Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
31.10.2016 17:11 - Babaj
tak vysoko nemir.. tebe spis by melo zajimat neco podruzneho.. jako treba ....Podvedeni v podniku :-))
1.11.2016 08:21 - Merlin
Takže někteří mi začali psát co by chtěli dělat. Tak mi napište co tedy děláte, jak dlouho to chcete dělat a já to vyhodnotím a napíšu vám nějaké události co vás potkaly, kolik jste vydělali, prodělali....
1.11.2016 08:49 - Babaj
Ajajaj.. az tak:-) jeste ani nevime co nas prasti do cenichu kdyz ho vystrcime z kanalu a uzje jasne ze budu studovat na zdejsi akadamii?:) muj plan se nemeni uz od doby co jsem prekrocil hlavni dvojce tohoto mesta, jen situace se pozmenila :)

Ale muzem udelat plan.. splynuti s davem..... hele hosani .. po tom co se stalo... bude asi nejlepsi se na chvili rozdelit a splynout s davem aby se na nas trosku pozapomnelo.. rekneme rok a pul tedy? na tomto miste z jara? a popripade si muzem nechat kontaktni mista kde se muzem oslovit drive nebo spise kde si muzem nechavat informace.. nebo se i schazet treba co mesic... nevim kam az chcete zmizet... Rozhodne nezapominejte ze mame stale rozdelany obchod... pokud se vam podari narazit na informace o nasem elfim problemu tak nevahejte kontaktovat.... Sice s tim vydrzel zit hodne dlouho, ale nevime o tom dost abychom to mohi brat na lehkou vahu...

co se tyka mne ja se asi zdrzim tady ve meste a vzkazy mi mzete nechavat treba tady v nasem novem konspiracnim doupeti v byvalem vodojemu.... kazdy mesic se tu porozhlednu...Hodlam jete vyhledat Paviana Mracka.. rad bych aby trosku splatil dlouzek a naucil mne s zamecnickou praci :_))
1.11.2016 09:49 - Sir KRTEK
No Já se nudit určitě nechci, dobrodružství je můj život takže asi vyrazím na nějaké lodi poznávat krásy moře. Nevím jak Budu moci podávat zprávy protože nevím jak dlouhé plavby budu podnikat. Každopádně při návratu z každé cesty se Vás budu snažit zkontaktovat co se děje nového případně co jsem zjistil. Takže bude dobré pokud zde necháme kontaktní údaje kde se kdo z nás nachází pro případné zastižení.v Apropo kdyby se chtěl někdo na mých plavbách připojit budu rád.
1.11.2016 09:54 - Babaj
cekam ze po prvnim tydnu te tu mame zpet zeleneho a s presvedcenim, ze uz na more ty suchozemsky medvede uz ani nevkrocis :_)))
1.11.2016 09:56 - Merlin
prosinec na severu není nejlepší doba na vyplutí..respektive..nikdo nevyplouvá
1.11.2016 09:58 - Babaj
on se sice neutopi :-))) ale mozna umrzne.. ani De Caprio to nedal :-))
1.11.2016 10:00 - Babaj
safra to abych udelal scot a pred rozdelenim prerozdelil hotovosti.... je mozne pocitat s tema predmety cenyma na penize?
1.11.2016 10:06 - Merlin
ano, je možné prodat co máte cenného
1.11.2016 10:06 - Sir KRTEK
De Caprio je sráč ten to dát nemohl :-)
1.11.2016 10:06 - Merlin
jen mi pak sdělte jakou dobu chcete trávit..
1.11.2016 10:09 - Sir KRTEK
No v tom případě se pozeptám Brana co má v plánu. Pokud nikdo nevyplouvá tak jestli Bran bude cestovat do přírody budu mu dělat společníka, město pro mě moc není. Mohl bych se pravda někde uplatnit jako vyhazovač ale tyhle fleky jsou už asi rozebraný :-)
1.11.2016 14:02 - Sir KRTEK
No a poté co se vrátíme, zkusil bych to na lodi. Ale to dle situace, nevím na jak dlouho si budeme dávat pauzu :-)
1.11.2016 14:12 - Babaj
pauza je takove osklive slovo.. to neni pauza.. to je plneni sveho osudu jinou cestou :-))
1.11.2016 14:34 - Sir KRTEK
To jako že budeš 2 roky studovat než tě pak rozplácne při první příležitosti krápník(ovec) :-)
1.11.2016 15:02 - Babaj
umru aspon studovany .-)))
1.11.2016 16:27 - winterleaf
Bran se odebere do High forestu. Společníka jako je Hagar jistě uvítá. Třeba tam najdeme způsob jak uzdravit jeho nohu.
1.11.2016 17:11 - Babaj
konecne to nekoho napadlo.. uz jsem myslel ze buu muset nejak popostrkavat :-)) diky Brane :-))
1.11.2016 18:16 - Merlin
nápad fajn..nicméně Hagarova léčba je spíše otázkou questu, než mezidobí :) navíc...kousek za hranicí hvozdu ho poženou rychlým krokem zpět :) nejspíš
1.11.2016 18:40 - Merlin
Jen bych rád podotknul :), že pokud se po mě chce, abych věnoval čas mezidobí vašich postav, tak by bylo hezké, kdyby jste tomu věnovali alespoň trochu času i vy. Jinak mi to bere chuť a náladu to dělat.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.049362897872925 secREMOTE_IP: 3.146.255.113