Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
14.12.2016 11:19 - Sir KRTEK
Výborně Amnone, spřádej své plány a hraj s nimi tu komedii. Jen doufám že budeme mít dost času abychom Tvůj plán uskutečnili. Ale slibuji při duchu velkého bílého medvěda, za smrt Brana hořce a krvavě zaplatí, tak mi velí povinnost. Na svou čest a na svůj život přísahám že našeho přítele pomstím, nebo sám padnu.
14.12.2016 19:18 - Babaj
v planu mam odtud z vagonu se dostat vlastnimi silami ,ale veci .. tady jeste pracuju na nejake podpore... pocitejte s tim ze s nejvetsi pravdepodobnosti vsechny veci mit nebudeme.... ale pokusim se zachranit co nejvice... ale veci jso strezeny opravdu dobre... uvidie co se zadari... ted jsem ztratil s vecmi kontakt takze doufam ze se mi ten risk vyplati.. uvidime :-) ted spete kdyz tak vas probudim k akci....Ale pokud mate nejake jeste napady tak sem s nima.... i banalnosti obcas prinesou nejakou myslenku :-)
14.12.2016 19:26 - Merlin
Ticho tam..jste jak banda užvaněných ženských nebo hobitů
19.12.2016 19:35 - -ajk-
musime pockat na zpravnou prilezitost a pak bud zdrhnout nebo treba pomoct nasim veznitelum pokud bude potreba :)(stokholmsky syndrom )
21.12.2016 10:43 - Babaj
A cerv se blizi :_)
21.12.2016 13:29 - Sir KRTEK
spočnem v kobce a pak se mu postavíme :-)
Doufám
21.12.2016 13:40 - Babaj
jasne v kobce preci kazdy preje .. odpocivej v pokoji :-))
26.12.2016 18:20 - -ajk-
zitra teda normalne predpokladam ... vemu sebou trochu rumu ..
27.12.2016 10:31 - Merlin
ano, dnes by se mělo hrát
27.12.2016 13:13 - Merlin
Ajku..přijdeš v pět? pokud ne, tak to dnes zrušíme, protože Krtek je nemocný
27.12.2016 15:06 - Babaj
tak zatim spousta poplasnych zprav.. ale babaj, ajk a majk budou nastoupeni.. ja jsem sice taky nachcipanej jako teletnik:-)) ale to mi nebrani to roztrousit áina vas.. takze dnes vice Samoska :-)))) a jak psal ajk lecba rumem -.)
28.12.2016 08:05 - Merlin
Musím říct, že včera se mi to úplně nepovedlo namotivovat. Možná za to mohla i chybějící postava, kdy se to pak rozvolnilo a rozbředlo a už se mi to nepovedlo rozjet :/
28.12.2016 09:18 - Babaj
v pohode... :_) to k tomu patri...:-)) mne treba vic stvalo.. ze jsme to prezili dve postavy co to nejak s zamkama a pastma umime :-)))) a presto nas malem utloukly jen ony :-)))... blbe se to seslo... bez veci a bez hagara.. prisli jsme o postavu a zustaly jsme dva co se moc neznaji a navic se moc nedoplnujem:-)) nase zoufala situace se stala zoufalejsi.... a navic jsem tam jen tak nemohl Hagara nechat.. bylo treba to nejak prehodnotit.... z nasi strany.... to se ti pak mohlo zdat ze se to nepovedlo.. ale proste hrdibnove nemaji vzdy svuj den :-)) ja to krom smrti drotana.. beru pozitivne :-) klate vlastne Bard? to nam zase bude chybet naraznik :-)))
28.12.2016 09:28 - Merlin
Já vím..ale občas umím být i sebekritický :). (s trpaslíkem je to smůla, tam to nevnímám "špatně"), ale chtěl jsem to jako survival run a nakonec se to zacyklilo. On ten dungeon má nějakou vizi, ale několik věcí se projeví až jindy (pokud)..a u pár jste vždy zůstali jakoby před zjištěním :), nebo začali rýpat do dalších dveří před vyřešením, nebo prozkoumáním pozadí :)...samozřejmě, že z mé strany se to snadno mluví.
28.12.2016 09:42 - Babaj
to tak proste chodi:-) jo uz vim na co jsem se chtel podivat na tu reakci
28.12.2016 09:52 - Merlin
Určité zvláštní schopnosti, kouzla a situace ti umožňují
provést zvláštní akci zvanou reakce. Reakce je
okamžitá odpověď na nějaký druh spouštěče, který
může nastat ve tvém nebo cizím tahu. Nejběžnějším
typem reakce je příležitostný útok popsaný dále v této
kapitole.
Když provedeš reakci, nemůžeš dále reagovat do
začátku svého příštího tahu. Pokud tvá reakce přeruší
tah jiného tvora, hned po vyřešení tvé reakce může
pokračovat ve svém tahu.


takže můžeš i na svém tahu
28.12.2016 09:53 - Babaj
mne to bylo hned divny uz nekdy pred tim.. ale zapomnel jsme se na to podivat.. to ze muzeme delat reakce jen mimo svuj tah je opet prezitek ze ctverek.. ja si ty systemy taky casto pletu.. tady je to jedno....
***************************************************************************
Reakce
Určité zvláštní schopnosti, kouzla a situace ti umožňují
provést zvláštní akci zvanou reakce. Reakce je
okamžitá odpověď na nějaký druh spouštěče, který
může nastat ve tvém nebo cizím tahu. Nejběžnějším
typem reakce je příležitostný útok popsaný dále v této
kapitole.
Když provedeš reakci, nemůžeš dále reagovat do
začátku svého příštího tahu. Pokud tvá reakce přeruší
tah jiného tvora, hned po vyřešení tvé reakce může
pokračovat ve svém tahu.
***************************************************************************

klasicky... ready akce na to ,kdyz k tobe nekdo prijde, utecu..... by si pak ten valecnik ani jednou nezautocil ani prilezotostnakem ..

ale to je oftopic.....

ja se vcera bavil.. sice se skvrnou umrti , ale bavil.. takze to nebylo urcite zle vedeno :-)) ne vsechno je treb avest v ruzove rovine :-)) jsou i jina spektra barev
28.12.2016 09:54 - Babaj
vidim ze jsi mne predbehl :-)))) njn jsem uz stary kmet :-)))
28.12.2016 12:18 - winterleaf
Mělo to temnou atmosféru.. teď si budem víc vážit některých věcí. Jako třeba thieves toolkitu. Nebo obyc brnění. Nebo třeba pár šípů. Nebo svých spolubojovníků. Za mě můžu říct že to co jsi původně zamýšlel jako survival se ti prostě povedlo na max. I když si to třeba úplně Nemyslíš. Ono v menší míře by to prospělo i do budoucna. Takový to hele tahle past nás může zabít, tohle monstrum raději obejít , měli bychom šetřit sipy ale třeba i jídlo....Well Done DM
28.12.2016 13:30 - -ajk-
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088384866714478 secREMOTE_IP: 18.118.210.133