Kultura

ShadoWWW
19.9.2019 13:26
Descent Into Avernus
Rozhodl jsem se vytvořit vlákno, ve kterém by skupiny sdílely své postřehy, rady a zkušenosti s tímto dobrodružstvím, případně i nějaké podomácku vytvořené pomůcky.
Autorská citace #61
18.10.2019 11:47 - exi
Teď je to perfektní, díky moc.
Dokonce jsi opravil ten mys, který mi u vnitrozemskýho města moc neseděl. Thumbs up.
Autorská citace #62
18.10.2019 12:09 - Pan Bača
Jezus: je to paráda.
jen snad nešlo by ještě udělat něco s tím rýmem "padne x zvedne"? třeba "když soumrak na něj sedne,….. než den se zase zvedne"?...a smrt by mohla "sklátit" místo "schvátit"?
Autorská citace #63
18.10.2019 12:10 - LokiB
Den nový přeci vzejde ;)
Autorská citace #64
18.10.2019 12:43 - Jezus
exi píše:
Dokonce jsi opravil ten mys, který mi u vnitrozemskýho města moc neseděl.

A jo! Měl bych víc číst ten překlad, když jsem si o něj řekl (zmátly mě "cliffs") :-)
Tak to ještě změníme z "v útesů nach" na "v skalisek nach" (případně "ve srázů nach"), ať je to úplně čistý.

Pan Bača píše:
třeba "když soumrak na něj sedne,….. než den se zase zvedne"?

To je dobrý.
Nebo po Lokiho návrhu "když soumrak na něj přijde... než nový den zas vzejde" :-)

Za smrtí schvácením si ale stojím :-) "Sklátit" je sice ok, ale pro mě je to už moc ustálené spojení a hlavně takové tvrdé, přízemní. Ono by to teda asi i odpovídalo žánru "písně", která je určena asi spíš do bavení širokého publika oslavujícího hrdiny i odvahu při blízkosti smrti... ale mě se to nějak nelíbí :-)
Autorská citace #65
18.10.2019 12:46 - Šaman
Útes není jen mořský: Wiki
Autorská citace #66
18.10.2019 12:51 - Jezus
Fakt? Safra, kdybych do toho víc nešťoural, byl bych za chytrýho na první dobrou :-D
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.14113998413086 secREMOTE_IP: 34.236.216.93