovačem Glasye a současně je známý jako Pán Impů.


Jestli máš na mysli toho Beletha, jak za něj bojovali tam ti s tím červeným, tak to je přinejmenším zajímavé, Aissku považovali za Glasyinu služebnici a nevypadalo to, že by ji zrovna brali ve stylu "jo my jsme vlastně kolegové".

Ještě bych zpětně podotkla, že o Ageře rohatka věděla, že slouží někomu, kdo šel spíš proti Glasyi.

noir píše:
A úplně přesně nerozumím tomu, proč ji strkal do toho monumentu. Ven ji dostat nemohl, využít taky ne. V podstatě nevidím žádný rozdíl mezi tím, když byla v Kolosovi proti tomu, když byla ve svitku...


Touha vlastnit? Schraňoval tam duše stejně jako zlato a poklady. Kromě toho bylo řečeno, že ty duše zároveň ten kolos udržují aktivní a když se z něj rozutíkají, tak ho musí zase naplnit.


Já si na tom třináctém nějak nemůžu vybrat. Jsou tam snad tři nebo čtyři powery, které se mi z toho či onoho důvodu líbí. Asi si je vezmu všechny a budu se tvářit jako že nic.
15.5.2010 22:14 - noir
Sethi: Kdo je Agera? No možnánám to říká o tom pekelném konfliktu docela hodně - třeba to Beleth na Glasyu jen hraje a ve skutečnosti slouží někomu jinému.

Ohledně schraňování duší: jo, tomu přesně nerozumím. Když ukradnu Monu Lisu (a Spercheiova duše asi nebyla úplně bezvýznamná), tak ji na nezamču do sejfu, od kterého nemám klíče. Potěšení z ní budu mít jen tehdy, když se na ni budu moct čas od času mrknout. Ale zase nechci soudit pány pekel podle sebe...
15.5.2010 22:18 - Sethi
noir píše:
Sethi: Kdo je Agera?

Agera byla ta beztvářná rohatka támhle v márnici.

noir píše:
(a Spercheiova duše asi nebyla úplně bezvýznamná)

No věřím, že on sám se přinejmenším zasnažil, aby o něj byl zájem...

Ale tak víš co, v pekle všichni se všema a proti všem...
16.5.2010 14:19 - Sethi
16.5.2010 20:15 - Sethi
Ňuch.
16.5.2010 21:31 - Almi
Aiss: Hmmm.že by konečně našla Sethinka odpovídající obrázek pro svou favoritku? ;-)

Noir, Sethi a vůbec všichni: Koukám, že se mi pomalu, ale jistě začínáte dostávat do zápletky. Docela nebezpečně Vám to zapaluje. Najde se někdo odvážný, kdo by to dokázal shrnout?

Napovím:
a) v pekle se vždycky hodně intrikovalo, ale strany jsou dvě.
b) jedna z nich straní Glasyi (úmyslně jsem to napsal takto).
c) Agara skutečně patří k té druhé straně.
16.5.2010 22:15 - Sethi
Almi píše:
Aiss: Hmmm.že by konečně našla Sethinka odpovídající obrázek pro svou favoritku? ;-)

Tak jako změnit růžky, barvu vlasů a je moje. Strašně se mi líbí v obličeji a i ta ouška skoro sedí.
17.5.2010 07:27 - Jarik
Jak jsem slibil, tak plnim :)

Terminy kdy v nasledujicim obdobi NEMOHU byt dostupny (maturity, armada)
24., 25., 26.5.; 5.-13.6.

termin, ktery mi nevyhovuje - 21. a 23.5. (23.5. hraju sam, a nechce se mi cestovat sem tam jako tydyyyt :) )
17.5.2010 18:43 - Nerhinn
Jestli to tedy chápu dobře, chceme hrát ve čtvrtek, 27.5.?
17.5.2010 18:59 - Sethi
Možno. Zkoušky mám zatím napsané na pondělí a středu, v pátek tam snad nic nehrozí.
17.5.2010 19:08 - Almi
Nerhinn píše:
Jestli to tedy chápu dobře, chceme hrát ve čtvrtek, 27.5.?


U mne také dobrá, počítám s tím a těším se.
17.5.2010 19:37 - Jarik
27.5. dobry - dekuji.

a jak to bude tento vikend? uz vim, ze krom nedele mohu kdykoliv - tedy i v patek, i v sobotu.
:)
18.5.2010 05:33 - noir
Almi: Až si přestanu plést postavy :o)

JInak 27.5. vypadá dobře.
18.5.2010 11:54 - Sethi
Behold! Moje nepřekonatelné shoop shoop skillz. Jako živá. Tak autentická, tak realistická. Člověk by vůbec nepoznal, že je to upravené.
Tu je tedy kdyžtak ta původní.
18.5.2010 12:36 - noir
Vypadá trošku jako Pipi dlouhá punčocha po 20 letech...
18.5.2010 12:49 - Sethi
Tu jsem nikdy neměla ráda...
18.5.2010 15:19 - Nerhinn
Sumarizace upravena, doplněna o několik dodatků a poznámek, přidán komentář s pekelnými intrikami, jedni démoni nahrazeni ďábly.
18.5.2010 16:13 - Nerhinn
Jinak snažila jsem se pošoupat vším, čím se dalo, ale ať dělám co dělám, pátek 21.5. (SO a NE je mrtvá už dlouho) je pro mě úplně zabitý. Leda, že by se vám chtělo hrát v Krumlově.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064653158187866 secREMOTE_IP: 3.128.168.87