Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
12.2.2010 20:25 - Sethi
Vždyť tam byl a nepadlo ani slovo stížnosti.
12.2.2010 23:46 - Alnag
Já teda musím říct, že ačkoliv Konstantinův moment "slávy" byl příběhově naprosto super, tak si nějak neumím představit, že by ho moje postava po dalším podobném extempore nezabila. A mám neodbytný pocit, že přestože "je teď v klídku" to na něj brzo zase přijde.
13.2.2010 12:49 - Jarik
Almi> Nechci byt nezdvorak, ale... pokud celou pristi hru budu muset zjistovat co se delo, tak to asi nebude mit ten spravny naboj - neb ja nebudu chapat souvislosti, a ostani budou naprdnuty, ze je obtezuji necim u ceho jsem "byl" :D

Existuji jen dve moznosti. Bud se do dalsi hry objevi zapis ze hry :D :D :D Nebo mi nekdo (nejlepe Almi ty) posle zkracenou verzi se jmeny, daty, zapletkou i rozuzlenim :D
13.2.2010 12:54 - Sethi
Ale to se zase neboj. Tvoje postava je úplně stejně nevědomá jako hráč.

Tedy, Ghar si nejspíš musel povšimnout toho výbuchu. Asi jako každý ve městě.

Ale jinak... žádný strach. Vědomosti od tebe nikdo neočekává.

Dle tvého přání jsme tě pustili s nějakými dráčky mráčky.
13.2.2010 13:03 - noir
Alnag: úplně bych Swena chápal. Ale nedělej to, prosím, prosím, na kolenou se plazím:o)

Jarik: Vlastně jsi o nic nepřišel. Jen jsme zašli do lázní, proběhli se po městě, já zaskočil do Abyssu a máme ve smečce dalšího, staronového člena.
13.2.2010 21:27 - chrochta
to Noir: Tím členem je ten duch z koule, co nejprve posednul Aiss a pak Medoděje?
13.2.2010 21:36 - noir
chrochta: Správně, šéfe! Momentálně ovládl Konstantina. A je s náma vlastně už od začátku našeho putování, takže jsem ho začal brát jako součást smečky.
14.2.2010 00:49 - Almi
noir: No, jsem VELMI zvědav, čím si Svena hodláš získat :-)

Jarik:

Můj milý deníčku:
Kromě toho, že Gaerwynn konečně odhalila své tělo v plné kráse..že Aiss svým způsobem později na jiném místě učinila zrovna tak (to však vyvolalo nadšení je u ženské části naší družiny), Konstantin otevřel bránu do Propasti a prošel jí, že Sven si super pokecal s jedním NPC, zatímco Gaerwynn s Aiss si to "naférovku" rozdali se Solo Soldierem, že se Gaerwynn stala "obětí" jedné Vistanijské věštby a že ve městě došlo k dalšímu výbuchu (díky bohu, že Šedivcův dům stál v opuštěné části města - po posledních událostech by cena nemovitostí radikálně klesla), že současné družinové maximum životů je asi 20 a léčivé vlny jsou neznámý pojem, že Aiss zbila Mistra magické akademie a pak to úchvatně žehlila, že Growald prokazatelně žije a že došlo i ke "hře na pravdu" která tak úplně hrou nebyla..se vlastně skoro nic zvláštního nestalo.

..snad jen to, že vlastně uplynuly asi 2 hodiny, město vás má za hrdiny a čeká vás "neodmítnutelná" večeře u pána Měsíční věže.

Stačí ti to takhle?

Pokud ne, vyčkej nejbližšího vydání naší duální četby na pokračování. Věřím, že ti bude mnohé osvětleno. To není narážka na tu radiant lampu ve zbroji, co stála na místě kde obvykle sedáváš, skutečně ne..

:-)

PS: Jo, a lútovalo se. Není nad to, když postavy zahlásí, že ukradnou z hromady pokladů 5 věcí a pak jim podat plnou hrst papírků, ať si teda vyberou v omezeném čase. Noirovo zoufalé vytí (když zjistil, co vše si nevzali), se neslo na míle daleko :o)))))

A kandidát na scénku večera:

Sven (družinový identifikátor) a Gaerwynn (družinová kleptomanka) se sklánějí nad pokladem.
Sven: Hele, tahle tieflingská čelenka se bude Aiss hodit.
Gaerwynn: A nebude jí vadit, že evidentně patřila Spercheovi?
Sven: Hmm...tak si jí nech zatím u sebe a "nalezneš" ji později..
14.2.2010 11:12 - Sethi
Náhodou, já jsem na polovině životů a zbývá mi celá jedna léčivá vlna, kterou si šetřím na horší časy.

Almi píše:
Aiss zbila Mistra magické akademie

Nejlepší rána večera. Budu na ni dlouho s láskou vzpomínat. Věřím, že mistra githa bude čelist také bolet ještě dlouho.
14.2.2010 15:22 - Jarik
cool
uz se na Vas tesim :D
14.2.2010 16:02 - Alnag
Já mám všechny životy a polovinu léčivých vln... ;-)

Almi píše:
noir: No, jsem VELMI zvědav, čím si Svena hodláš získat :-)


To já taky. To já taky... a bude hůř.
14.2.2010 16:05 - Alnag
Anyway - měli bychom se možná dohodnout na další hru. (A chtěl bych už předem oznámit, že čtvrtek 11. března si rovnou zatrhněte v kalendáři, to bude taková speciální session...)
14.2.2010 16:08 - Sethi
Alnag píše:
(A chtěl bych už předem oznámit, že čtvrtek 11. března si rovnou zatrhněte v kalendáři, to bude taková speciální session...)

Najednou mám neodbytné nutkání najít si na ten den něco neodkladného... Speciální sezení bývají... nebezpečná.
14.2.2010 16:21 - Alnag
Speciální je v tom, že jsem se rozhodl spojit to s oslavou narozenin, které ten den mám. Ale jestli máš nějakou dobrou výmluvu, kterou jsem ještě neslyšel, tak sem s ní...
14.2.2010 16:22 - noir
Právě dáváme s manželkou hlavy dohromady (jako ne necudně, ale intelektuálně) a jak dumáme, tak dumáme, jindy než 23. února (t.j. v úterý) bych to asi nedal. Druhou variantou je den předtím v pondělí u nás doma, ale to by nám tam běhaly kromě Vecny, hyen a tieflingů ještě moje děti.

Alnag: Konstantin by mohl Svenovi ušít pochvu na meč. Co bys říkal na kravskou kůži? A co je 11. března speciálního?
14.2.2010 16:28 - Alnag
noir píše:
A co je 11. března speciálního?


Viz příspěvek o minutku dřív. Mám narozeniny. Zároveň už tou dobou budu mít funkční kuchyň (teda doufám), tak bych to chtěl spojit a udělat to hraní takové slavnostnější a víc sociální. A tak... uvidíte. Nechte se překvapit.

EDIT: 23. únor je za mně ok. Ale uvidíme, co zbytek...
14.2.2010 16:37 - Sethi
23. únor u tieflingů ok.

Budeme péct dort? Jako pejsek a kočička? A dáme tam hlavu z husy. A nebo z gnolla...
14.2.2010 17:25 - chrochta
to Alnag: Tak to abych popřál hodně štěstí, zdraví a málo nehod, problémů a blbů.
15.2.2010 10:31 - Jarik
ahoj. Tak ted muzu skoro kdykoliv. I kdyz to utery je to u mne loterie se spankem. Ale prizpusobim se.

Horsi je to toho 11.3. To mam vojenske cviceni, na ktere jsem dostal povolavaci rozkaz. Takze nejde o vymluvu, ale o omluvu, ze jiz vim, ze nemuzu :(
15.2.2010 11:22 - Almi
ALL: 23.únor můžu, rovnou si ho tužkou píšu do kalendáře. Nicméně určitě nemůžu 11. března, byď bych moc rád. Od středy 10. března do konce týdne budu pryč pracovně z Prahy. Nezrušitelně :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079142093658447 secREMOTE_IP: 18.117.183.252