Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
17.4.2010 19:05 - Nachtrose
Almi píše:
Případná Nachtroseho účast pak předpokládá, že si připraví předem postavu trpasličího bijce, ideálně defendera na 12. lvl.


Almi: neco takovehoto?:

17.4.2010 19:14 - noir
Čtvrtek, v pět, rozkaz-rozkaz.
17.4.2010 19:40 - Sethi
Procházela jsem to shrnutí, měla bych k němu pár poznámek.

Tu historku o jezdci jsem vám zcela určitě vyprávěla už ráno, když jsem dostala havrana - potřebovala jsem vám nějak ospravedlnit svoje nutkání jít na věčnost... totiž... do Věčnosti.

Ta slečna bez tváře se jmenovala Agera.

"Vartenou se ozve výkřik - protože nesouhlasíme s tím, že by ho vydala některá z nás, asi se tam prostě ozval"
Jem ochotná adoptovat tento opuštěný výkřik, za podmínky, že bude z vyděšeného "dáma v nesnázích" křiku transformován na rozčarovanou, překvapenou kletbu.

Cestování nebylo celou dobu Stínopádem, střídali jsme cestu mezi Stínopádem a světem živých. Havrani ani po cestě nezmizeli, když nebyli vidět, tak v podstatě nebyli potřeba, a když by měla nastat nějaká zásadní odbočka, tak byli na místě. Jen Aisska v jeden okamžik zjistila, že se jí někdo hrabe v navigaci, ale po krátké rozmluvě s jedním z těch opeřenců vypadala skoro spokojeně. Mate mě ta část s Divočinou, ale taky nemůžu mít všechno. Jen Aiss tu cestu poznávala ze snu a věděla, že jsou tedy na správném místě, ale kdyby se postavila na hlavu, tak netuší, jak se jim podařilo překonat hory.

Navíc si Aisska myslela, že ty hlavy toho jezdce honí a jak debil se rozhodla předpokládat, že nepřítel mého nepřítele je můj nejlepší kamarád, nebo tak něco. Jen se nemohla rozhodnout, kdo je tedy ten nepřítel a moc ji překvapilo, když zjistila, že asi jako všichni. Ale především varovala smečku před těma hlavama.
17.4.2010 19:55 - Nerhinn
Ušatá: Ta adopce je výborná - Gaerwyn alespoň bude moct s příjemným překvapením zjistit, že v její společnosti Aisska pěkně vlčí :)

Jinak v pohodě, já taky čekala, že jedna z dvojic: jezdec&kůň x hlava&hlava budou s náma, proto jsem na ně nestřílela.
17.4.2010 20:09 - Sethi
Ano, toho výkřiku se ujmu. Už mám představu o tom, jak bude vypadat, docela se těším, až se dostanu k jeho zpracování.

Umí někdo z vás po trpaslicku?
18.4.2010 10:31 - Sethi
Zapomněla jsem, jak se jmenoval ten trpaslík.

Vím, že tam bylo něco důležitého s vousem, ale i tak jsem to zapomněla.
18.4.2010 11:15 - Nerhinn
Tyhle staré deníky, nikdy je nebudu schopná vyhodit.
"Mám zarážky."
"Venku je pod mrakem, stínopádová zahrádka."
"Sven: 'Hraju bezvědomí, čekám na dýchání z úst do úst.' Konstantin: 'Přicházím blíž.'"
Aha, tady to je. Mistr Nimorazan, nebo tak nějak, naškrábla jsem to dost nečitelně. A minule se ho Almi snažil překřtít na Stříbrovouse (nebo Větrovouse nebo něco takového).
18.4.2010 11:19 - Sethi
Tak já to pak v zápisu změním s dalším updatem.

Tak za půl roku, nebo tak...

Kde hrál Sven bezvědomí?
18.4.2010 11:28 - Nerhinn
Jak se kouknul do medailonu a Aisska se pak k němu skláněla, jestli je v pořádku.
18.4.2010 18:23 - Sethi
záznam z posledně píše:
Na začátku se všichni hned pohádali, jestli jít podzemím - Tlamou - nebo se nechat vést Aisskou, která slíbila, že cestu normálně trvající pět dní, zvládne do večera, když je povede různými zkratkami.

Ta cesta mezi stíny nás neměla vést kolem hor - jen jsem chtěla urychlit cestu k Tlamě, abychom se tam namísto dvou bo půl-a-denní cesty dostali už do večera.

Nemůžu za to, že mi Janos nahackoval navádění.
18.4.2010 20:44 - Sethi
Jo a teda asi potvrzuju Golfíka na kostkosraz. Mí drazí živitelé nezářili nadšením, když jsem je o něj žádala, ale v podstatě asi svolili. Počítám tedy s A&A&N týmem, nebo nejsem ve srovnání s Českými Drahami dost dobrodružná a mám nabídnout nějaké pozice dál?

A v předstihu hlásím, že už jsem se snažila domluvit si nějaké uvolnění z posledního dnu laborek a tedy bych strašně ráda vyjela co nejdřív, pokud by se mi podařilo zabít veškerou přístupnou floru v čas, tak pokud možno už dopoledne.
19.4.2010 11:42 - Almi
Ušatá: Přízvisko trpasličího mistra bylo Zimovous.

Co se srazu týče, klidně můžu z práce vypadnout už brzy v pátek ráno nebo si vzít rovnou volno...
19.4.2010 12:31 - Sethi
Já ještě nevím, jak to bude vypadat tady. Předběžně jsem se domlouvala, že bych z labky ráda odešla nejpozdeji v poledne, kolegyně s tím počítá a je ochotná za mě kdyžtak zaskočit, kdyby bylo třeba. Ale kdyby se mi to podařilo vyškemrat na celý volný den, ráda bych toho využila.
19.4.2010 12:41 - Almi
ušatá: no, ještě uvidíme, jak ses tím poperou naši "zaměstnanější" vzadusedící :o))

ALL: Nachtrose právě dostal příslušné instrukce pro bonus quest na srazu, začínám být sám zvědavý :o))
19.4.2010 13:17 - noir
Mě by to po obědě vyšlo docela bez problémů. O celém dni bych musel ještě zarputile vyjednávat. Ale zkusit to mohu...
19.4.2010 13:57 - Nachtrose
Jen tak pro info v pripade zajmu: Merlin rikal neco o tom, ze by bylo mozno prijet jiz ve ctvrtek po 19h.
19.4.2010 14:33 - Alnag
Mně by dost pomohlo, kdybych se mohl dopoledne otočit ve škole a udělat podpis na jednom semináři. Ale kdyby se jelo po 10:30 tak je to OK. A kdyby nebylo zbytí, najdu někoho, kdo tam za mne tu muří nožku udělá... :D
19.4.2010 15:03 - Sethi
Zarputile vyjednávat o celých dnech netřeba. Po poledni stačí, stejně se nakonec zřejmě budu muset v té divočině objevit.
20.4.2010 17:39 - Sethi


Jestli ho Almi obsadí za Vendamira, tak si Janos může v tom chrámu třeba zůstat, já se vracím do Varteny.
20.4.2010 17:48 - Jarik
Jestli chces ted, kdyz jsem porazili mrtveho rytire a jsme par mil od cile jit zpet,... tak te na mou dusi chytnu a rohy a k tomu Janosovi dovlecu.
Az si to s nim vyrikas, tak si jdi... kam chces a za kym chces :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06833291053772 secREMOTE_IP: 3.141.42.84