Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
10.5.2010 16:03 - Nerhinn
Že já se namáhám...
10.5.2010 16:57 - Almi
Nerhinn: teda, dneska jsi mne podruhé rozesmála...poprvé v našem tel.hovoru a ted tím obrázkem :o))))

Omluva na mé straně...a snad jednou dosáhnu toho,že právníky budeš vnímat i jinak..
12.5.2010 15:42 - Nerhinn
Sumarizace opravena.
-zahrnuty poznámky Sethi a noira
-trocha té gramatiky
-zpřehledněna (nově má o stránku méně)
-překopána chronologicky (už nezačíná odprostředka)
Samozřejmě i teď můžete psát připomínky, pokud se vám tam něco nelíbí.
____________________________________

Platí zítřek v pět?
12.5.2010 15:56 - Sethi
Já s tím počítám. Snad budu tou dobou ještě naživu.
12.5.2010 22:38 - Almi
Taky se zítra věttěším.... takže nebude jen Jarik?
14.5.2010 08:57 - noir
Takže:

jarik: Ještě žes tam včera nebyl. Bylo to Peklo. Teda tys tam byl, ale jen jsi koukal, jak se nám ve spánku mění výbava. A vzhledem k tomu, že moje zdvojené meče se proměnily ve Vicious, asi je ti jasné, koho jsme potkali :o)

Almi:
Tohle je to, o čem jsem ti včera povídal http://dragonfable.battleon.com/game/

Jo, fakt jsem toužil po Jagged, a ne po Vicious, jen se mi líbil ten název. Mohl bych mít teda jeden Jagged longsword a ten druhej třeba ten ze strany 103, aby ta postava byla rozmanitější?
14.5.2010 10:49 - Sethi
Tak jako... jak že k tomu vůbec došlo.

Píše:
Prokletí Havrani a jejich tajemství, pomyslel si Sven, když za sebou nechal denní světlo a ponořil se do chladu Síní Mrtvých. Bylo to už několik hodin, co Aiss odešla. Gnoll sice opakovaně naléhal, že mu výslovně řekla, že nesmí být rušena… Ale tohle bylo moc dlouho. Moc dlouho na to, aby Sven dokázal jen nečinně sedět, ať si chlupatý Královnin služebníček říká, co chce.
Nasál vzduch do plic. Suchý, studený, chutnal jako starý papír a pohár, ze kterého už dávno vyschlo všechno víno. Když bard procházel kolem strážných soch, zaváhal. Vzpomínka na blízkost smrti byla ironicky dost živá a on na chvilku zalitoval, že se sem vydal sám.
Kráčel spoře osvětlenými chodbami a jedinou společností mu byl zvuk vlastních kroků. Věděl kam jde - i kdyby mu to Konstantin sám neřekl, kněžka už několikrát zmiňovala, že ví o způsobu, jak najít Spercheiovu duši. Zakázal jí to, bylo to moc nebezpečné. Tak se sem vydala sama, bez jeho vědomí.
Poslední odbočka, místnost s tělem toho proklatého obchodníka. Když Sven zahlédl kněžku schoulenou u paty kamenného kavalce, rozběhl se k ní.
Rána. Bard nevybíravě zaklel. Zapomněl na bariéru, která oddělovala hrobku od zbytku světa a udržovala tieflinga na hraně žití. Ona dokázala projít, krabička jí umožnila vstoupit dovnitř a tak zcela mimo bardův dosah. Sven znovu zaklel.
Zdálo se, že dívka spí. Seděla na dlažbě, opírala se o kamenný stolec. V dlani svírala Spercheiovu ruku a vyhrnuté rukávy odkrývaly rudé linky krvavé kresby na jejich předloktí.
Sven nemohl přijít na kletbu, která by mu dokázala ulevit.
"Aiss!" křiknul na ni. Ticho rychle zahlušilo jeho slova, i ozvěna jako by to vzdala hned za první zatáčkou. "Aiss, do hajzlu, pojď zpátky!"
Začal přecházet kolem bariéry, doufal, že najde skulinku, slabé místo, něco co by mu umožnilo dostat se dovnitř.
Ozvalo se slabé vydechnutí. Pomalu, velmi pomalu kněžka otevřela oči.
Zastavil, čekal. Díval se, jak pouští Spercheiovu dlaň a zvolna se zvedá na nohy. Neřekla ani slovo, ale bard věděl, že o něm dívka ví. Beze spěchu urovnala rukáv na tieflingově paži a zas ji položila podél těla. Potom sebrala ze země svou torničku a vydala se k východu.
Sven cítil, jak v něm s každým úderem roste vztek, bílá žhavá zuřivost. Jen co projde tou stěnou, jen co ji bude mít na dosah…
Chytil dívku pod krkem a hrubě ji přimáčkl k chladné stěně. Ruku stisknul na štíhlém hrdle, bojoval s nutkáním strašně jí ublížit. Aiss se očima mihnulo překvapení, strach, cítil pod prsty rychlý tep.
"Co tě to napadlo?" zasyčel jí do obličeje. "Co. Tě. To. Kurva. Napadlo."
Zavřela oči, položila teplou dlaň na hřbet ruky, kterou ji svíral. Znovu se na něj podívala.
"Proč mi nevěříš, Svene?" zeptala se tiše.
Bard dívku beze slova sledoval, tvář ztuhlou hněvem. Pak povolil jeho výraz i stisk, pomalu Aiss pustil a odvrátil se.
"Věřím ti," odpověděl. "Neměla jsi chodit sama," dodal pak. Měl jsem strach, neřekl už.
Po chvilce štrachání mu vtiskla do ruky obvaz a natáhla k němu zkrvavenou paži.
"Prosím," požádala prostě.
Sven pokýval hlavou a pustil se do práce.
"Vím, kde je Spercheiova duše," oznámila dívka, zatímco ji ošetřoval.
"A kde?"
Řekla mu to.
Sven se zasmál, bese stopy veselí. "Ano. Ano, nic jiného bych ani nečekal."
A to bylo všechno.
Sven věděl, že dívka musí duši získat.
Aiss věděla, že ji bard nenechá jít samotnou.
14.5.2010 12:27 - Sethi
Jen jsem chtěla podotknout, že se mi hrozně líbil ten útěk. Myslím, že jsme se tam solidně vyblbli.
14.5.2010 14:16 - Nerhinn
Ušatá™ píše:
Tak jako... jak že k tomu vůbec došlo.
A... a dál? Co to je jako, takovéhle navnaďování?!
14.5.2010 14:49 - Sethi
K tomu se musím nějak chrono(ne)logicky dopracovat... Ještě mám před sebou hromadu psaní. A ne všechno jsou zápisy z AA >.>'
14.5.2010 15:15 - Lokken
Ušatá™ píše:
Píše:
Prokletí Havrani a jejich tajemství...Aiss věděla, že ji bard nenechá jít samotnou.


MORE! MORE!
14.5.2010 15:58 - Nachtrose
Vim, ze asi uz pomalu budu otravnej, ale zatim to vypada na 99% pravdepodobnost, ze bych mohl dorazit na tu intermezzo hru 22.5. Ted zbyva otazka, zda bude dost lidi a jestli se to vubec oplati prijet.
14.5.2010 18:21 - Almi
Aiss: Teda,překrásnná upoutávka! Takhle všechny namlsávat..a pak jít psát věci do školy, styď se!:p)))

Jinak,včera jste sehráli všechno výborně, jak souboj na lodi,tak následnou bitvu i oba skill encountery.Všechna čest.. ovšem je pravda, že to,co jste předváděli v celkem snadném a typickém SC "útěk před hordam anepřátel" předčilo o hodně má očekávání. Vynikající nápady a excelentní realizace.

Děkuji všem za výbornou hru...
14.5.2010 18:39 - Nerhinn
22.5. jsem v Krumlově. Co 21., v pátek?


Btw, odhledně toho přespříštího týdne. Šlo by to odehrát v úterý, tedy 25.?
14.5.2010 19:53 - Nachtrose
Nerhinn: Ušatá™ píše:
I s tímto předstihem můžu hlásit, že 21. května mám konferenci, čiže zcela jistě ne.


Ten dalsi vikend pak nemuze Almi, pokud se neco nezmeni(lo). Takze bych to videl na navrhy terminu na cerven. Pokuste se prijit na nejaky spolecny, ja uz to snad nejak zasmouluju. Nadale preferovany jsou patek nebo sobota.
14.5.2010 20:18 - Jarik
Ahoj.
Jsem po seminari zpet:)
Kdyz se bude hrat 21. misto 22., tak budu muset do Prahy jet 2x misto 1x... a to cestovani vlakem mne zas tak moc nebere :(

utery 25.je tusim to pro mne nevhodne,... ale ja v dane dobe budu mit maturity, takze se musim podivat na rozpis,... takze to upresnim v pondeli (az budu v praci).
14.5.2010 20:54 - Sethi
Já to teď budu mít takové všelijaké, ale jestli se jedná o nějaký ten Divočino-Vartenský flashback, tak jestli to nějak nevisí na Rohatce, tak so to klidně může hrát beze mě, zase nechci aby to kvůli mně nějak padalo.
14.5.2010 21:06 - Nachtrose
Jak moc to na Aissce vysi posoudi Almi, ale rozhdne bych te tam moc rad videl ja. Bez Aiss by AA nebylo tak nejak kompletni. Kazdopadne dle Almiho vyjadreni se nic extra vazneho nestane, pokud by se to odehralo az v cervnu.
14.5.2010 21:39 - Nerhinn
Nezvykle brzy sumarizace včerejšího flashbacku. Doplňte, opravte, pochvalte :)
14.5.2010 21:40 - Alnag
Hlavně pochvalte!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061597108840942 secREMOTE_IP: 18.191.240.80