Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
17.12.2009 09:37 - Almi
ALL: Mně to nenadchlo také, ale prostě fakta jsou fakta. Kompletní rekonstrukce bytu a její dodělání do konce roku má jednoznačně přednost. Ať se to líbí, nebo ne.

Takže momentálně veškeré vedlejší aktivity jdou stranou (téměř) včetně práce. O času na vánoční aktivity nemluvě.

Na rozdíl od hráče totiž nejde jen o čas strávený přímo na hře (to by bylo hej), ale nějaký čas tomu také musím věnovat předem a ten prostě nemám. A o luxusu soukromí se už třetí měsíc můžu nechat jen zdát.

To není skuhrání, ale konstatování faktu.
2.1.2010 18:48 - Alnag
Noir v jiné diskuzi píše:
Hele a kdy vlastně hrajeme?


Já bych se spíš zeptal jinak - máte někdo nějaký jiný prostor vhodný pro hraní?

(Protože jsem se pustil do elektroinstalace a sanity pro kuchyň, ale nějak se to protáhlo... je možné, že to bude hotové do čtvrtka, ale naději tomu úplně nedávám a nechtěl bych pak na poslední chvíli zjistit, že to musíme zrušit. Teda pokud by se mělo hrát ten nejbližší čtvrtek.)
2.1.2010 19:04 - Jarik
Ja jsem koukal do sveho programu, a kdyby jsme nahodou nehrali tento tyden, tak bych to uvital :)
Protoze v Praze budu od patku do nedele... ale zaroven v patek musim do prace... a tak bych se rad dobre vyspal. Budu mit narocny vikend.

Jak to tak ctu, tak asi i Alnagovi hrozi krach, a nerad bych jej tlacil ke zdi (i kdyby se naslo misto).

Ale, kdyby se nahodou hralo ted, tak mohu :D
Dekuji za prijeti meho nazoru. :D
2.1.2010 19:13 - noir
Elektroinstalace? To nám dělali taky. Překopli hlavní kabel a pak tři dny hledali, kde k tomu došlo. Prach byl po celém bytě, řemeslníci jen krčili rameny a já si otevíral pořád nové lahve vína. Pěkná vzpomínka, nicméně moc to Alnagovi nepřeju. Tudíž navrhuju počkat na další týden...
2.1.2010 19:53 - Alnag
Noir: Tak já si to dělám sám (resp. otec mi pomáhá) a nic jsme nepřekopli. Ale jde to pomalu (to je daň za opatrnost a to, že si nechci zlikvidovat celý byt).
2.1.2010 23:14 - Nerhinn
Můžeme hrát klidně u nás na koleji, není problém zarezervovat studovnu jen pro nás. Nicméně jestli se vám to nehodí, netřeba to hrotit... já jen, že tu ta možnost je.
2.1.2010 23:27 - Sethi
Mno já budu mít možná ve čtvrtek přednášku do dlouho... Ale možná taky ne. A zjistím to... (dramatická pomlka) ve čtvrtek. Yippiyay.

Jinak je mi to asi šumák. Snad jen, že u nás se zcela určitě hrát nedá, ale to není až taková novinka.
4.1.2010 09:51 - Almi
ALL: Krásný Nový rok všem! :-)

Co se týče hraní, navrhuji příští čtvrtek, tj. 14. ledna.

hrát se může klidně u nás na Barrandově, veškeré potřebné vybavení by mělo být. Jen hrát by se hrálo na zemi (dekách, je jich tu dost), neb velký stůl ještě nemám, stejně jako dveře (kromě vchodových).

Dopravní spojení je fajn, navíc jezdí i tram 4 rovnou k Sethi na Mírák (pokud tedy jezdí i v noci :-)) a Jarik může přespat u nás, pokud chce. Spacák i termomatku mám.
4.1.2010 11:46 - noir
Souhlas, vůdče nejvyšší!
4.1.2010 14:24 - Almi
noir: píše:
Souhlas, vůdče nejvyšší!


..tak nějak jsem ve skrytu duše doufal, že TOHLE oslovení tě NIKDY nenapadne...

:o))
4.1.2010 17:05 - Jarik
Almi budiz zatracen. :)
Ja doufal, ze Vudce zustane jako osloveni smecky hrane ne hrajici :D

Tak to shrnu... zatim vsichni spise uvitali odklad hrani na 14.1. :)
Myslim, ze je to Dobra volba.
Snad se neleknete az se vratim z "pekla" :D
Kdyby to fakt neslo (hodili byste 4x '1'), tak jsem pripraven s nahradnim programem (postavou). Ale kdo pak bude 'defender'? :D
srandu si delam. Mam dve postavy (a jedna z nich JE defender) :D
4.1.2010 17:07 - Nerhinn
Hlavně, když žádná z nich nebude lawful st-... eh, lawful good, of course :-P
4.1.2010 19:24 - Sethi
Affirmative.
12.1.2010 00:38 - Alnag
Pokud to lze, navrhoval bych zneužít tento čtvrtek Almiho pohostinství, protože u mně to ještě nevypadá úplně jak bych si představoval. Almi, můžeš dát prosím nějaké přesnější instrukce (např. adresu a také čas, kdy můžeme dorazit?)

Už si tu cestu tak úplně nepamatuji.
12.1.2010 08:41 - Almi
Alnag: Jasně, není problém. Jsou dvě cesty, jak se ke mně dostat:

1.) Jet tram 4 (jede asi jen vy špičce), 12, 14 nebo 20 a vystoupit na Poliklinika Barrandov. To je ta tastávka za druhým tunelem. Otočit se směrem k tunelu a jít doleva kolem zasněženého pomníčku přejeté Anetky na křižovatku. Tam zahnout doleva. Po skončení bloku pokračovat dál ve stejném směru a pátý dům vlevo to je. Pokud přejdete, vychutnáte si krásné podvečerní zasněženě romantické Prokopské údolí :o))

2.) najít si na mapách Lamačova 908/23, Praha :-))))

Jak je vidno, obojí vede ke stejnému cíli. Romantici mohou zvolit cestu okolo či skrz lesík zadem. Přijít se dá i zezadu. Zvonek není zapojen, stačí mne prozvonit :-))

Jo, a kdo si jaký džus bude přát? :-)))))))

Jariku, pokud budeš chtít přespat, není problém, vše tu je. Ale klidně se dohodni s Noirem, bydlí za rohem a má regulérní postel. Ta mi pro návštěvy ještě chybí ;-)

Čas nechám na Vás, Navrhuji v 17. hodin, ale můžu být doma i dřív.
12.1.2010 09:00 - noir
Pro mě je to skvělé! Klidně na někoho, kdo si není jistý, že to najde, na zastávce Poliklinika Barrandov počkám. Jen mi dejte, třeba telefonem, vědět, kdy. Z práce to mám pět minut, z domova dvě, takže není problém.

Spaní mohu umožnit až dvěma osobám, pokud jim nevadí, že by spali na jednom rozkládacím gauči. A že v bytě běhá šílený kocour a létají bakterie mé dcerky.
12.1.2010 09:30 - Jarik
Almi/ dekuji za nabidku, ale na sileneho noirova kocoura jsem jiz zvykly :D
K piti si privezu 2 shocky, takze ja vydrzim :D

noir/ prespal bych u tebe, prosim. a k Almimu trefim, takze na mne cekat nemusis.
12.1.2010 09:34 - Sethi
Je doma Ruprecht? Já jestli přinesu nějaké ty voňavé stromečky, že bychom ho ověsili... =)
12.1.2010 11:26 - Almi
Sethi: Ne, není...stále se rekreuje na horách pod pecí a odmítá vylézt. Prý až toho bude v bytě víc ke zkoumání (a ukradení si), tak se ukáže :-))
12.1.2010 12:31 - noir
Krapet OT, ale musím to napsat. Kolegyně-kamarádka teď hledá výmluvu, proč nejít ve čtvrtek na jednu firemní párty. Tak nakecala pořádajícímu, že jde se mnou hrát dračák. Když se jí kolega, který o Dračím doupěti cosi ví, zeptal, jakou bude mít postavu, odpověděla bez váhání: "No samozřejmě štíhlou!"

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088866949081421 secREMOTE_IP: 18.224.61.19