Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
21.2.2010 12:20 - Sethi
Nechtěl by Noir sepsat alespoň ten kousek s návštěvou ve Stínopádu/Propasti? Elegantně bychom ho připíchli k jednomu z deníků jako sexy bonus pro fanoušky.

Učinila jsem nějaký ten slabý pokus, ale vzhledem k tomu, že se to odehrávalo na jedné straně stolu, zatímco na druhé probíhalo zuřivé taktizování, tak to jaksi nejsem schopná úplně poskládat v nějaké čitelné formě.

Konkrétně by se mi jednalo o okamžiky přibližně od útěku se svitky až k prokopnutí branou nazpět.


Jo a zelený přítel dostal pracovní označení "mistr Hirako".

edit: A update, mno...
21.2.2010 23:01 - Almi
perníček: Hirako je hezké jméno..dovedu si ho pod ním živě představit..a původně zamýšlené jméno (pokud jsem ho Svenovi řekl), zapomínám..či spíše - použiji jindy a jinak :-)
22.2.2010 05:46 - noir
Uši: OKi, když mě teda tak motivuješ. Asi to sepíšu ve středu v letadle. Bude to takové tématické - při letu do smrti budu psát o setkání s Vecnou...

Jinak Hirako je super - já jak jsem ho viděl na Olympiádě, tak jsem si říkal, že už na první pohled vypadá dokonale:
http://www.vancouver2010.com/olympic-photos/hiroki-hirako-of-japan--speed-skating-(5000m-men's)_275016g208204-o212198-pH.html
22.2.2010 07:26 - Jarik
Usacek (usacka) - Mno, ty mas stesti, ze ses nepromenila predemnou... :) bych asi neudrzel nervy na uzde :D
Asi bych si prozil takove draci dedictvi, jako je vrazdeni nevinych demonu. :D:)

viz tve zapisky :D

Takze se zitra hraje? Ja s tim pocitam
22.2.2010 08:39 - Sethi
Jarik píše:
Mno, ty mas stesti, ze ses nepromenila predemnou

Jen se neboj, to přijde.
22.2.2010 10:37 - Jarik
Usanka - Kdyz to stihnes behem dvou levelu, tak se ze mne mozna stane deamonslayer :D
22.2.2010 10:42 - Sethi
Až na to, že Aissčino dědictví není démonické ale ďábelské. A to ještě ne krevním svazkem, ale kletbou. Tak nevím, nevím...
22.2.2010 11:01 - noir
No, démonickou krev má v žilách Konstantin. Ale vlastně to ani moc nevadí, protože od té doby, co je nemrtvý, už se to tolik neprojevuje...

Jinak ohledně zítřka se už dopředu omlouvám za únavu, budu mírně nevyspalý a přede mnou bude cesta letadlem, o které vždycky vím, že ji nepřežiju.
22.2.2010 11:04 - Jarik
Usanka> mno vidis. A to je tve jedine stesti.
Noir> a tvoje stesti je, ze s Konstantinem do krizku dostat nechci - natolik si vazim sveho zivota :D

"Lidi" co delate, ze Vas postihuji takove veci jako jsou kletby? Jeste ze ja se Svenem jsme normalni... :))))))
Teda, ja jsem normalni :D
22.2.2010 11:09 - Sethi
Jaké kletby?

Chci říct, můžu snad za to, že se onehdá prapraprapra...praprababička tak prosazovala za uzavření paktu mezi Bael Turathem a Devíti Pekly? Tehdy se to zdálo jako děsně výhodný obchod. Nějaké ty rohy výměnou za takřka neomezenou moc? To se vyplatí...
22.2.2010 11:26 - Jarik
no nekup to, kdyz je to 'zadarmo' :D
je fakt, ze v Deviti Peklech jsem jeste nebyly.
Az projdem Deviti Pekly, tak uz mne fakt ceka jen ocistec :D
22.2.2010 11:29 - Sethi
Já se tam ani nijak zvlášť nechystám.

Pokud se nerozhodnu, že jsem příliš cool na to být Havraním rytířem a nepřijmu titul kněžny pekel. I to se může stát =)
22.2.2010 19:02 - Sethi
Fkolik to máme?

...je to zítra, ne?
22.2.2010 19:08 - Alnag
Jako obvykle od pěti, řekl bych...
22.2.2010 19:13 - Jarik
vynasnazim se prijet jak nejrychleji to pujde.
Jdu k zubari, tak mne snad nezdrzi. Veci budu mit s sebou.
23.2.2010 08:13 - Jarik
Tak zubar se rusi.
Dojedu vcas, ale nemuzu skoro mluvit - nejaka angina mi jde po krku.
Pokud mne vezme Noir na milost, tak zitra budu pokracovat do Budejc :)
23.2.2010 08:25 - noir
Jarik: jasně, jen budeš muset nějak vyrazit sám - mě v šest ráno letí spoj do Amsterdamu, takže budu někdy kolem třetí vyrážet z domova.
23.2.2010 11:57 - Almi
noir: A má pro tebe vůbec smysl jít spát? Téměř nikdy se nedostanu po AA do postýlky před jednou... :-)
24.2.2010 09:04 - Sethi
Mám... pochyby o své volbě paragána. Dávala tak nějak smysl, do včerejška. Ale myslím, že včera udělala Aiss poměrně zásadní krok ke Královně. (A přibližně stejně zásadní krok pryč od pekelných svazků svých předků.)

Problém je v tom, že žádný z možných klerických paragánů nefunguje tak, jak bych si představovala. Všechny jsou příliš zářivé a slavnostní, nebo prostě... uhozené. A nebo vyžadují nadšení pro... manuální práci s nevěřícími, mám-li to tak říct. Takže stejně asi nemám moc na výběr...
24.2.2010 10:12 - Almi
Perníček: Jsem si jist, že se to ještě trochu změní..uvidíš :-) Ovšem není problém si něco vybrat a pak to přefluffovat, pokud jsou texty okolo příliš uhozené, patetické nebo se z jiného důvodu nehodí do světa/kampaně.

ALL: Děkuju všem zúčastněným za skvělou hru, byla to skutečně adrenalinová jízda a především herecký koncert vás všech!

Ještě dlouho budu vzpomínat, jak se Sethi málem šlehlo, když se dozvěděla, kdo je skutečný Konstantinův Pán...na to, jak mne Sven proklínal za nápad s flashbackem v chrámu Erathis... i na to, jaká je Nerhinn ve skutečnosti neskutečná mrcha (což, tak nějak tuším už dlouho, ale včerejšek to beze zbytku potvrdil) :o)))))

Konstantin se držel do poslední chvíle, ovšem jeho "dárky" i dechberoucí upřímnost byly excelentní.

Jsem osobně zvědavý, zda Jarik dokáže popsat v nějakém bonusu své "ranní rozvzpomínání". I když by si měl pospíšit, protože je dost možné, že totéž zachytí Gaerwynn na základě útržků Gharových děsivých nočních můr ;-)))

No, abych to shrnul..leccos už víte o věcech minulých, současných i budoucích. Aiss si může alespoň chvíli hýčkat pocit, že je vše v nejlepším pořádku a vše šlo (v rámci možností) hladce..ale třeba...přetrvá...nechme se překvapit!

Držím palce při psaní, tentokrát to nezávidím ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087993144989014 secREMOTE_IP: 18.217.15.228