Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
14.4.2010 14:25 - Jarik
Almi> aha. Ja jsem puvodne myslel,z e po mne chces novej denik :)
moje hloupost, ze jsem nepochopil, ze jde o loot.
Ted, kdyz uz mam i svuj Neck item, tak se zamerim na povyzovani tech NEJSTARSICH itemu. Takze Zbran :D

Mozna za cca 4 hodiny uz budes vedet vic :D
14.4.2010 15:13 - Nerhinn
Jarik píše:
jsem nepochopil, ze jde o loot.
Já snad omdlím.
14.4.2010 15:17 - noir
No jo, najdou se i existence, které nevidí loot za každým rohem :o)
14.4.2010 17:52 - Jarik
tak jsem se tak koukal, kde se daji najit figurky..a hadejte co jsem nasel. :)

nepripomina Vam to Svena?

edit: a stal by jen 1$ :D {kdyby nebyl vyprodan}
14.4.2010 21:23 - Almi
Jarik: Super, jak se ta figurka jmenuje a v aké vyšla edici? Pro DnD? seženem jí!! :o))
14.4.2010 22:05 - Sethi
High Inquisitor, Unhallowed.
15.4.2010 09:50 - Almi
Perníček: Jak příznačné... no, uvidíme ;-)
15.4.2010 20:54 - Sethi
15.4.2010 21:07 - Nerhinn
Ušatá: Takže kdybych někdy, čistě teoreticky, třeba chtěla něco nakreslit, mám vycházet z téhle podoby? Doteď jsem si totiž Aissku představovala spíš takhle nějak...
15.4.2010 21:57 - Sethi
Záludná otázka.

Skoro bych řekla, že jsi mě zahnala do kouta.

Tomu, co jsem postovala, Aisska v podstatě moc podobná není, tam mě zaujala spíš podobnost tématická.

"Herečku" pro Aissku jsem si ještě nenašla. Mám svou představu, ale nějak ji nedokážu vyhmátnout v obrazech.

Ta tvoje by fungovala dobře, kdyby měla o něco zaoblenější tváře. Asi.


Aaaa. Já nevím.

To mě vystresovalo, jdu se schovat do skříně.
15.4.2010 22:39 - Nerhinn
A teď otázka týkající se zápisu - jak to bylo s Konstantinovým dobrodružstvím? Jak se dostal zpátky a jak se pak odtamtud vrátil? Co všechno se tam stalo? Nějak mi blbne nahrávání, vůbec se mi nepodařilo to zaregistrovat v takové míře detailů, v jaké jsem zvyklá...
16.4.2010 08:31 - noir
Konstantin neví, jak se tam dostal. Prostě si jen tak normálně zíral na lidi, jak slaví, stočil se do huňaté hromádky, a když se probudil, tak by JINDE. Tam se ani moc nestihl rozkoukat, hned byl přepaden. V mlze zahlédl siluetu Metoděje, tak ho následoval k vysoké temné věži - ono všechno bylo lepší, než se nechat sežrat. A jak vstoupil do věže, všechno se zatočilo a byl byl zpět DOMA.

Uši: Díky za builder, už vesele stavím. Těch možností! Těch nevyužitelných možností! Nebylo mi líp s mou verzí, která nabízela osm featů a tři rasy?
16.4.2010 08:43 - Sethi
Jenom tedy hlásím, že platí ten +5 bonus na death saves do pěti čtverců. Netušila jsem, že na sebezvednutí stačí dvacku dosáhnout součtem, takhle ten feat dostává úplně nový rozměr.

Abys měl těžší rozhodování.
16.4.2010 10:28 - noir
No bezva. A jsem zase tam, kde jsem byl... No nic - ten automatický damage, co Stormwarden dává, se mi docela líbí, ale bejt nesmrtelnej, to taky není úplně marný :o)
16.4.2010 11:08 - Nerhinn
noir: A bylo tam stejné roční období jako to, ze kterého je ten kaštan? Ta věž bya ta zbrojnice? Proč přesně nešlo vzít s sebou toho feye, který byl u kovárny a zakousl se Konstantinovi do nohy?
16.4.2010 11:13 - noir
Nerhinn: přesně - bylo tam nevlídno, pošmourno, podzimně. A věž byla zbrojnice.

Toho malýho skrčka bych si klidbně vzal, ale ono jich tam bylo víc. Navíc se jen zakousl, utrhl si kousek masa a zas byl děsně rychle pryč. Ne nadarmos e těmhle sviním říká quicklingové...
16.4.2010 12:47 - Almi
Noir, Nerhinn: Upřesnění, ten, kdo si urval kus masa, byl imp, ale tak silný, že bys nikdy neřekl, že může být tak drsný..až ti zbylí byly quicklingové...

..a vážně si pohrávám s myšlenkou na dohrání této odbočky za 14 dní na srazu. Myslím, že na to místo a atmosféru se to bude vynikajícím způsobem hodit. Jarik na srazu nebude. A proto abych se nemusel omezovat, pokud bude Narchtrose chtít, měl bych pro něj drobnou roli v tomhle dramatu.

Co si o tom nápadu myslíte?
16.4.2010 12:54 - Sethi
Já ten nápad asi vůbec nechápu. Co přesně chceš dohrávat?
16.4.2010 13:13 - Nachtrose
Almi píše:
A proto abych se nemusel omezovat, pokud bude Narchtrose chtít, měl bych pro něj drobnou roli v tomhle dramatu.


Uhh... Citim se pocten, ze tva volba padla primo na mne, jen se ale obavam, aby to nebylo na mne trochu velke sousto. Osobne bych ti doporucil AA dohravat kdyztak az po Kafikovi, aspon budes mit predstavu, zda budu pouzitelny. Pokud to i pak budes povazovat za dobry napad, vic nez rad tvoji nabidku prijmu.
16.4.2010 13:24 - Nerhinn
Právě jsem napsala hrozně dlouhou hrozně vtipnou odpověď plnou popkulturních narážek a kamarádíčkování s Jarikem... a pak jsem ji smazala, protože si vlastně nejsem jistá, co si o příštím týdnu myslím a nechám rozhodnutí na někom jiném. Kdybyste tušili, o kolik humoru už jste přišli díky náhledům...

Jinak, brání nám něco, kromě Sethiina nabitého programu, o kterém nevíme, jak dopadne, hrát příští týden a na srazu?
Nicméně kdyby se to třeba Almimu zdálo moc, tři týdny po sobě, tak já bych asi příští týden i oželela... hraní AA na srazu (promiň, Jariku) mě láká trochu víc.

EDIT: Imp a quicklingové jsou taky feyové? Božínku... už mi ten Svenův Epic Path začíná dávat smysl :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10654520988464 secREMOTE_IP: 3.128.168.87