Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
12.3.2010 21:39 - Jarik
ahoj vsem. Jem ready.
23.3 zatim nevim. to az v pondeli.
to budu vedet, o jaky tyden jde. a zda mam stredu volnejsi.

zatim ahoj.

a Draco jakozto moje podobizna je dokonala :D (to je OT)
14.3.2010 00:31 - Nerhinn
Tak, sláva, dopsáno jest.

One-lizard show

(Svůj odstavec si samozřejmě Alnag napsal sám :)
14.3.2010 09:51 - Jarik
Nerhinn (+odstavec Alnag)>
dekuji, ze jsem to nemusel popisovat sam :D

Kdy se hraje priste??? at muzu zacit planovat svuj ostani program :D
14.3.2010 10:59 - Sethi
Nerhinn píše:
One-lizard show

Těším se na pokračování a na herní následky.

Jarik: Další hra se zřejmě plánovala na úterý 23.


And now, something completely different...
14.3.2010 11:07 - Jarik
Usi> ty se na nasledky netesis.
jsme na pochybach, zda mam Svena zabit nebo... zabit :D
Mno, dobra. Je mimojine jednim z duvodu proc nejdu cestou potomka Arkhosie :D

Hezkej obrazek.
14.3.2010 12:00 - Nerhinn
Jarik: Ale tos to teda asi nečetl pořádně. Jako ještě nevíme, co přesně Sven napsal do té druhé verze dopisu, pravda, ale určitě to nebude něco, čeho bys pak litoval. Asi bys mu měl spíš poděkovat a zase s ním někdy někam vyrazit :)
14.3.2010 13:09 - Almi
Nerhinn píše:
a zase s ním někdy někam vyrazit :)


..zvrácená, prostě - a jednoduše zvrácená! :o)))))

Ten článeček necháte tam, kde je, nebo bude zařazen odkazem někam do deníků?

Ušatá: Ten obrázek má být snaha/přání o zakomponování scény do nějaké příští hry? Hmmm... :-)
14.3.2010 13:12 - Nerhinn
Píše:
Ten článeček necháte tam, kde je, nebo bude zařazen odkazem někam do deníků?
Už je. Je to takový první předvoj věcí příštích... aneb jak píšu, netradičně začínám bonusem.
Nebo jsem to nakonec přepsala? Už si to nepamatuju, i ten úvod jsem psala aspoň pětkrát...
14.3.2010 14:22 - Alnag
Nerhinn píše:
Jarik: Ale tos to teda asi nečetl pořádně. Jako ještě nevíme, co přesně Sven napsal do té druhé verze dopisu, pravda, ale určitě to nebude něco, čeho bys pak litoval. Asi bys mu měl spíš poděkovat a zase s ním někdy někam vyrazit :)


Přesně tak. Tohle bude mít ještě dohru. Těš se na příště...
14.3.2010 20:26 - Sethi
Myšlenka stranou:

Bree, odkud pochází pán Aldrik a zesnulý Roderik, byla původně pojmenovaná podle městečka na jihovýchodě Irska. Až dnes jsem si uvědomila, že je to vlastně i Tolkienova Hůrka.
14.3.2010 20:28 - Nerhinn
Ušatá: Jsem ráda, že to bude škubat i s někým jiným :)
14.3.2010 20:33 - noir
Proč nikdo Konstantinovi neřekl, že je v bordelu i Malá Madla? Možná by se taky konečně trošku otrkal..

Hm, nějaká ta persifláž LOTRA by neškodila! Co bychom tak těm hobitům z Bree mohli provést?
14.3.2010 20:39 - Jarik
noir> to co nas Sven naucil nejlepe... vypalime to tam od zakladu :D nebo do zakladu :D
14.3.2010 20:41 - Alnag
Jarik: No dovol... co kdybys svoje paličské touhy nekamufloval tím, že tě to Sven naučil. To je tvoje rodové dědictví, co promluvilo.
14.3.2010 20:49 - Nerhinn
noir: Madla se bohužel narodila teprve před týdnem; tehdy při hře byla tedy na Konstantina skutečně ještě moc malá :)
14.3.2010 21:39 - Jarik
Alnag> moje rodove prokleti.
Bude mne to stat feat??? ne nebude. protoze ja se stanu mistrem ledoveho dechu :D po vzoru Bahamuta :D
14.3.2010 22:14 - Almi
Úšatý perníček píše:
Myšlenka stranou:

Bree, odkud pochází pán Aldrik a zesnulý Roderik, byla původně pojmenovaná podle městečka na jihovýchodě Irska. Až dnes jsem si uvědomila, že je to vlastně i Tolkienova Hůrka.


..teda, všechna čest..dát to bez nápovědy, hmmm...

Jarik: Pošli mi teda přes PM, jaký že to paragon sis definitivně vybral... a kdo tak ještě neučinil, připomínám :-)
14.3.2010 22:20 - Sethi
Almi píše:
..teda, všechna čest..dát to bez nápovědy, hmmm...

Nejsem si úplně jistá, o čem teď mluvíš. Jméno Bree jsem do hry vhodila já. To, že jsem přehlédla další kulturní kontext, je možná moje natvrdlost, ale nevidím v tom nic tajemného.
14.3.2010 22:23 - Alnag
Mýdlový dortíček píše:
Jméno Bree jsem do hry vhodila já.


To si jen myslíš. Jsi neslyšela Almiho hlas jak ti šeptá v hlavě... Bree, Bree, Bree... teda já ho slyším furt, tak doufám, že v tom nejsem sám. :D
14.3.2010 22:28 - Sethi
Alnag píše:
To si jen myslíš. Jsi neslyšela Almiho hlas jak ti šeptá v hlavě... Bree, Bree, Bree... teda já ho slyším furt, tak doufám, že v tom nejsem sám. :D

Tak to mi musel v hlavě šeptat už před lety, kdy jsem hledala na mapě Irska město ve kterém se měl odehrávat kousek nějakého Shadowrunu. Z toho jsem totiž vycházela.

Je to velmi nudné městečko, jeho jedinou zajímavostí je nějaký dolmen.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086833000183105 secREMOTE_IP: 18.217.15.228