Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
14.3.2010 22:37 - Jarik
na mne i kdyby to Bree kricel, tak si to nepamatuji :D
jesteri maji moc kratkodobou pamet. tak to kompenzuji jinymi aspekty :D
15.3.2010 07:49 - yokuzava
:) Sethi, mas pekny predstavy ... Teda soude podle toho obrazku a z meho pohledu :)))
15.3.2010 10:51 - Almi
Perníček: Já vím, žes s tím přišla v zápise ty..jen jsem si vyhledával možné významy pro inspiraci a zaujalo mne to..tak jsem nějaké aspekty z toho trochu do příběhu zakomponoval. Nic víc... a neboj - autorství všech šíleností i úchylností ve hře ti určitě upírat nebudu :o)))))))
15.3.2010 15:24 - Almi
ALL: Zatím to píšu sem, protože nevím, kam jinam: ve čtvrtek (asi) půjdeme s Andtomem (a Sethi, která už neprozřetelně kývla) do Jehudy "na jedno". Přidá se někdo? Čas bude upřesněn, ale asi klasika...

...šiřte klidně dál, čím víc lidí přijde a dá si pověstný nakládaný hermelín, který Ušatá sestra tak ráda servíruje, tím větší legrace :-)

Prostě taková DnD Day předpárty :o))

..ovšem nic oficiálního.
15.3.2010 16:36 - noir
Čtvrtek pro mě není úplně od věci a na pivo má zatracenou chuť. Jen se začínám bát, jestli mi vyjde to příští úterý. V pondělí musím zaletět do Švýcarska a nevím, jestli se stihnu vrátit zpět včas... Analyzuju informace a zjišťuju, jak to zařídit.
15.3.2010 16:38 - Nerhinn
Mno... a to takhle zauvažovat o něco hektičtějším tomto týdnu (čt, pá)?
15.3.2010 17:13 - Almi
Nerhinn píše:
Mno... a to takhle zauvažovat o něco hektičtějším tomto týdnu (čt, pá)?


Mno..ve čtvrtek je hospůdka. Vzhleem k náročným soudům tento týden (čtvrtek nevyjímaje) se na DMování necítím. A v pátek mám odpoledne (světe div se) pracovní schůzku. Pak musím nějak do neděle pro freťurku a ještě nevím kdy a jak :o))
15.3.2010 17:21 - Sethi
Meh. Já taky kývnu na všecko...
15.3.2010 17:42 - Nerhinn
Hraní je důležitější hospůdky!
16.3.2010 01:27 - Jarik
ja ve ctvrtek nejdu.
v patek jedu na koncert. v sobotu sam hraji na nastroj, v nedeli jdu konecne spat, atd.

sorry
16.3.2010 08:20 - Almi
Jarik: O tobě u dávno víme, že vymetáš zásadně akce pro singles, nebo jak se ta vaše organizace vlastně jmenuje :o)) Ale neboj, v hospůdce tvé jméno zmíníme tolikrát, že si nikdo ani nevšimne, žes nebyl a ještě ušetříš! :o))

Nerhinn píše:
Hraní je důležitější hospůdky!


..to je jedna z nejčastějších mýlek. Vše má své místo :o))
16.3.2010 08:25 - Jarik
Almi:
Az neprojezdim mesicne do Prahy 1500 (a nebudu potrebovat alespon nekdy spat), tak do hospudky pujdu rad. A ty mne znas, ze ja mam hospudku rad.
Proste alespon jeden vecer chci v klidu spat od 22hodin a ne az od 1 rano (kvuli navratu z Prahy)

Ale kdyz tu uvedes kde presne to bude, tak se mozna rado zucastni i vic prazaku (a dojizdejicich) :)
19.3.2010 18:00 - noir
Mám špatnou zprávu. Právě jsem se dozvěděl, že mi přeložili let ze čtvrtka na pondělí. To znamená, že nemám šanci stihnout úterní hru. Ale zase bych asi zvládl čtvrtek - nešlo by to ještě přeložit? Fakt se omlouvám, ale chyba není na mé straně...

P.S. O.T.: Dnes se mi slpnil jeden z velkých životních snů. Zeptal jsem se Jeana Clauda Van Damma, jestli by přepral Chucka Norrise. Odvahu k tomu jsem našel zřejmě jen díky duševní otupělosti po včerejší pařbě. Takže děkuji vám!
19.3.2010 18:08 - Nerhinn
Alnag myslím jede ve středu do Polska.
19.3.2010 18:10 - Alnag
Noir: A přepral?

Ano, odjíždím ve středu dopoledne a vracím se v neděli večer. To byl důvod, proč jsem žádal o ten úterek.
19.3.2010 18:27 - noir
Kudla, o to je mi to líto víc. No nic, tak v tom případě si Konstantin asi zajde za Malou Madlou, aby mu vybrala blechy. Ghar mu totiž říkal, že v tom podniku jsou prý moc hodní.
Pro deníkáře: k ničemu tam nedojde, ani nemůže. Konstantin ještě není v říji, ta přijde až na podzim.

Alnag: Prej by se neprali, bo jsou kamarádi...
23.3.2010 10:02 - Sethi
Mí drazí (část druhá).

S přihlédnutím k výsledku první části se ptám, co tedy hrát někdy příští týden?
23.3.2010 10:26 - Jarik
Pristi tyden je se mnou na stiru.

Mel jsem vse pekne napalnovano presne na dnesni potazmo ctvrtecni hrani.
Pristi ctvrtek mame velikonocni volno a to chci vyuzit k psani diplomky a obihani skolskych institutu v CB.
A kdybych hral v utery, tak si zadelavam na solidni drzkopad, protoze ve stredu ucim jiz od 7.40 - a 7 hodin v kuse (proto mam u utery mayby-ze to jde 1/14 dni) :(

Ale asi v nejhorsim pripade v utery prijedu (protoze Ghar se uz nemuze dockat pokroku), ale v takovem pripade potrebuji setrit kazdou minutu spanku (a v tom pripade bych prosil o nocleh Alnaga).

Toliko k memu pusobeni pristi tyden.
23.3.2010 12:12 - Nerhinn
Příští týden můžu hrát v úterý i čtvrtek. Dokonce by mi nevadilo hrát v oba dny - v úterý tedy AA a ve čtvrtek dodělat arénu? Co vy na to?
23.3.2010 13:13 - Sethi
U mě to zní schůdně.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093002080917358 secREMOTE_IP: 3.149.238.159