Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
8.12.2009 17:44 - Alnag
Almi píše:
ALL: Víceméně bych souhlasil s Noirem. Ally jsou postavy, dokud chtějí. A nezmění na tom nic ani dominate.


Výborně. To jsem chtěl slyšet.
9.12.2009 08:51 - Almi
Alnag: Jinak by se to ani vyřešit nedalo..ale po pravdě, klíčovým vodítkem pro mne byl názor "expertů" (nemyšleno zle, jen to mají taky fajn načteno) Gabíka a Lotranda. Z mé hlavy to není :-)
14.12.2009 10:01 - Sethi
Počítá se se čtvrtkem?

Jen tak trochu mimo mísu, něco mě napadlo. Mám pocit, že Alnag onehdá při nějakém hraní zmiňoval, že Sven je na šoupání, Aisska na léčení (bo tak něco), jen jsem si uvědomila, že to není tak docela pravda, já ji na léčení ve skutečnosti moc postavenou nemám a v nejbližší budoucnosti se to měnit nebude... Tak jen tak jako abyste věděli, až příště strašlivým způsobem pochcípáme, proč to tak bylo.

Dobrou zprávou je, že ani nedává damage, takže když se staví na stranu nepřátel, tak to tak nebolí.

Když se nad tím tak zamýšlím, tak vlastně ani nevím, k čemu sakra je =)

Byli jste varováni.
14.12.2009 10:22 - Jarik
Kde jsou ty sliby, ze se jako Defender nemusim bat schytavat rany, ze mne postavite na nohy? :)

Lidicky zlaty, takhle ne, takhle ne... takhle umrem rychleji nez se ceka.:))))
Nechtejte, aby uprednostoval sve zajmy nad zajmy spolecnosti :D

,,,
kdyz uz jsem u toho. Alnagu, mohu u tebe stravit ctvrtecni noc? mam lepsi propoj na obe nadrazi nez od Noira.
A jak jsem koukal, tak musim vyckat do rana. :( :)
14.12.2009 10:29 - Sethi
Tak to zase pozor. Na nohy tě postavím jako nikdo jiný.
14.12.2009 10:47 - noir
U nás už spát jde, jestli chcete. Já jsem na čtvrtek připravený, ale dorazím až kolem 17:30 - holčičky mají vánoční besídku ve školce a kdybych nebyl schopen poslechnout si básničky, které se drtí už měsíc, asi by mě už nepustily domů.

Jen si dovoluji drobnou urgáž na Almiho -deník mého chcípáka (jako že je pořád napůl chcíplý) se pořád příliš liší od mé představy. A bez updatu CB to tak bude i nadále :o)

Uši: Náhodou, měs trefila asi za 35 životů, to vůbec nebylo marné!
14.12.2009 10:53 - Sethi
noir píše:
Uši: Náhodou, měs trefila asi za 35 životů, to vůbec nebylo marné!

Ano, myslím, že si přiberu featy Demonbane, Devilbane, a aby Ghar nepřišel zkrátka, tak i Dragonbane, a budu odvracet jak divá.

Na Svena a Gaerwyn tu mám připravený Dismissal, takže ještě se nějak vypořádat s Metodějem (i když, nepodařilo by se mi ho procpat pod démony?) a s Oslíkem a mám celou partu účelně pokrytou.
14.12.2009 11:23 - Nerhinn
To nic, Gaerwyn zase není striker a Alnag už nějakou dobu pláče nad tím, jak je k ničemu :) Takže pomineme-li ten kritičák, ode mě se taky nemusíte ničeho bát, až Aiss zase něco posedne :D
14.12.2009 11:32 - Alnag
Jarik píše:
kdyz uz jsem u toho. Alnagu, mohu u tebe stravit ctvrtecni noc?


Já tak nějak doufal, že je to dočasná záležitost, ne že u mne budeš bydlet :)
14.12.2009 11:32 - Sethi
Tak já nemám pocit, že je Aisska k ničemu. Naopak, z jejího buildu mám místy dětskou radost. Jen je prostě takový... jiný.
14.12.2009 12:14 - noir
Gaerwyn není striker? To bych teda neřekl, náhodou když dostane cíl do Combat advantage, tak dává solidní šlupky! A kdyby si sehnala nějaký ochranný šmuk, byla by asi i těžko trefitelná...

Uši: Popravdě? Na Metoděje bys musela mít sakra silnější kalibr...
14.12.2009 13:23 - Sethi
noir píše:
Uši: Popravdě? Na Metoděje bys musela mít sakra silnější kalibr...

Píšu si. I když tak Dismissal by ho taky přinejmenším pozdržel.
14.12.2009 14:17 - Jarik
Alnag, Noir> ono je mi to vcelku jedno u koho prespim.
At tak nebo tak budu spokojen, protoze v patek jedu do Budejc a ne do Kolina :)
14.12.2009 14:34 - noir
jarik: Mě je všechno fuk - já už letos do práce najdu. Nasral jsem se a vzal si dovolenou až do roku 2010...
14.12.2009 17:18 - Almi
ALL: Doufám a věřím, že budu moct ve čtvrtek hrát, nicméně je to docela peklo to zorganizovat, neboť rekonstrukce míří do grandfinále, které by mělo vyvrocholit právě tento týden..a podle toho to taky vypadá :/

Dám vědět během zítřejšího dopoledne.

Nicméně, ať už hrát bude či nikoliv, od nového roku už může Jarik v klidu přespávat u nás :-)

noir: omluva, nějak tě zařadím do programu :-)
15.12.2009 00:39 - Sethi
noir píše:
Náhodou, měs trefila asi za 35 životů

Teď na to koukám, to přece není ani možné... To bych musela hodit kritiku...
16.12.2009 17:13 - Sethi
Nejsem si jistá dynamikou osmózy informací v tomhle týmu, takže to vykřiknu nahlas.

Zítřejší hraní padá, Almi má domácí vězení... nebo tak něco.
16.12.2009 19:51 - noir
Já už slzy prolil dopoledne, tudíž teď jen dodám, že je mi to líto...
16.12.2009 19:53 - Sethi
Snad přes svátky doženu ty strašlivé resty.
16.12.2009 20:15 - Alnag
Taky mne to nijak zvlášť nenadchlo, uvážím-li, že jsem kvůli tomu odřekl před časem účast na večírku katedry (kde se účast musela hlásit předem) a tak.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083977937698364 secREMOTE_IP: 3.21.104.72