Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
4.3.2010 08:40 - noir
Alnagu, máme si na úterý něco speciálního připravit? Přinést nějaké suroviny, výjimečné pochutiny, případně se nějak vesele obléci? Nůžky pochopitelně vezmu.
4.3.2010 10:00 - Alnag
Catering tentokrát obstarávám výhradně já. Ale jinak bych z toho zase nedělal nějakou extra výjimečnou záležitost. ÁÁčka jako vždycky ne? Pár mrtvých gnollů a tak... :)
4.3.2010 10:02 - Sethi
Alnag píše:
Catering tentokrát obstarávám výhradně já.

Aha, to budou ty slavné Alnagovy gnollí řízečky...
6.3.2010 17:41 - noir
Motivační intermezzo na příští hru:


Ghar měl mizernou náladu. Ohavná černá šupina na zádech ne a ne zmizet, ať se snažil jakkoliv. A k tomu ten podivný dárek, co mu dal gnoll... "Hm, dárek, ale vždyť to náhodou vůbec není špatný nápad," zamyslel se drakorozený. "Jak jinak potěšit muže, který mě toho tolik naučil," rozzářil se a znovu přetáhl brouskem meč.

"Dárek! To je ono..." znovu se ale zasmušile podíval na meč. "Jenže co dát bardovi, který má vše, co potřebuje?" blesklo mu hlavou. Navlhčil si pařát a přejel jím po ostří. Z palce mu okamžitě vytryskla krůpěj krve. Po několika minutách typické plazí nehybnosti konečně mrkl mžurkou. "Mám to! Složím Svenovi píseň! Jak jinak potěšit barda, než krásnou písní?! To je ono, složím mu exultet!" Doširoka roztáhl koutky, z úst vyšlehl dlouhý hadí jazyk a obří drakorozený rytíř zjihle dodal sám k sobě: "Ten bude mít radost!" Pak zasunul meč do růžové pochvy, zvedl se z palandy a zapěl první tón...
6.3.2010 19:34 - Jarik
noir> zabiju te. zabiju te jednou, dvakrat... zabiju te tolikrat, ze uz mrtvy zustanes. :)
zabiju te, ozivim a znovu te zabiju.

teda na zacatek te ozivim, a pak to vse co jsem naspal :D

akorat jsem nepochopil dve veci:
a] co jsem od tebe dostal za darek?
b] to jako ze zazpivam Svenovi pisnicku? (a pokud ano... ma byt kvalitni nebo mizerna? sarkasticka, ... jaka? :) )

edit> doufam, ze vis, ze tentokrat nehraji :(
6.3.2010 21:19 - noir
Jarik: Právě proto, že nehraješ, jsem tě aspoň trošku zapojil do hry :o)

Písničku jsem dneska nastříhal do záběrů z tradičního AA filmu a Alnag (i Sven) ji dostanou jako dárek k narozkám.
A dárek? Přečti si to ještě jednou, třeba v popisu Ghara narzíš na něco, co normálně nemívá. Podrobnější popis dostaneš, až se zúčastníš hry...
6.3.2010 21:55 - Jarik
noir> aha. to video jsem necekal :)
a ten darek??? dekuji. Kdyby byla sarlatova, tak by mi i sel k pleti :D

ALNAG> protoze od ted nebudu mit spojeni s netem, tak ...
Jménem všech z krve dračí ti musím popřát já,
by i v dlaším roce tvojem, se tě držela štěstěna.
Hudbu elfí ať máš v mysli, a v srdci člověka,
a tvojim hrdlem ať jen zlato protéká.

Vse nejlepsi Svene, teda Alnagu
6.3.2010 22:10 - Sethi
6.3.2010 22:22 - noir
Wow. Zatím nemám dalších slov. Nejdřív to asi ještě tak patnáctkrát sjedu a pak se vyjádřím.
6.3.2010 22:35 - Alnag
Díky Jariku.
A jak už jsem psal Sethi po ICQ, to video je dóst hustý!
Noir: Měl jsem na to velmi podobnou reakci.
6.3.2010 23:31 - Sethi
I já jsem v průběhu tvorby několikrát ztratila řeč. Především když to v náhodných okamžicích vypadalo, že přijdu o několik hodin práce.

Jsem ráda, že se líbí =)

Mám v záloze další postavy na různá NPC, ale myslím, že další pokusy na chvíli odložím.
7.3.2010 02:15 - Nerhinn
Pocahontas je ještě víc lepší než Belle, proč jsem to neviděla sama? :)) Taky jsem to sama od sebe sjela několikrát, než jsem se dostala k dalším příspěvkům. Boží :)

EDIT: A hlavně miluju Sharon a její téma v jakékoliv podobě.
7.3.2010 11:07 - Sethi
Já jsem pátrala po akčnější hrdince a Mulan je pořád převlečená za chlapa...

A Pocahontas má hezké dlouhé nohy.
7.3.2010 11:28 - Nachtrose
Draco by za Ghara asi moc pouzit nesel, co? I kdyz, ten neni ani kresleny. Ale mozna v Alnagove traileru misto toho raptora.
7.3.2010 12:38 - noir
Mě by se na elfku asi nejvíc líbila Zvonilka, ale musela by mít schovaná křídla :o)
8.3.2010 11:06 - Nachtrose
Tohle jsem nahodou ulovil na /tg/:



Jen kopytka a ruzky chybi.
8.3.2010 11:11 - Sethi
Už jsem si znásilňovala v některých designech oblečení. Hrozně se mi líbí tyhle nesouměrné vzory.
8.3.2010 21:23 - Nerhinn
Táákže.

Chystala jsem mamince léky a trošku se koukla, co a jak.
Důvod, proč se Panadol užívá na migrény, není ten, že je to drahý Paralen sloužící jako placebo, nýbrž ten, že kromě paracetamolu obsahuje taky kodein.

http://www.netdoctor.co.uk/medicines/100003605.html píše:
Codeine is a slightly stronger painkiller known as an opioid. Opioid painkillers work by mimicking the action of naturally occurring pain-reducing chemicals called endorphins. Endorphins are found in the brain and spinal cord and reduce pain by combining with opioid receptors.

Codeine mimicks the action of natural endorphins by combining with the opioid receptors in the brain and spinal cord. This blocks the transmission of pain signals sent by the nerves to the brain. Therefore, even though the cause of the pain may remain, less pain is actually felt.


Proto je taky na předpis. Ale chápu, že si to Alnag spletl, při googlení mi to taky nabídlo pouze "lite" variantu. Nicméně jsem opět měla pravdu :)
8.3.2010 21:47 - Alnag
No... spletl. Nevím, jestli je to to správné slovo v dané situaci. Panadol (bez přívlastků) bych nenazval "lite" variantou. Nesháněli jste se AFAIK po Panadolu Ultra (o kterém jsem do teď ani nevěděl, že existuje), ale prostě po Panadolu. A běžný Panadol = Paralen. Ostatně to, co Sethi dostala byl Panadol Extra Rapide (takže taky bez kodeinu zato s kofeinem).
9.3.2010 10:46 - Almi
ALL: Posledních pár dní jsem tak rozlítanej, ale vše sleduji :-))

Jen věřím, že dneska vše stihnu v pohodě, momentálně dlím pracovně v Plzni :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088187217712402 secREMOTE_IP: 3.149.238.159