Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
27.2.2010 10:21 - Nerhinn
noir: O rly?

27.2.2010 10:25 - Jarik
Nerhinn>
tak zrovna tenhle obrazek jsem doufal, ze nikdo pred Almim a Noirem neukaze :D
27.2.2010 10:29 - Sethi
noir píše:
Ušatá, už bys měla vědět, že takovéhle obrázky pudí Almiho k výronům kreativity, kterou si snad ani nezasloužíme. Už vidím, jak k ďáblům přechází další můj sourozenec...


Já teda měla na mysli spíš Konstantina osobně. Jistě by mohl dostat havraní křídla, kdyby o ně stál. Aisska sama má jeden takový pár, i když nejsou zrovna k létání.

Nerhinn píše:
noir: O rly?


Tohle mi nikdo nepřišije. To vypadá spíš na další exkursi po krásách města pod Svenovým vedením.
27.2.2010 10:41 - Jarik
Píše:

Usata pise:
Tohle mi nikdo nepřišije. To vypadá spíš na další exkursi po krásách města pod Svenovým vedením.

Tohle mi nikdo neprisije :D
27.2.2010 10:42 - Alnag
Uši píše:
Tohle mi nikdo nepřišije. To vypadá spíš na další exkursi po krásách města pod Svenovým vedením.


To jen doufáš. Ale ve skutečnosti je rituál "spoutání" kterým si kněžka a její paladin vytvářejí intimní vztah na celý život. Nebo tak něco... Podstupuje se to prý na začátku paragonu.
27.2.2010 11:00 - Sethi
Samozřejmě, pokud by se paladin rozhodl změnit svého patrona, kněžka by se asi projednou obětovala. Nakonec, za každých pět dušiček obrácených do služby Paní získává slevu na zázraky.

Ale stejně nemá kopýtka. Smůla.
27.2.2010 11:02 - Jarik
Zadny konvertovani.
To bych byl za chvili cernej jak bota :D A ja chci bej platinovej. :D
27.2.2010 11:04 - noir
To je náhodou moc pěkný obrázek! Vidím to jako akt rituálního posvěcení míru mezi Bael Turathem a Arkhosií. Nebo mezi jejich následovníky. Jak říká Alnag, musí to absolovat každej Scion of Arkhosia. Jakejže PP chce vlastně Ghar mít?

Ušatá: Osobně mám s Konstantinovou službou Královně úplně jiné plány. Ono vlastně to, co prováděl Švejk feldkurátu Katzovi, byla také služba, že...
27.2.2010 11:52 - Jarik
Noir> viz #1289

nevim co si dat. Zkus mi poradit, prosim :D. Mne se libi v nasledovnem poradi:

Scion of Arkhosia (dragonborn)
Grey Guard (paladin)
Kensei (fighter)
Pit Fighter (fighter)
27.2.2010 14:36 - noir
Kensei i Pit FIghter jsou cool schopnostma, ale oba jsou hodně strikerovské buildy. Ke Gharovi se mi moc nehodí. Na ty paladinovské bych se ještě musel mrknout...
27.2.2010 14:58 - noir
Jinak teď jsem objevil ofiko vyjádření k tomu, jak je to s allies a enemies, když je někdo dominovaný:

Even after its revision, the current definition remains silent on a point that puzzles some groups: Do a dominated creature’s allegiances change? Do its allies become its enemies; and its enemies, its allies?

The answer is no. A dominated creature’s allies remain its allies; and its enemies, its enemies. This means a vampire can’t dominate an enemy cleric and then command the cleric to use his sacred flame power and give that power’s temporary hit points to the vampire (as sacred flame grants temporary hit points only to an ally of the cleric).
27.2.2010 16:44 - Alnag
Ono je to komplikované ještě o záležitost, že někdy stačí ally a někdy to musí být willing ally. (Takže... co je to unwilling ally???)

EDIT: K témuž dvě relevantní diskuze.
When is an enemy not an enemy?
Designating enemies as allies
27.2.2010 20:57 - Sethi
Jen tak kdyby měl někdo zvrhlou touhu koukat Aissce pod kapotu.

Neuvěřitelně neoptimalizovaná, samozřejmě ;)
1.3.2010 11:03 - Almi
Almi vše čte, o všem přemýšlí a snaží se podvadomá přání hráčů i postav plnit...svým osobitým, leckdy zvráceným způsobem. Nicméně po minulé hře ví, že i jeho chorá mysl se zdaleka nemůže vyrovnat tomu, co jsou schopny si postavy způsobit sami či navzájem. V tomto smyslu se dá dokonce říci, že Sethi vyvolala takovou menší epidemii psychického masochismu. Raději nebudu dále rozvádět, nicméně se bavím a...těším :o))

Ušatý perníček píše:
Jen tak kdyby měl někdo zvrhlou touhu koukat Aissce pod kapotu.


..já čekal perníčkový emo ero obrázek a on je to denník..jsem zklamán. Jdu si pustit ty pterodaktyly.. ;-))
1.3.2010 13:13 - Sethi
Jarik píše:
Zadny konvertovani.
To bych byl za chvili cernej jak bota :D A ja chci bej platinovej. :D

Ne nezbytně, mnozí bílí draci volí Královnu jako svého patrona a dračí exarch Chronepsis, který slouží Královně, pochází z šedých draků.
1.3.2010 13:53 - Jarik
Bila je jen nejsvetlejsi odstin cerne. :) Stejne tak seda je jejim odstinem.
Ja bych byl rad metalizovanej - a platinovej tuplem nejradsi :D
I kdyz to nekterym z Vas nemusi vyhovovat :D
1.3.2010 14:21 - Sethi
Mně je šumák, jakou máš barvu, buď si třeba světle růžový.
1.3.2010 15:51 - Alnag
Aiss píše:
Mně je šumák, jakou máš barvu, buď si třeba světle růžový.


Dobrý pokus na někoho, kdo se po nocích plíží se štetcem a kbelíkem barvy a nechystá se natírat zrovna plot...
1.3.2010 16:05 - Sethi
Ale tak jak říkám... Mně je šumák, jaká barva bude podkladová...
3.3.2010 16:17 - Nerhinn
Alnagu, když už se nemůžeš opít, můžeš se aspoň předávkovat? Koupila jsem dvě balení des gesunden Plus..en? Whatever. To bude hustá párty :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.045953989028931 secREMOTE_IP: 18.117.183.252