Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
19.11.2008 11:14 - Quentin
kdyby jste chteli bejt gentlemani a odlozit hru, kvuli nerhinn, tak bych se vubec nezlobil. Hral sem vcera, hraju dneska a zitra v pulce usnu :)

ale jinak varuju alnaga, ze po hre zase zustanu celou noc.
19.11.2008 13:20 - Alnag
Quentin: Mně osobně je to jedno. Na druhou stranu jsme podle stejné logiky měli odložit hru už poprvé, kvůli Noirovi...

Almi mi navrhnul, abychom hráli u něj a já nejsem proti, takže sem ještě pošle koordináty. Doufám...
19.11.2008 13:47 - noir
Já bych tenhle týden moc rád, musel jsem na tom docela makat:přemlouvat manželku, pracovat dopředu apod. Ale když to nedopadne, sand se najde jiný termín...
19.11.2008 13:50 - Quentin
Tak doufam, ze ma Almi nejakou deku navic :)
19.11.2008 13:51 - Alnag
Noir: No právě proto bych to docela nerad šmahem rušil...
19.11.2008 16:11 - Almi
ALL: Hrát se fakt může u mne. Marodí mi fretka, takže jí musím co pár hodin kapat kapky do očí = bitva dvou lidí s fretkou, vstupné zdarma, EL 10 :o)))

Sraz v 17. hodin na zastávce Chaplinovo náměstí. Prostě na Smíchovském nádraží nebo Andělu (metro B) nasednout do jakékoliv tramvaje co má napsáno nahoře směr Sídliště Barrandov (tj. tramvaje číslo 12, 14 a 20).

Ze zastávky je to k nám 5 minut chůze (adresa Lamačova 908/23, Praha 5).

QuentinW: Pokud nevyužiješ pohostinnosti Alnaga, přespání u nás není problém, pokoj pro hosty máme..

Alnag: Mám tu akorát nové tilesy (a ty se nehodí na KotS, jsou na hru ve městě), a hromadu koboldích figurek. Pokud můžeš, dotáhni své figurky, kostky, materiál a tak.
19.11.2008 16:23 - Merlin
Almi. zkus si jít one to one na fretku a zkusit ji navlíct do ponožky s dírkama na tlapičky, protože si mrcha líže stehy na bříšku po operaci a baští dezinfekci...to je teprve EL!!!! Epic
19.11.2008 19:08 - Nerhinn
Tak už jsem si jistá, že nedorazím. Mám antibiotika a zákaz opouštět milované Brno :.-(
19.11.2008 19:50 - Alnag
Noir: Zkus prosím potvrdit, že jsi zachytil zprávu o změně místa konání.

Nerhinn: Škoda. Tak se pěkně uzdravuj...
20.11.2008 05:44 - noir
Alnag: Zachytil! Bohužel mám teď doma rozbitý počítač, takže nemůžu komunikovat z domova. Ale už jsem v práci, takže se to ke mně dostalo. Škoda Nerhinn, kor když se dozvídám, že je to rodačka...

Almi: Tak to víc než vynikající, to jsme takřka sousedi - a z práce to mám asi 5 minut.
20.11.2008 07:35 - Almi
noir: Fakt? Tak to aspoň nebudeš bloudit :-)

Nerhinn: Uzdrav se...

merlin: Tak tohle nás ještě naštěstí nepotkalo :o)))
21.11.2008 00:11 - Alnag
Sakra, stala se mi fatální chyba. Přišel jsem domů, podíval se do kalendáře a uvědomil si, že 4. prosince mám promoci. Teoreticky bychom asi hrát mohli, ale asi ne od tak brzké doby, ale možná by bylo taktičtější to dát někdy jindy. Nabízím dvě varianty, jiný den v tom týdnu nebo nějaký den v následujícím týdnu (mimo pátek - kdy mám jinou skupinu).

Bude fajn, když se dohodneme rychle, aby si lidé podle toho mohli naplánovat jiné aktivity (tedy ti z nás, kteří plánují ;-)).
21.11.2008 00:42 - Nerhinn
ÚT, ST, toť ideál.
21.11.2008 07:32 - Almi
Mně to v tom týdnu vyhovuje ideálně také ÚT či ST (pokud nejde v ten zmiňovaný čtvrtek)..

ALL: Díky všem za hru, bavil jsem se výtečně..pěkná to sebranka, jen co je pravda! Zajímalo by mne, kdo je vlastně kladná postava. Zda my nebo Kalarel... :o))

Nerhinn: Tvá oblíbená čubka už není mezi námi...
21.11.2008 08:36 - noir
Mě je to taky jedno - úterý nebo středa. Jen bych rád věděl ten termín co nejdřív dopředu, abych si domluvil hlídání dětí. Tak budu akční a navrhuju středu. To má symbolicky svátek sv. František Xaverský-jehož ostatky se po světě rozšířené asi jako kousky Vecny.

Almi: Taky jsem při cestě do práce bilancoval a dospěl k velmi podobnému výseldku...

21.11.2008 08:47 - Quentin
diky za hru :)

Jak jsme se to nakonec dohodli? ze budu bojovat s tema typkama 2v2 beze zbrani nebo do prvni krve zbranema nebo na zivot a na smrt? (preferoval bych asi na zivot a na smrt)

Moc sem nepobral, jak mohl noir zpusobit spojeni s shadowfellem. Ted nevim, jestli to udelal on nebo nekdo v keepu.

S tou zbroji to asi nevydejcham (kdyby tam nebyla, tak se nic nedeje, kdyz tam je jako odmena za boj, tak fajn. Ale ukazat ji v prirucce a rict, ze se zahadne vinou trpaslika rozpadla a jeste si z toho 20 minut utahovat; kinda pathetic)

Zapomeli jsme nejak vyuzit to, ze byla ta elfka "jakoze" prokleta tim ringem s wishema. +kdokoli odtah kouzelnici ho ted ma :)

Hrat muzu pondeli a utery, takze spolecne vychazi asi utery.

Almi: ja myslim, ze jeste porad jsme ti dobri, nebo ne? (kdyz do skupiny nepocitas noira :D)
21.11.2008 09:37 - noir
Quentin:
Mám pocit, že dohoda zněla:
1. kolo: 2 vs. 2, do první krve (t.j. bloodied)
2. vítězný tým se rozdělí a půjde proti sobě. Do stejného výsledku.

Já osobně bych byl pro, aby se bojovalo bez zbrojí. Kdyby se to následně nějak zvrtlo, bylo by příjmené, že by tři potenciální nepřátelé byli bez zbrojí :o)

Jestli jsme se s Shadowfellem spojili kvůli "pseudo" rituálu nebo jinak, netuším, ale právě to tajemno se mi dost líbilo.

Situace se zbrojí pro mě byla velmi poučná. Já bych byl jako GM mnohem horší a asi bych to neřešil. Klobou dolů před Alnagem, že přicházel s těma dalšíma řešeníma a návrhy.

Elfka měla kouzelný prsten? Hm...

21.11.2008 09:49 - noir
A pochopitelně bych taky rád všem poděkoval za hru...
21.11.2008 10:21 - Alnag
Úterý tj. pokud se nepletu 2. prosince je u mne OK.
21.11.2008 11:37 - Almi
QuentinW: Souhlas s Noirem, jen s tím dovětkem, že spor o to, zda ve zbrojích nebo bez je irelevantní. Pokud se bude bojovat, tak tak, jak jsou. Ty chlápci se přece nebudou svlíkat, rozhodně ne za situace, kdy se na ně já a noir budem koukat v plný polní :o))

ad. prsten: to nějak nechápu? Jaký prsten? Nikdo nic neodtáhl..podle toho, jak jsem to zahrál, byla elfka svlečena ze všeho, co je víc než spodní prádlo (no..ehmm..tak ani toho moc neměla, no), ale nic nebylo kouzelný, takže kromě něco peněz si nikdo nic od ní nevzal.

ad. úterý, 2.12.2008: OK? budu tím předběžně počítat. Těším se! :o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064192056655884 secREMOTE_IP: 18.222.30.133