Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
24.2.2010 10:13 -
Od Noira: Zdravim z coffeshopu. Oprovi zakonum pravdepodobnosti jsem prezil let a jen vam vsem rzchle podekuju za skvelou hru.
Usata; Tim se netrap, ja uz si asi taky Chosen of Vecna nevezmu...
24.2.2010 10:43 - Alnag
Musím říct, že to byl za dlouhou dobu fakt největší nářez... možná vůbec největší, co jsem kdy hrál...
24.2.2010 10:54 - Jarik
Zajimave. Do vcera jsem si rikal, ze Potomek Akhosie je jasna volba.
Ted abych se nad sebou zamyslel :D (zatim to jde).

Almi: Ja nevim, jestli si chci vzpomenout jako hrac :), nebo jestli se mi chce popisovat ty nocni zazitky :D
Jestli bych to nemel radsi nechat na tu nasi "mrsku" :D
24.2.2010 10:57 - Nerhinn
Ale no tak! Vždyť jsem říkala, že už tak v polovině jsem tu děvku přestala mít ráda :D
24.2.2010 11:00 - Jarik
Budu taktni.
Co je mezi mnou a jinym drakorozenym - resp. drakorozenou, zustane jen mezi nami :)
(dokud to nejaky provokater nevytahne na svetlo) :D
24.2.2010 11:02 - Nerhinn
Jarik: Už žhavím Word...
24.2.2010 11:06 - Almi
Nerhinn píše:
Ale no tak! Vždyť jsem říkala, že už tak v polovině jsem tu děvku přestala mít ráda :D


..a o to je to děsivější. Naprostá věrohodnost zahraná s kamenným výrazem, zatímco se Jarik potil a zbytek stolu se svíjel smíchy pod stolem...a tys to elegantně a na úrovni šroubovala do vyšších a vyšších sázek. Dokonalý zážitek!

A Word žhav, tohle si myslím, aspoň kratičkou zmínku zaslouží..ať si i Ghar užije trochu slávy :o))

noir: Jsem rád, žes přežil let, napsals něco po cestě, nebo umíráš únavou? :-)

Alnag: Tak to zažívám podobné pocity..a to ještě teď...
24.2.2010 11:14 - Sethi
Almi píše:
Aiss si může alespoň chvíli hýčkat pocit, že je vše v nejlepším pořádku

No, skutečnost je taková, že Aiss si žádný takový pocit nehýčká. Gaerwyn by mohla vědět, že je kněžka možná o něco málo méně zoufalá jaksi z hlediska okamžitého dění, ale zato velmi vyděšená a nešťastná v širším záběru. Viděla toho trochu moc, než aby dokázala klidně spát - pán Vendamir možná ještě zalituje, že jí kdy nabídl nocleh.

Almi píše:
Ovšem není problém si něco vybrat a pak to přefluffovat, pokud jsou texty okolo příliš uhozené, patetické nebo se z jiného důvodu nehodí do světa/kampaně.

Já jsem na to koukala, obracela jsem to všema směry, dokonce jsem i zkusmo sáhla po multiclassu k nějakému dalšímu divine povolání, ale ať dělám co dělám, nic z toho nevyždímu. Buď nesedí featury, nebo se mi nelíbí powery. Ten malý powerplayer tam někde uvnitř křičí a snaží se získat mou pozornost, ale selhává na všech frontách.

Nevadí, vynahradím si to ve featech, mám teď v plánu takovou malou "božskou" sérii.

Ostatně, dokud dokáže Aiss uchopit svoje dědictví tak, aby sloužilo Královně, jsou to jen bonusové body. A co může naštvat pána Asmodea víc, než když se proti němu obrátí moc, kterou kdysi sám stvořil. Ale to mu tieflingové dělají pořád, už si musel zvyknout. Nevděčná pakáž.

Včerejšek byl výborný. Konstantinovy dárky byly tím nejhorším duševním vydíráním, jaké jsem v poslední době zažila - na druhou stranu, zase to byl důvod navíc, proč se za ním vrhnout třeba do pekla a přivléct ho, ať se mu to líbí, nebo ne.
24.2.2010 12:39 - Jarik
Ja mam ted dilema. Kterou cestou se vydat :(

Scion of Arkhosia
Grey Guard
Kensei
Pit Fighter

Ano, na 10.lvl. jsem si vzal malickost jako je multiclass s Figterem (napadl mne i Warlord, ale to uz bych fakt inklinoval k leaderovstvi a to by u nas nebylo moudre) :D
24.2.2010 16:22 - Nerhinn
Ale prima byly i jiné části. Märchen schreibt die Zeit... :)
24.2.2010 16:27 - Sethi
Zrovna si Krásku a Zvíře tahám... Hrozně jsem zatoužila se na to podívat =)
24.2.2010 16:43 - Nerhinn
Ušatá: Kdybys náhodou omylem sehnala německou verzi, nemazat, prosím. Přijedu si pro ni a zahrnu ji láskou.
24.2.2010 16:46 - Nerhinn
Btw je rozhodně zajímavé, že když jsem zadala do hledání obrázků "schone + biest + disney", vyskočilo mi tam i tohle (na barvu a délku nehleďme). Náhoda? Nemyslím si!

24.2.2010 17:07 - Sethi
Našla jsem verzi se dvěma stopami, tak uvidíme.
24.2.2010 22:23 -
Pro hracky od nizozemskeho Noira> Doma mam stazene vsechny disneyovky. Proste donesu vse, co chceye, vcetne Krasky a zvirete 2:Vanocniho pribehu...
26.2.2010 23:49 - Sethi
27.2.2010 00:08 - Alnag
Tomu se říká a glimpse into the future...
27.2.2010 00:47 - Jarik
takovouhle bestii bych asi musel zabit :DDDD
27.2.2010 09:31 - Sethi
A že zrovna Ghar je takový paragon normálnosti.
27.2.2010 10:10 - noir
Ušatá, už bys měla vědět, že takovéhle obrázky pudí Almiho k výronům kreativity, kterou si snad ani nezasloužíme. Už vidím, jak k ďáblům přechází další můj sourozenec...

Jinak vyprávění mám rozepsané, ale nikoliv dokončené.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051478147506714 secREMOTE_IP: 18.188.249.30