Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
19.1.2010 12:32 - Nerhinn
Almi píše:
Někdy je třeba odložit hrdost stranou, vyjednávat věcně
Nebo by si možná tohle mohl za uši zapsat sám. Alespoň než sežene partu, kterou nerozprášíme levou zadní...
19.1.2010 12:53 - Sethi
Souhlasím s tím, že ten chlapík jednal naprosto mimo tradici zákona ulic. Když nastavil vyjednávání takovýmhle způsobem, tak žádný člověk jen trochu zvyklý na život ve stínech nemohl udělat nic jiného, než se mu vysmát. Tlak ze strany jeho mužstva je věc druhá, ale tak my tam nejsme od toho, abychom mu sjednávali respekt.
19.1.2010 13:07 - noir
Bylo na něm pěkně vidět, že je zvyklý jen na pouliční nuly - jakmile potkal někoho s vypracovaným etickým kodexem, tvrdě narazil.

Jak je to s tím příštím týdnem? Vypadá to na to úterý? Já budu od čtrtka do úterý do rána v Amsterdamu, takže bych to potřeboval vědět co nejdřív.
19.1.2010 13:18 - Nerhinn
Úterý 26. je u mě OK.
19.1.2010 14:19 - Sethi
Možno, asi.
19.1.2010 14:26 - Jarik
mozno
19.1.2010 14:51 - Alnag
Asi.
20.1.2010 09:07 - noir
Tak, já s tím budu počítat.
M.j. dneska vyšly v Dragonu nějaké nové věci pro bardy. Skoro si myslím, že minimálně na tu at-willku by se mohl Mormegil mrknout. Push 2 je jako at-will schopnost nádherná věc...
20.1.2010 15:52 - Almi
Nerhinn píše:
Alespoň než sežene partu, kterou nerozprášíme levou zadní...


..odvážná to slova, vzhledem k tomu, že to bylo o kostku. Nechci vědět, jak by to dopadlo, kdyby Sven padl. Ale musím pochválit, takticky jste to zahráli skvěle. Ovšem křest ohněm vás čeká příště, jsem zvědav, jak si poradíte se skutečnou VÝZVOU! :o)))

ALL: Já v úterý mohu.
20.1.2010 16:19 - Jarik
Almi>
vynasnazim se netasit :) (takze to bude sama daily power :) )
20.1.2010 21:11 - Alnag
OK. Takže 26. ledna můžeme. Můžeme dokonce u mne, protože všechny vodní a podvodní problémy byly eliminovány. Některé z nich pomocí lopaty a rýče o půlnoci na hřbitově.

Nicméně technická prováděcí poznámka. Protože v úterý mám pracovní poradu do 16h a zhruba hodinu (+/-) mi trvá cesta, tak doporučuji nechodit dříve (zbytečně byste postávali u dveří a plašili sousedy :)
21.1.2010 12:40 - Almi
Alnag: Není problém, těším se :-)

ALL: Protože mám dneska sdílnou náladu, něco málo prozradím...

Sven si všimnul, že kalíšek získaný v taverně U kostky, který pro jistotu zabavil a nedal Gaerwyn byl zdoben nejroztodivnějšími symboly smrti vyleptanými v tvrdé kůži, z níž je předmět zhotoven. Ve světle posledních událostí je vidět více než zřejmá podobnost, mezi zdobením kalíšku a výzdobou Šedivcova domu...

Hostinský U kostky na letmý dotaz po původu oné věci řekl, že ji chlapům z Growaldovi bandy (snad dal? či mu byl ukraden?) "nějaký starý elf". Mohl tak hostinský popsat Šedivce? Mohl..ale je tomu skutečně tak?

Growald od družiny něco chtěl. Možná dokonce od jisté osoby. Nebyla to Aiss ani Konstantin. Ty přece jeho lidé nechali odejít. Co tedy chtěl? Je náhoda, že při útěku před Aiss zmínil i Kylařino jméno?

Je více než zjevné, že Metoděj je pod vlivem čehosi, co sužovalo Aiss. Ta tomu dokázala vzdorovat, nicméně Metoděj nikoliv, byť zbytky jeho osobnosti (snad) kdesi v něm přetrvávají. Nalézt ho bude obtížné, ale ještě těžší, ne-li nemožné navrátit předešlý stav. Jak se Metoděj postaví ke Konstantinovu konání? Pro Konstantina to bude výzva. Možná největší jeho života. Uspěje? Sám se těším..

Alanda Teilhart, světlovlasá, chladná, vznešená i rezervovaná přesto pomohla Aiss. Zodpověděla její všetečné otázky, ale více se skrývá v těch dosud nevyřčených. Dokáže někdo ty správné položit? Najít ten správný klíč k... čemu vlastně?

A mezi tím ším klopýtá malý oslík, opečovávaný Aiss, jehož Osud již byl určen. Aiss, těš se! :-))))

..tolik ke střípkům příběhu a malé nahlédnutí pod pokličku DM, po které tu i onde mnozí volali :-)


Leccos slouží k dokreslení pozadí příběhu a něco se možná projeví až v příbězích příštích.
21.1.2010 14:02 - Sethi
Kvízová otázka na otestování pozornosti přihlížejících ve scénách, kdy přihlížející nebyli.

Když se Aiss šla loučit s pánem Spercheiem, odchytla ho při nějaké výměně dokumentů s panem z Bree, Aldrikem. Jenže jakkoli už je nezaujatá cizími obchody, nějak jí neutkvělo v mysli, kdo dával papíry komu (moc dobře si pamatuje, jak obálka skončila pod vestou, ale čí vesta to byla, huh?).

Dovolávám se tedy smečkové paměti. Třeba se někde zmínila mezi řečí, i když by jí to nebylo zrovna podobné, a tu informaci někomu svěřila. Pokud ne, tak ne.
22.1.2010 11:48 - Almi
Ušatá: Třeba se někdo ozve, zvláště,když je diskuze otevřena ;-))

A moc se mi líbí tvoje nová ikonka - "Aiss zoufale se snažící udržet ve vzduchu?" :-))

Každopádně, ani nevíš, jak blízko jsi touhle svou otázkou k jedné VELMI důležité informaci. Nápovědou budiž jméno, které se (téměř nepovšimnuto) mihlo minulým hraním...
22.1.2010 12:03 - Jarik
co ja si pamatuji, tak jsem osobne u niceho konkretniho nebyl :)))))
takze si to pamatovat nemusim.

Ale protoze jsem hlava derava, tak:
"Slibuji dnes prede vsemi, jako jiskra jasna,
ze budu psat si vsechna jmena, ktere z cest svych znam."

A protoze si nepamatuji ta minula jmena, tak zacnu pristi utery :D
Ale budu si psat jen jmena, ktera budou v kontaktu s Gharem - to co si nekde smolite nebo syslite (slysim to jen jako posluchac celkoveho pribehu), to si psat nebudu :DDDDDDD

pampalaaaa.
22.1.2010 12:21 - Sethi
Já si toho jména všimla moc dobře, jenže nebylo jaksi zmíněno... mně, že ano...

Ostatně, ono jméno mě tak nějak přivedlo k téhle otázce, v naivní důvěře, že si to třeba spojí někdo, kdo má příslušné informace i ve hře.

Já si dokonce i myslím, že si pamatuju, kterým směrem putovaly papíry, ale nechci se nechat ovlivňovat znalostí jmen, která neznám =)
22.1.2010 12:46 - Alnag
Já bych to nemetagamoval. Pokud postavy nesdílejí informace, tak je nesdílejí. A kdo by je taky sdílel s bandou uctívačů Vecny...
25.1.2010 01:17 - Sethi
Konstantin stále ještě říká kněžce "vůdkyně"? Metoděj ji jako vůdkyni uznává?

Kvůli zápisu, potřebuju si urovnat oslovení.
25.1.2010 01:21 - Alnag
Ušák píše:
Kvůli zápisu, potřebuju si urovnat oslovení.


Hoď si na bluff. ;-)
25.1.2010 01:34 - Sethi
Vždyť je to pravda.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082621097564697 secREMOTE_IP: 3.141.42.84