Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
19.2.2010 12:07 - Jarik
pokud to ma ovlivnit nejak historii postav, tak by se to asi rici melo... protoze nekteri z nas vytvari koncepty - a neni moc hezke se prizpusobovat "duraznejsimu prosazovani necich predstav :) "

Napriklad ja uz bych nejradsi vyrazil domu - do mesta, kde jsem vyrustal.
A nejak porad nemuzu :( pokud bych se netrhl z druzinky :(
19.2.2010 12:10 - Sethi
Určitě by to neovlivnilo ničí historii, možná by se to lehce dotklo jednoho... nebo dvou... tří konceptů, ale žádné budovatelské změny. V podstatě je to celé vystavěné tak, že stav na konci bude až na jedinou drobnost stejný jako stav na začátku, jen s tou horskou dráhou mezi tím.
19.2.2010 12:10 - Nerhinn
Neříkat. Ať chce Gaerwyn pro změnu zabít taky někoho jiného než Svena :)
19.2.2010 12:23 - Jarik
Nerhinn> a ja myslel, ze chce zabit Ghara :D
jo pardon. to chces vlastne ty zabit mne :D

Mne v utery take zacina nova vlna hrani. Ale asi budu mlcenlivejsi :( a zachmurenejsi :(
19.2.2010 12:29 - Nerhinn
Jarik: No jo, vlastně je to jinak.

Gaerwyn se chce s Gharem rozloučit. On u toho umírat nemusí.
Svena jednu chvíli upřímně nenáviděla, ale pak ji vzal na to lootovací dobrodružství, a to se zlobit prostě nevydržela.
A na minulém hraní jsem chtěla zabít já Alnaga, ale jelikož pro nás chystá narozeninovou párty, rozhodla jsem se to rozhodnutí odložit.
19.2.2010 13:24 - Jarik
Nerhinn > :D
19.2.2010 14:38 - yokuzava
:) jste koukam vesela druzinka :)
19.2.2010 17:13 - Alnag
Neříkat. I to Noirovo překvapení bylo příběhově super. I když myslím, že riskoval opravdu hodně a kdybych měl jen krapet jinou náladu, tak si dělá novou postavu...

Na druhou stranu nemůžu zaručit, že si Sethi nebude dělat novou postavu... :D
19.2.2010 18:09 - noir
Tak přátelé a spoluhráči, myslím, že je nejvyšší čas, abych přišel s jedním zásadním prohlášením.

Pokud mi bude zabit Konstantin, jsem pevně odhodlaný hrát za jeho staršího bratra Kosmase. A to je jinej sekáč, ten se s Vecnou nezakecá. A kdybyste zabili i jeho, no však všichni víte, z kolika sourozenců Konstantin pochází...

A rozhodně odmítám poslouchat návrhy ve stylu "schováme se za hradbu z mrtvých gnollů".
19.2.2010 18:29 - Sethi
Mluvil tady snad někdo o zabíjení?

Tedy, kromě Alnaga.
19.2.2010 19:38 - Nachtrose
No, nebo by pak byla jeste moznost zabit Alnaga. Teda vlastne Svena...
19.2.2010 21:11 - Alnag
noir píše:
Pokud mi bude zabit Konstantin, jsem pevně odhodlaný hrát za jeho staršího bratra Kosmase. A to je jinej sekáč, ten se s Vecnou nezakecá. A kdybyste zabili i jeho, no však všichni víte, z kolika sourozenců Konstantin pochází...


Tak pokud mají všichni stejný sklon ke kleptomanii, nebudou ti možná stačit, ani dva tucty... :)=

A nevyhrožuj. Od toho jsem tu já.
20.2.2010 00:42 - Nerhinn
Páni, kdybych byla věděla předem, že se v AA za kleptomanii zabíjí...
20.2.2010 09:37 - Sethi
No jo, ty máš ty ještě alespoň nějakého rezervního sourozence, ale co budu dělat já?

Janos není úplně vhodný materiál na "ahoj, já jsem Bob2 a budu vám teď dělat kněze."
20.2.2010 09:57 - Jarik
Jeste ze ja nikam neinklinuji :D (coz jak znam Almiho... nemusi mit dlouheho trvani.) :D
a nebo o tom treba jen nevim... a o to je to mazanejsi :D

Jen nezarucim, ze kdyz umru, tak zustanu v pozici defendera :D (i kdyz jednoho takoveho tady mam pripraveneho od 5.lvl.) :D
20.2.2010 20:10 - Almi
Jarik píše:
coz jak znam Almiho... nemusi mit dlouheho trvani.


..tady to někomu začíná docházet :-)

Ušatý perníček píše:
Janos není úplně vhodný materiál na "ahoj, já jsem Bob2 a budu vám teď dělat kněze."


Neboj, ty jen tak nezemřeš. Jsi v družině příliš oblíbená..či potřebná.

noir píše:
Pokud mi bude zabit Konstantin, jsem pevně odhodlaný hrát za jeho staršího bratra Kosmase.


..jo tak zabit? Tak jednoduchý to, holenkové, nebude. Začínají se mi rýsovat komtury nového dobrodružství, čímž tímto děkuji všem zúčastněným, za (pro některé nevědomou) inspiraci. Je obdivuhodné, jak některé vaše nápady výborně ladí do připravovaného konceptu. Snad se bude líbit. Bude to vskutku pekelná jízda...
20.2.2010 20:15 - Sethi
Almi píše:
Bude to vskutku pekelná jízda...

...odmítám jakákoli nařčení...
20.2.2010 20:40 - Nerhinn
Almi píše:
Jsi v družině příliš oblíbená..či potřebná.

(čti: Jsi jediná oblíbená/potřebuji tvé zápisky.)
20.2.2010 20:48 - Sethi
Studovala jsem.
20.2.2010 20:54 - Alnag
Správně, uč se od mistra... :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087278127670288 secREMOTE_IP: 18.117.183.252