Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.10.2016 08:57 - Merlin
Na příště si můžete předpřipravit materiály pro postup vašich postav. Pokud přežijete lykantropii, tak budete mít snad dost času na postup
19.10.2016 10:20 - Babaj
uz jsem si rikal, ze skok ze 4 na 5 je nejak delsi :_)))
19.10.2016 10:50 - Merlin
tak tam je potřeba už docela dost xp...a v těch soubojích jich moc nebylo (až ke konci to bylo třeba 450 na jednoho)..ale obecně tak 140 na jednoho, a potřebuješ ji 3800 :)
Nicméně už jste částky dosáhli (i za splnění subquestů) minule...akorát nebyl čas na přestupy :). Kde by postavy vzaly 10 dnů volna, sem si teď neuměl představit
19.10.2016 11:36 - Babaj
ano tech deset dnu si porad neumim predstavit :-)))) sazel jsem ,ze dostanu kontakt na vez z jarla jako kompenzaci nakladu.. tedy vyleceni cursy za naklady... kdzz pominu nakup stribrnych(postribrenych) zbrani, platby informatorum, popijeni lektvaru, znehodnoceni ohniveho nahrdelniku, leceni jizev na tele a cti :-))) a podobne naklady :-))) tak jsem sazel na to, ze by nam mohl svym kontaktem a vlivem v MB zajistil nejakeho petileveloveho kouzlomrska co by nam tu kletbu sejmul.... pak jsem si rikal: v zaloze je jeste chram,, a na poslednim miste udelat si ocko u Voraxe a vyuit nejake jeho klicky(proto ta bitka o lahve ) ... no prvni sprazeni chram.. druhy jarl co by lykanbijec:-))) a ted abychom se modlili, aby Vorax nejaky kontakt mel a uz radeji nedomyslim,,, co za to.. a tim nemyslim jen penis :-)))
19.10.2016 11:51 - Merlin
:) ano ano :) cesty dobrodruhů nejsou jednoduché :) (zvlášť ne u mě :DDDD)...co by to bylo za zábavu, kdyby to šlo jednoduše :) a vůbec..já z vás dlaky neudělal..technicky jo..ale jinak ne :D

Luskanci, jsou pořád potomci Seveřanů..takže magie jim sice už není tak cizí, ale nemají ji úplně v oblibě :). No..naštěstí jsou tady důvěryhodní přátelé s tmavou pletí :)...(Mývala nemá Drostan rád, tak jsem ho poslal pryč :D)
19.10.2016 12:02 - Babaj
:-)) vsak Myval neni jeste ztracen :_))) ne vsichni ho nemaji radi :-)))



Duveryjodni... css ti co maji nutnost skryvat sve presvedceni moc duvery nevyvolavaji :-)) spis kde nic jineho neni je treba brat co je :-)))
19.10.2016 19:48 - winterleaf
Včera pěkné rozuzlení. Upíří zplozenec paráda. Další zářez na pažbu ;-) . Teď už jen zjistit kdo ho zplodil. Těším se...
19.10.2016 19:51 - winterleaf
Jinak kosatka dobrej materiál ;-)
20.10.2016 07:07 - Babaj
jop pravda.. necekal jsem ze rohateho muze najdeme... cekal jsem ho neco jako hlavu celeho podsveti :-) ale o to lepe :-))
20.10.2016 08:13 - Sir KRTEK
No dle me byl hlavou podsveti. Vysoke konexe, vysoke postaveni tak proc ne? Jinak za me super. I když jsem nebyl moc uzitecnej v zaverecnem souboji spis jako otloukanek :-), no jo chtělo by to pro barbara nejakou magickou obourucku. Ale kdo si pocka, ten se docka, snad :-). Ale vy jste to zvladli dobre. A mame stesti ze se soustredil na me a nesel kolem na vas:-) Za me opet super :-)
20.10.2016 09:40 - Babaj
prisluhujes si prilis malo zasluh a pritom jsi mel tu nejvetsi... nenehal jsi ho nasavat...nech byt ono ne vse se hodnoti podle udeleneho zraneni :-))

co se tyka magickych zbrani :-))je ho v petkach jako safranu ... nastesti na rozdil od ctverek kde na nem byly postavy zavisle.. tady vystupuji spis jako prvek dizajnovej a doplnujici.. ver mi zase takovy uber se s +1 citit nebudes :-)) a epickej je +3.. jako je to znat ,ale to hlavni mas v prackach a ne v meci :-))
20.10.2016 09:42 - Babaj
jsem zvedavej co to je za stit:-)) cekam neco opravdu bombastickeho.. kdyz uz nikdo z nas stity nepouziva tak urcite neco dobreho kostka vybrala :-)))
20.10.2016 10:13 - Merlin
Drostan má štít, pokud se nemýlím
20.10.2016 10:19 - Babaj
a joooooo .. pravda.. jen ho malo pouziva :-) tak mi to nejak splynulo :_))))
20.10.2016 10:39 - Merlin
a jak říká Babaj...magické předměty jsou pro mě něco, čeho si postavy mají vážit a mít radost, že ji najdou (oproti 4e, kde to byla povinná výbava).
Rozhodně se více promýšlí, kdy který předmět použít a vyčerpat/zničit ho. A má to pak i větší efekt a lepší pocit (viz náhrdelník s koulema....rozhodnutí použít ho a efekt, který to přineslo, vydržel v hráčích/postavách dodnes)
20.10.2016 11:00 - Merlin
navíc se snažím směřovat postavy spíš na příběh (ačkoliv to zatím je jen poznávání prostředí) a na NPC, než na boostování....:) což ale nemění nic na tom, že se mag. předměty udělají radost
20.10.2016 12:15 - Sir KRTEK
janě souhlasím že je to hlavně o NPC ,,KVÍÍÍÍK,, :-) než o tom kdo má lepší mag. vybavení. Např. lektvary obří síly jsme taky zatím nepoužili, šetříme na horší časy, a je pravdou že např. povedené odstrčení má také nemalý efekt jak u krysáků tak u sosáka a když se povede mám z toho nemalou radost... to mi věřte :-). A zdá se mi to i záživnější a zábavnější hrát to více na náhodu že třeba něco padne než si vybírat z nepřeberného množství comon, uncomon, rare. Ale jak říkáš občasné mag. vybavení udělá nemalou radost horlivým dobrodruhům :-)No jak jsem říkal kdo si počká ten se možná dočká :-)
20.10.2016 13:35 - Babaj
jo neboj nejaka dyka +1 se najde :-))
20.10.2016 20:49 - Sir KRTEK
Ty mlč ty čerte :-)
20.10.2016 21:07 - Babaj
to ja treba zil a smeroval amnona ted na petce k fireballu :-) a nakonec dnes zjistuju ze warlok v zakladni nabidce fireball ani nema :-))))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08919882774353 secREMOTE_IP: 18.118.16.229