Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
14.1.2010 13:48 - Nerhinn
Jak dlouho to asi trvá pěšky z Polikliniky Barrandov na Lamačovu?
14.1.2010 14:17 - noir
5 minut.
15.1.2010 08:46 - Jarik
K nasi vcerejsi hre.
Chtel jsem vsem vzkazat.... "Myslim, ze bysme se meli vsichni zamyslet co vsechno se muze pri cteni zaveti (nebo v jejim okoli) prihodit a jak se v danou sitauci zachovat.
Koho povazovat (podle situace) za spojence a koho nikoliv. Nezda se mi, ze by tohle mesto melo jednotnou spravu.
Tesne pred ctenim zaveti bychom si meli na tohle tema kratce, intenzivne a hlavne věcně promluvit.
Protoze jinak budem vsude a nikde. A takovy komfort si nemuzeme dovolit."
15.1.2010 11:45 - Sethi
Tak ona je Aiss svým způsobem jednoduchá dívka, která věří, že když někam napochoduje, pohlédne protivníkovi pevně do očí a rázně si s ním promluví, tak se věci nějak vyřeší. Proto má snahu být při té události jakožto oficiální entita, nakonec spoléhá na to, že co se týče života a smrti, tak přinejmenším běžný dav raději vezme slovo Havrana, než by si to tam doleatrochudoleva rozházel.

Nicméně ačkoli může nesouhlasit s nějakým skrýváním na střechách a pod pódii, rozhodně by to nikomu nezakazovala. Tak jako tak bude důrazně a opakovaně apelovat na Konstantina, aby přehodnotil svůj přístup k jednání s protivníky. Vážně, doteď mu to v té civilizaci tak pěkně šlo a najednou tohle.

Nedá jí ale nezmínit se, že ačkoli v tomhle proklatém městě nevěří nikomu a ničemu, tak možná o něco méně nevěří paní Alandře a na druhou stranu, pokud by se měla ukázat Kylara, tak té nevěří o něco málo více a nebude jí věřit, dokud nebude přinejmenším připíchnutá ke stěně (nějak nelethálně).
15.1.2010 22:54 - Jarik
a sakra :(
zacinam premyslet, kdy by se nam mohlo povest dalsi hrani. Vim, ze to vubec nezavisi JENOM na mne :)
ale jako prvni se ozyvam :)
28.1. mam jiz program. 4.2. mam jiz program 7.-14.2. mam jarni prazdniny, budu mimo stredni cechy - mam jiz program.

co s tim? zahrajem vyjimecne nejake utery? :) nebo vynecham? :(
z uterku se jevi pro nejlepe utery 26.1. neb ve stredu v danem tydnu mam od 9:30
15.1.2010 23:26 - Alnag
Nabyl jsem dojmu, že většina AA bude o úterkách hrát něco jiného...
15.1.2010 23:33 - Nerhinn
No... a co takhle příští týden? Nebo jsme se včera posunuli o tolik?
16.1.2010 10:01 - noir
Mě je to jedno, stejně mám pocit, že ty jiné úterky zatím nejsou úplně aktuální.
Úterý mám (většinou) volné stejně jako čtvrtky, takže klíďo-píďo.
Tento čtvrtek vypadá zatím pohodově, Almi je připravený, takže teď je to na vás.
16.1.2010 10:54 - Jarik
Ja tenhle ctvrtek take muzu.
Jen jsem Vas do tohoto (pro mne nejidealnejsiho terminu) nechtel nutit - jako ze to je moc brzy :D

ale argumenty jsou vhodne. U mne osobne je to v pohode (teda asi jako jindy, zejo) :D
16.1.2010 13:37 - Almi
Já bych čas mít měl, ale potvrdím definitivně v PO, až se podívám do kalendáře..nějak tuším, že bych tam mohl mít na čvrtek odpoledne nějakou schůzku.. :(
17.1.2010 18:38 - Sethi
Čtvrtek ano, ale potřebuju vědět co nejdříve, kdyby náhodou ne.
18.1.2010 09:13 - Nerhinn
Btw, myslím, že to, co hrálo u scény s eladrinem, je tahle skladba.
18.1.2010 09:25 - Almi
ALL: Tak bohužel, jediný zasekaný odpoledne tenhle týden je skutečně čtvrtek.. :((((
18.1.2010 10:47 - noir
Ajta krajta. A co teda příští úterý? Anebo rovnou zítra?
18.1.2010 11:02 - Sethi
Zítra určitě ne, dle tradic se budu na poslední chvíli připravovat na zkoušku. Ale mohla bych pak ve středu.
18.1.2010 11:12 - noir
Středa je zabitá pro mě (vždycky) - manželka učí do devíti do večera a já se starám o kůzlata.
18.1.2010 12:08 - Almi
Aktuálně mi můj kalendář říká, že v příštím týdnu můžu od PO 25.01.2010 do ČT 28.01.2010 odpoledne/večer kdykoliv.
18.1.2010 14:18 - Jarik
Tak pristi tyden mohu jen v utery :(
jinak se budete muset obejit bezemne :)
ale to neni problem. protoze doufam chcete resit celou situaci nebojove. zadne valecne strategie jako jindy :D
18.1.2010 14:23 - Nerhinn
Když mi tam nebude nějaký nafoukaný blb lhát do očí, prosím. Klidně i nebojově :)
19.1.2010 08:17 - Almi
Nerhinn píše:
Když mi tam nebude nějaký nafoukaný blb lhát do očí, prosím. Klidně i nebojově :)


..no, smutné je, že ten dotyčný měl víceméně pravdu. Někdy je třeba odložit hrdost stranou, vyjednávat věcně (a třeba mu to později nechat sežrat i s chlupama, je-li ctěná libost) :o))

..na druhou stranu, teď už moc dobře ví, kdo mu zbaběle pozabíjel většinu lidí ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095219135284424 secREMOTE_IP: 3.128.168.87