Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
29.11.2016 16:52 - Merlin
ajk nestíhá dřív než v 19 a marta jede z brna...a to tak se třema promilema...
29.11.2016 17:47 - Babaj
tri promile? tak to bude aspon ve forme :-)) kdyz je strizlivej tak to s nim nejde :-)))))))))
30.11.2016 13:34 - winterleaf
Čtvrtek ok
30.11.2016 18:54 - -ajk-
ctvrtek ok v 19:00 :)
30.11.2016 19:19 - Merlin
takže hrajeme ve čtvrtek od pěti a ajk se přidá
30.11.2016 22:58 - Sir KRTEK
Ctvrtek oki :-)
1.12.2016 08:36 - Babaj
pivo je dnes klidne prijedte na cas :_))) a co proveem s harpyjema?:-)))) kdyz se nam na cas za,mysli nase Klericka liga :-))?
1.12.2016 12:33 - -ajk-
Teleport :D
1.12.2016 14:16 - Sir KRTEK
No co Ty to budeš smažit kouzlama, hraničář kuší, a já budu redovat na dosah to je jednoduché :-)
1.12.2016 14:16 - Sir KRTEK
Jo a měli bychom si zacpat uši :-)
1.12.2016 14:36 - Merlin
Sir KRTEK píše:
Jo a měli bychom si zacpat uši :-)


proč?
7.12.2016 16:19 - Sir KRTEK
Co vyzkoušet měnivý klobouk, dar řeči a rejnočí plášť dohromady? Návrh postavit ,,vor,, doplout kousek od zatopených ruin, trpaslík dá jednomu z nás dar řeči, a ten se pomocí klobouku promění v žabáka, poté pomocí rejnočího pláště proplave do komunity žabáků, dle tepla najde střep, za pomoci lsti se jej zmocní a doplave zpět k voru.
Vím je to odvážný plán ale odvážným štěstí přeje :-) Názory???
7.12.2016 16:21 - Sir KRTEK
PS: klidně do toho půjdu i když si myslím že pomocí lstí a diplomacie má větší šanci Amnon
7.12.2016 17:45 - Babaj
njn.. at o tom premejslim sebevic vic jak One man show z toho nevymyslim... ale jeste porad na to myslim.... Jen to ma drobnou chybku.. jak rikam ten mrtvolak je jich jen skupinka. takze se v te tvrzi budou dobre znat... a nemame predstavu ani o jednom jak poradne vypada... teda aspon takovou predstavu mam ze ty tela co jsme nasli uz jsou radnne v rozkladu.. kdyby aspon jednu podobu by bylo mozne rozeznat.. tak s tim by se uz pracovat dalo.. ale porad nemam predstavu o tom triku co mas v rukavu :-)) mam takovy pocit ze to bude spis o plizeni nez o lhani.. a v tom moc dobrej nejsem :-))
7.12.2016 18:46 - winterleaf
Plout pět mil po moři na voru je dost hazard. Těch možností co všechno nás může potkat a potopit je vela. Stejnou one man show můžem provést u hakovcu. S větší šanci na úspěch. Přemístění tam k šéfikovi , netopýr nebo mlha. Zmocnit se střepu a teleport do luskanu.
7.12.2016 19:10 - Babaj
i to ma velke uskali :-))) Ale mam pocit ze zisk stripku je lehci nez zisk krystalu... .-)
8.12.2016 19:16 - Sir KRTEK
To možná bude, ale okrást ,,krále klepetnatců,, se mi taky nejeví jako super nápad. Co když kniha ve věži není? Co když tam budou vodítka která nás nasměřují opět do podzemí? Pokud bychom získali krystal získali bychom si jejich vděk a možná i úctu, nebo přátelství. Hele neříkám že s nimi budeme opíkat buřtíky nebo tak, ale mít když už ne přátele tak alespoň ne nepřátele se vždycky hodí. Co víme kam nás cesty zavanou. Já bych to ještě zvážil.
8.12.2016 21:11 - -ajk-
kras u hakovcu neminima nemin ktomu ani propujs´cit jakoukoli ze svych veci jen aby ste vedeli :)
8.12.2016 21:12 - -ajk-
co treba se nejak pokusit tu skupinku vyklakat a pak tam rejnok zapluije pro kristal
9.12.2016 07:36 - Babaj
sice poradne nevim odkud prameni to zastavani se hakovcu :-) drstanem.. zvlaste po te co Sedivak s nim pekne vypek ze si toho ani nevsim :-))) Opravte mne jetli Drostan nenabizel osetreni nohy za stripek :_)))) Byt Drostanem s jeho naturou tak jsem hodne pohorsen jeho protinabikou.. ale budis.. Sedivak je mistrny obchodnik a Drostana lehce opil rohlickem .-) ale stylove :_) Pravda sedivak taky nemohl ztratit tvar pred ostatnimi hakovci :-) Ale jinak co myslis cim se takova banda triceti dvoumetrovych rozsevacu smrti zivi?:_))) nevim jestli by jsi se takto zastaval i Orcich kmenu :-).. To jen tak na okraj.. je pravda ze zabaci se k drancovani vesnic primo hlasi..
To jen na okraj... vicemene ze vzal stripek musel tusit ze to na jeho kmen csem vrhne pozornost neceho co se do veze bude chtit dosta a zdale ne tak pacifickeho jako jsme my :_)
Nu jinak ja jsem take spise pro zisk krystalu.. jen mam takovy pocit ze na tohle dobrdruzstvi jeste nejsme dostaecne zkuseni.. klidne bych ho odlozil o par levelu vys... nebo az si nektere veci budeme moci i financne pripravit.. Ale to zase odporuje Hagarove touze....
chybi nam pro tuto diverzi i mnoho dalsich informaci.... jedna z nich je i hloubka one potopeen pevnosti.. treba bychom byli schopni se tam potopit...:_( bohuzel Sarteenka v udane vzdalenosti nezahledla nic vycnivajiciho ani nic co by mohlo byt blizko hladiny....Na dalsi diverzi by bylo treba znat i dalsi info.. pokud se chceme vydavat za konkretniho zabaka... Moc neverim, k tak malemu poctu ze by jen tak uvitali Zabaka Typoveho neznameho....ted nejake ty osobni zalezitosti zabaka... muzu naposlouchat i hlas .. Ale jelikoz nevim jak moc pochroumane hlasivky toho zkresli a kolik voda.. ale je fakt ze aspon styl mluvy bych mohl naposlouchat...
muzu tvrdit ze mne drzeli v zajeti a verili ze mne vymeni za krystal.. ale to jsou dalsi informace.. jak dulezity ten zabak v komunite byl...taky nevime jak poznat nacelnika :-),, nezname ani jmeno toho zabaka a ani ostatnich v komunite.... proste veci na infiltraci je treba znat vice.... To ale podle casu by bylo mozne vypacit z mrtvoly.....Ale jazyk uz je problem..... je sice hezke ze by mi rozumnely.. ale podrad bych mluvil pro ne bud obecne nebo nejakou hatlamatilkou, ktere by rozumeli..

Na tu infiltraci je proste porad zadelano na pruser... proste lepsi neinfiltrovat ale proplizit a ukrast ... je tebai znat misto kade vystavuji takove trofeje... tipuju na nacelnikovu chysi..
Odlakat pozornost je fine, ale nezapomente ze bycho byli stale o jednho min...(plovouci zlodej) a nezapominejte ze oni v par kusech odcizili vejce a krystal.. takze to asi nejaky orezavatka nebudou..nebo umi byt jen moc nenapadni :-))) vicemen i to by vyzadovalo abychom se na to misto dostali vsichni,, tedy aspon na hladinu.. coz asi vor splnovat moc nebude. ale muze... jen si nejsem jistej,, mam pocit ze v okoli byli jen keriky a jediny stromy byli na vezi...le tak snad by to nemusel byt az takovy problem...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12002682685852 secREMOTE_IP: 18.216.115.44