Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
1.11.2016 19:14 - winterleaf
Tak teď nevím :-( v podstatě cokoliv mě napadne tak by mohl bejt Quest. Obyčejné toulání divočinou a případně mapování by mohlo být zajímavé.
1.11.2016 20:07 - -ajk-
Beru teda ze se rozdelime na ten rok a pul.

No a ja zustanu tady ve meste.
1.11.2016 20:12 - Merlin
Majk: poslal jsem ti část překladu týkajícího se Vysokého hvozdu, aby ses seznámil se situací.

All: s překladem jsem nechtěl jít ven dokud nebude celý hotový, nicméně mám už kompletní geopolitiku, plus obecné záležitosti a dokončuji bohy. Takže pokud chcete nějaké konkrétní místo, můžu vám ho tedy poslat, aby jste se mohli podle toho orientovat


Proč jsem psal, aby jste se tomu taky věnovali? Protože potřebuji vědět jak dlouho budou vaše postavy řešit své věci, co to bude a kde, abych podle toho mohl spočítat náklady, nebo zisky, dát nějaké kontakty a případně nějaké další info
1.11.2016 20:22 - Merlin
winterleaf píše:
Tak teď nevím :-( v podstatě cokoliv mě napadne tak by mohl bejt Quest. Obyčejné toulání divočinou a případně mapování by mohlo být zajímavé.

Hagar dostal "kulhání" jako protipol za oživení při smrti (které vůbec nemělo být), z toho důvodu nechci odbýt krok popisem...tak jsem se vyléčil.
Co se týká Vysokého hvozdu, je to poměrně ortodoxní místo...můžu ti poslat nějaké informace
1.11.2016 21:05 - Babaj
merline stacilo to tak jak jsem ti to poslal do posty?:-)
1.11.2016 22:15 - Merlin
babaj: s tebou jsem v kontaktu..stačilo
2.11.2016 06:01 - -ajk-
Merlin - No ja taky doufam ze to stacilo tak jak sem ti to poslal postou kdyby ne dej vedet kdyby neco a ja de ti to pokusim doplnit.
Kdyztak mi sem pisni kera varianta pokud teda vubec nejaka
2.11.2016 07:53 - Merlin
Ajk: zběžně jsem koukal...napíšu ti. A něco si upřesním. :). Btw. co jsou ty stovky v závorkách? :)
a chceš tedy vést obchod?
2.11.2016 08:01 - Merlin
Ajku, máš tam PM
2.11.2016 08:36 - Babaj
jinak s tim zranenim u Hagara.. mi slo hlavne o to.. ze ma jedinecnouu moznost se zajimat o to jestli jde napravit nebo nejak lecit...Martin mi pripadal bezradny co v mezidobi delat.. ale to je prave ta cast zivota dorodruha. kdy ma trochu prostoru udelat neco co vice soukromeho zamereni.. plneni si osobnich snu , problemu a podobne.. tedy nejenom.. urcite se najde toho mnohem vice.. Ale jde taky o to zamyslet se nad touhami vasich postav...Jiste maji i jine touhy nez jen slouzit druzine a ukolu, ktery nas dava dohromady... JAsne nemelo by to byt, ze vsichni budeme chtit nejake soukrome dobrodruzstvi:-)) to by nas Merlin hnal svinskym krokem.. ale pokud z toho treba bude jedna hodka ze sezenï kde jeden bude mit zajimavy solo vystup... ja se treba rad pobavim pozorovanim toho jak se toho shosti..... Mezidobi je take o dokresleni zivota hrdiny a taky zdroju z ceho cerpa... Kuprikladu takovy hranicar... vychazi v dobrodruzstvi z veci ktere ziskal drilem v prirode... Jasne odvolavame se na drill ziskany v backgroundu... Ale ten dril se prohlubuje a bacground na nej uz nestaci a ze v mezidobi se treba venuje opet lovu a zivotem v lese.. jen dokresluje.. kde sve schopnosti nabyva..... nektera mezidobi budou atraktivnejsi jina beznejsi, ale vsechny vyjadruji zivot a zazemi hrdiny.... samozrejmne necekam ze mezidobi nas budou cekat v realnem case az tak casto... melo by nastavat tak nejak po ucelenych celcich, nebo nekde kde se vylozene vyzaduje...... nekdy je treba delsi dobu badat po informacich .. treba kde jini mohou udelat neco sveho nebo badat spolecne..
2.11.2016 11:35 - -ajk-
Merlin - Pm sem cetl jak prijdu z prace tak se nato vrhnu. Ty sta v zavorkach je kolik by to melo priblizne stat podle pravidel ja sem to tam mel pro sebe abych si to mohl predbezne spocitat ale zustalo to tam. :-)

Jinak teda jestli sem to pochopil zpravne budu teda delat 9 mesicu vykon povolani a 9 mesicu badani. Ty hody chces pak sem do technicke zalozky ? Nebo az ve ctvrtek. A asi bych badal ted pres zimu a s jara bych se vrhl na ten obchod
2.11.2016 11:44 - Babaj
Ajku.... zalezi jak moc to hodlas sponovat..... jsou tady mnozi co pri zamestnani studuji dalkove... je to narocny a o drsku ale stihaji to... 8hodin denen vydelavas... 8 hodin spis a 8 hodin tihnes snad i badat.... ale je to tezky kolobeh ale je to mozny... mozna budem strhanejsi nez nasi vyletnici po prirode co pravdu relaxuji :-))
2.11.2016 12:02 - Merlin
Ajk: no...pokud přebereš obchod, stejně mi musíš hodit (ale nepřipočteš k těm procentům ty dny co se tomu věnuješ)...:)
hody klidně do PM
9.11.2016 10:49 - Sir KRTEK
Taak mý druzi ve zbrani, vykřesejte ve svých srdcích trochu odvahy a dáme těm bubákům a strašákům co proto. Jinak včera opět úžasná atmoška. Už jenom chyběl mrkající mrtvý králíček i když MĚ vlastně nechyběl :-)
9.11.2016 11:15 - Babaj
:-)) ja kresu ale tobe se ty sipky porad nelibi :_))))
9.11.2016 12:18 - Sir KRTEK
To jako že si dodáváš odvahu tím že se necháváš zraňovat šipkami a jedem? Vážně? Myslel jsem že já jsem ten hloupější ale evidentně jsem se spletl :-)
9.11.2016 13:43 - Babaj
neboj nespletl :_)))
9.11.2016 18:19 - Sir KRTEK
No tak mi vysvetli tu CHYTREJSI stranku veci. Co je chytreho na tom ze NAS zranily otravene sipky s jedem? Ja to nechapu. :-D
9.11.2016 23:20 - Babaj
nasral jsi se ne:-)) ? tak to splnilo ucel :-)..kdyz jses nasranej, tak se nebojis... to ti to vsechno musim vysvetlovat?.-)))
10.11.2016 07:41 - Merlin
když bude moc remcat, tak ho nech píchnout Sarteenkou
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062180042266846 secREMOTE_IP: 18.221.140.111