Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
20.4.2010 18:27 - Nerhinn
Ušatá: Taky jsem nevěnovala Perseovi tolik pozornosti, kolik by měl hlavní hrdina mít.
20.4.2010 18:28 - Sethi
...komu...?
20.4.2010 18:35 - Nerhinn
Ušatá: Hlavnímu hrdinovi. Však víš, v minulém filmu ho hrál Harry Hamlin. Měl Buba :)
(vida, je vidět, jak se můj vkus mění s průběhem času. U předchozí verze jsem koukala po sovách...)
20.4.2010 18:37 - Sethi
Ach. Ten chlapík, co vyplňoval čas mezi Ralphem a Madsem.

Matně si vzpomínám.
20.4.2010 19:37 - Nerhinn
Nicméně mám takový dojem, že to není jen jeho chyba. Například u Krále Artuše jsem koukala taky jen po Tristanovi, a to mám Clivea ráda.
Ách :)
20.4.2010 19:51 - Sethi
Ehm. Ano prosím. Děkuji.

Artuše zrovna nemám po ruce, dnes si to vykompenzuji Wolverinem. Tam bych si taky dokázala vybrat.
21.4.2010 21:45 - Sethi
Nicméně, jen hloupý společník hlavního hrdiny se postaví záporákovi, kterého vyzval hlavní hrdina osobně, že...

Chjo.





Počítám s tím, že počítáte s pátou. Pokusím se být tou dobou na místě a s trochou štěstí bych ještě mohla mít všechny prsty. Pokud ne, dovezu si je alespoň v sáčku.
22.4.2010 10:47 - Almi
ALL: jak už jsem Vás informoval brzkou ranní smskou, vrátila se mi bolest v krku v plné palbě. Takže ruším panicky program a snažím se dát dohromady i díky srazu.

Pokud jsem Vás ráno vzbudil, omlouvám se, ale nebyl jsem si jist, zda kvůli dnešku někdo nevstává už brzyčko..a já stejně nemohl spát.

Budiž vám útěchou, že jste přišli o jedno z nejzběsilejších sezení, které jsem na vás chystal. Možná ho posunu, možná poupravím, ještě uvidím. Měl jsem to načasované PŘED srazem, což se mi asi už nepoštěstí. I proto, že bylo poněkud kontroverzní, nicméně velmi akční.. no, zpět do klidnějších vod, jdu se potit.
22.4.2010 11:00 - Nerhinn
Bratr nebratr, Jariku, budeš muset přijet.
22.4.2010 11:25 - Jarik
Rozhodnu se v patek, az budu s bratrem mluvit. Pokud nebude alespon pristi patek doma, tak na sraz nejedu.
Jinak ocekavejte mou plnou podporu. A mozna... mozna uz tentokrat si Ghar ukouzne vetsi kus ostudy nez jindy.
22.4.2010 11:54 - Alnag
Já bych AA na sraz netahal.
22.4.2010 11:59 - Jarik
Alnag: souhlas. Nechme AA svemu hrdinskemu osudu :D
22.4.2010 12:04 - Nachtrose
pripravite se tak o moznost seznameni s nejlepsim trpaslicim bijcem v blizkem i dalekem okoli Varteny ;-)
22.4.2010 12:45 - Merlin
Nooo..samozřejmě vám do toho nechci kecat a ani nemůžu...ale aby se to časově zkloubilo...nechci odehrávat v časovém presu a stejně tak si vás nechci uzurpovat oproti jiným aktivitám
22.4.2010 12:49 - Nachtrose
merlin: na kafikovi je stejne celej AA tym vcetne DM, nejake kolize bych se v tomto pripade nebal.
22.4.2010 13:07 - Merlin
Nacht: ano, toho jsem si všiml...jen bych se nechtěl dostat do pozice "Nemůžeš to urychlit, chceme hrát něco jinýho"...nebo obráceně.
Což není vyloučené, ani tak :D
22.4.2010 13:38 - noir
Myslím, že ten deník všichni uneseme, takže bych nechal program osudu.
23.4.2010 18:18 - Nerhinn
Almi píše:
Nerhinn: Už nejsi žádné ořezávátko, mrkni na pravidla pro Stealth (opravovaná). Umíš výborně využívat bojové výhody, tak ať je to co nejzajímavější :o) Já se na tebe se zajímavým terénem snažím myslet vždy.

Myslíš tyhle (je to vystříhaná část z PHB2)? Víc jsem toho nenašla... což nic neznamená, protože se v pravidlech nevyznám.

Nicméně jestli je to tak, ráda bych se podle toho zařídila a dokončila Gaerwynin přerod dle MP2, která toho nabídla pro střelce mnohem víc než jenom Sharpshooter Talent. Ideálně na něco takového.
25.4.2010 11:17 - Sethi
NASA tým vesmírného výzkumu:

Hudební mix (řidič má být veselý) - check
Zadání polohy do navigace - check
Vyslechnutí si dobrých rad - tripple check (a ještě nabude)

Předpokládám, že budu vyjíždět s plnou nádrží (tedy... ráda bych) a pak před závěrem cesty prostě dotankuju plnou (Almi dotankuje, mám panickou hrůzu z nabírání benzínu) a sdělím vám, co nás to stálo. Golf nemá známku, budu kupovat, čiže k nákladům na benzín připočtu ekvivalent desetidenní známky.

Zároveň hlásím, že bych ráda vyjížděla z Vinohrad, neochotně bych vás vyzvedávala někde na Budějovické (páteční najíždění na magistrálu nemám v oblibě) a už vůbec se mi nechce honit vás po těch vašich vesnicích. Ale tak o všem se dá jednat.



Nerhinn: Zkus toto. (Nedívala jsem se na obsah tvých linků a vlastně ani na obsah těch svých, takže pokud ti posílám to, co jsi postovala sama, tak se omlouvám. S tímhle počítačem prostě nemůžu chtít zázraky.)
25.4.2010 11:19 - Alnag
Budu stejně v centru - na tom semináři. Vinohrady nejsou problém...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07792592048645 secREMOTE_IP: 3.133.137.169