Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
3.5.2010 21:23 - Jarik
a ja docela klidne mohu rici, ze 23.5. budu asi v Dungeonu mastit svoje DnD :)
ale to je take dokaz toho, ze budu v okoli Prahy dany vikend :D
3.5.2010 21:29 - Nachtrose
Ten vikend predtim je moc brzo a ten vikend potom chybi DM. A v tydnu to mam kvuli praci trochu slozitejsi. Ale je to jeste nejaky ten casek daleko, tak uvidime. Jaky je nejkratsi predstih na nejake zavazne dohadovani?
3.5.2010 21:31 - Sethi
Tak já mluvím čistě o tom 21., což je pátek. Třeba sobotu si zřejmě volnou udržet dokážu.
3.5.2010 21:42 - Nachtrose
Ouško: aha. no ja to bral tak, ze v sobotu tu konferenci chces dospavat nebo tak neco ;-) Kazdopadne stale plati dotaz na minimalni predstih pro zavazne potvrzeni (ne)ucasti.
4.5.2010 13:12 - Almi
Jarik: Od tebe deník mám, byť tobě už delší dobu vybírám předměty sám, protože ty co si navrhuješ, jsou pro kočku :o)

Doufám, že to byly příjemnější povinnosti, než nějaký jiný sraz! :o)))

Na všechny se těším...
4.5.2010 13:30 - noir
Já už zase nějak nekomunikuju s počítačem, respektive on se mnou. Ale mé přání je stejné už devět levlů - Spercheios mi furt sliboval ten Vicious Double sword a kde nic, tu nic! A přitom jsem dal jeho duši svobodu...
4.5.2010 14:21 - Almi
noir píše:
Spercheios mi furt sliboval ten Vicious Double sword a kde nic, tu nic! A přitom jsem dal jeho duši svobodu...


Fajn, rozhodl jsem se tě vzít za slovo. Ten meč na Konstantina čeká na místě, kde si užívá "svobody" Spercheiova duše...dokonce se to příběhově více než hodí ;-)

...no není to fajn, mít motivaci? :o)
4.5.2010 14:31 - noir
Almi: Nééé, takhle jsem to vůbec nemyslel! Já ho chtěl zahlídnout někde pod kamenem, případně ve výloze! Já bez něj do epicu nepřežiju!
4.5.2010 15:20 - Jarik
Almi> ale nejsou pod psa. Mne tak proste vyhovuji, jak si je pisi.
Nepotrebuji nejaky velky combo. Na to si najdi nekoho jineho.

Protoze... bud mame pravo vyberu, nebo je to diktat, co si na pravo vyberu hraje.
V takovem pripade se nemusim snazit cokoliv hledat. Muj vyber mimojine spocival na tom, abych nechtel vic nez 1 vec na lvl a zaplnil jsem pokudmozno vsechny sloty.

A pokud mohu rici, tak mam stejne nejradsi zbroj co jsem si sam vybral.
Vse ostatni (krom prstenu) jsem ochoten vyhodit ze dne na den - tam moc terno nevidim :)
4.5.2010 16:16 - Sethi
No, a máš to, noire. To máš z toho, že jsi byl zlobivá hyenka.
5.5.2010 23:45 - Alnag
Nepotěším vás. Vyšly nové revize. Aissčin Emoheal, Consecrated Ground a Astral Seal je kratší o bonus z Wisdom (ten se nově počítá jen k léčení, kde cíl utrácí vlnu).

Infernal Wrath (a související korunka) fungují jinak.

A moje oblíbená Displacer Armor (ta, co jsem měl v Radlické hře, byla zredukována na hranici nepoužitelnosti).

EDIT: A nevím, jestli se mi to jen zdálo, že Noir nebo kdo koketuje s Pit Fighterem, ale to dostalo taky ránu těsně pod čáru ponoru.

EDIT2: A Aid Another se nám taky pěkně vybarvil... to už nebude taková brnkačka jako dřív. DC 10+1/2 levelu, selhání dává postih -1.
6.5.2010 10:42 - Sethi
Ach, děvky prodejné.

Podotkla bych, že ještě dělali opravy k opravám oprav a můj vysněný Knight of Glory se teď musí udržovat kolo za kolem, namísto abych ho zaparkovala někde při straně bojiště, poručila mu, aby vypadal pěkně, a nechala útočit až zase nebudu vědět co s akcemi. Ale oni to ještě jistě třikrát změní, než se vyhrabeme nahoru na 19.

Toho drastického útoku na bezvlnové léčení je škoda, vzhledem k tomu, že vlnové léčení nepoužívám. Seal a Cons.Ground se dají stále zvedat přes Cha (i když to už zdaleka není takový odvaz), ale Stream je najednou takový... nudný. Mám ráda schopnosti, které se vyvíjí se mnou. To nemohli prostě třeba začíst Wis "bonus" i do toho ongoing damage? To bych brala, takový taneček na hraně.

A Infernal Wrath začal vypadat jako použitelná schopnost v okamžiku, kdy už ho nemám. Typické.

Vlastně to celé vypadá jako "vytaháme Aiss za uši."

No co. Nějak se s tím vyrovnám.
6.5.2010 11:48 - Almi
Alnag: jojo, včera jsem ho taky studoval asi hodinu. Jsou to nejdůležitější updaty snad po roce. Spousta změn, resp. spřesnění, a to hlavně u stavů. Ta změna u Aid Another mne velmi potěšila, po tom jsem volal už dávno.

Ten Infernal Wrath fakt docela natunili, resp. takhle je to použitelnější.

Hezky zapracovali používání Akrobacie a Atletiky, vysvětlili, jak sestřelit lítačku :o)) A vůbec je tak nějak veseleji.

Obecně se dá říct, že všechny ty věci docela zpřesnili a učesali hru.

Těším se na dnešek, jsem na vás zvědav :o))
6.5.2010 12:00 - Sethi
Na druhou stranu, co se rozčiluju... Knight of Glory to stejně měl spočítané od té doby, co mi vyšel krutopřísnější a o čtyři levely dřívější Black Reaper.

*padoušské uchechtnutí*
7.5.2010 13:18 - Sethi
noire -

Symbol of Life píše:


Level: 2
Price: 520 gp
Implement (Holy Symbol)
Enhancement: +1 attack rolls and damage rolls
Critical: +1d6 damage
Power (Daily • Healing): Minor Action. Until the end of your turn, any character healed by one of your encounter powers or daily powers regains an additional 1d6 hit points.

Malý, ze stříbrného plíšku vykovaný havran se symbolem srdce na hrudi; Aisska ho nosila na stříbrném řetízku kolem zápěstí levé ruky, dostal jsi ho i s tím řetízkem; Ačkoli je řetízek dost tenký, zdá se být výjimečně pevný, a i když by se mohlo zdát, že je docela volný, ze zápěstí jen tak sám od sebe nesklouzne;
7.5.2010 13:25 - Sethi
Mohl by sis ho dát jako náušnici do toho prokousnutého ucha.
7.5.2010 13:29 - noir
Ha-ha-ha. Gnollí uši jsou odolnější, než si myslíš. Pokud jsi je neprotrkla, tak v nich ďurka není!

A jinak, dá se to použít i na powers z věcí?
7.5.2010 13:44 - Sethi
No Aisska má takové roztomilé upíří zoubky, řekla bych, že jimi dokáže způsobit víc škody než růžky nebo kopýtky. Naštěstí se do ochutnávání okolí až tak moc nežene.

Jinak nevím, nikdy jsem to nezkoušela. Tu schopnost jsem použila jedenkrát a to ještě spíš tak jako... fluffově.
7.5.2010 13:54 - Jarik
Noir> Copak ti to ChB. nepocita??? :) Proc klades takovehle dotazy :)

Ale obavam se, ze nikoliv. Asi ty predmety ze kterych powerujes se povazuji samy za takovy 'docasny' implement.
7.5.2010 14:11 - noir
Ušatá: A viděla někdy Aisska gnollí ouška? Véš, ona jsou taková... huňatá. A pamatuješ, jak Almi říkal, že na na začátku příští hry nastane něco strašlivého? Až začne Aisska vykašlávat chlupy, pochopíš, co tím myslel...

jarik: Do builderu jsem to ještě nedával. Ale kdybych měl věřit builderu, tak dávám o jakousi záhadnou k6 zranění navíc. A to jsem taky ignoroval.


Jinak příští týden definitivně budu mít čas a o týden později téměř určitě ne (teda ve čtvrtek, o úterku se dá jednat).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088269948959351 secREMOTE_IP: 3.149.238.159