Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
6.8.2016 20:42 - Merlin
Krto máš bod
7.8.2016 08:57 - Babaj
cekal jsem od tebe ponekud vice barbarske reseni, ale vicemen ano :-).... kyz to tedy chces slyset.. ano .. hlavni duvod bylo vyslechnout Peira pred jeho smrti.. coz se ve vasi spolecnosti tezko dosahuje, kdyz radeji zpovidate pak mrtve, tedy jsem musel vytvorit duvod nad kterym doufam i takovy zbrkloni jako je Brad dokazi udrzet sip na uzde :_)..... za dalsi ano stejne bychom sem museli pro overeni zdali je kletba zrusena, tedy aspon pro vnitrni pocit.. a v neposledni rade ano prima emocionani konfrontace na miste s anomalii mi pripada jako nejblizsi spojeni mezi tim cinem a spravedlnosti, ktera by mohla dul ocistit a navratit dusi Mac Ghoola opet do kolobehu..

Spise bychom meli popremyslet co bude dal.. Zima se blizi a zde v pustine bych ji nerad prozil na vlastni kuzi v tundre.. uz tak je listopad a docela verim ze na tyto kraje se to uz tadyby melo mrazem asi uz pekne honit. ale nevim... nechci ted poukazovat na neco co treba tak opravdu neni.... navrhuj najit nejake zimoviste.. osobne bych radeji volil neco mnohem civilizovanejsiho nez je desetimesti.. Luskan mi prijde lepsi .. mnohem vice moznosti jak preckat tento cas.. taky je tam par znamych kter by nam v tom mohli pomoci.. Myval se tam nekam vytratil a taky Pavian Mracek...(docela rad bych vyuzil jeho talentu a rad bych ho nasel jako mentory pri vyucovan zachazeni se zlodejskym nacinim :-))
8.8.2016 15:29 - Merlin
V úterý budeme sčítat...tak poprosím vrchního sčítače, aby to sečetl a informoval vás o obnose, který vezmete :)
9.8.2016 09:11 - Babaj
zkusim to spocitat jak dojedu domu :-)) tedy pokud nekdo nechce aspirovat na pozici vrchnejsiho scitace :-)))

jinak dnes vyhrozovali odstavkou elektriky.. cca 6,15-18,15.. ale rano vse bylo v provozu.. tak si myslim, ze nam zadne bezslektrikasrske klima nehrozi :-)
9.8.2016 09:54 - Merlin
ok..hodinu vydržíme i bez světla :)
9.8.2016 10:12 - -ajk-
Hlasin ze behem onech 10 dnu putovani se snazim bavit s peyrem a pokousim se znej dostat co nejvi informoci o tom jak zabil toho svyho pritele ( jde me i sebemensi detaily) a taky doufam ze podlehne stokholnskemu komplexu



PS: Scitani probiha ve spatny chronologicky usek pred vyplatou
9.8.2016 10:21 - Babaj
Drostane.. neplas mi ho.. pokud te neco od naseho hosta zajima, zeptej se nejdriv v klidu mne.. zkusim to z nej dostat aniz bych ho vystresoval vice nez je nutno aby ztratil posledni zbytky pricetnosti :-)
9.8.2016 11:40 - Sir KRTEK
:-) Dokážu si představit trpaslíka jak se ptá našeho vězně :-)
" takže náš milý příteli povez mi JAK SI HO KURVA ZRADIL TY BEZPÁTEŘNÍ KRYSO, JESTLI TO OKAŽITĚ NEBZKLOPÍŠ TAK SE K DOLU DOSTANEŠ PO KOUSÍČKÁCH... JO TAK TY SE SE MNOU NEBUDEŠ BYVIT JO?? TY ŠPIČATÝ UCHO... OBĚ TI JE UŘÍZNU A NARVU TAM KAM SLUNCE NESVÍTÍ...
Tak co můj drahý příteli? podělíš se se mnou o tu ošklivou věc co jsi udělal??
9.8.2016 11:40 - Sir KRTEK
:-)))
9.8.2016 11:45 - Babaj
hlavne hlavne.. bych mu rad nechal stale tu iluzi ze to muze prezit.. takze cim min bude vedet o tom kam jedem a o co nam opravdu jde.. tim lepe :-) zatim jsem ho navnadil, ze nam v prvni rade jde o poklad... :_)
9.8.2016 11:48 - Sir KRTEK
¨Já vím ale znáš horkokrevné trpaslíky:-).
9.8.2016 12:09 - Merlin
Ajku (all): jasně, klidně ten další týden po výplatě...:)
9.8.2016 12:11 - Merlin
v lepším případě mu rozmlátí hlavu o brlení vozíku
9.8.2016 12:13 - Babaj
a pokusi se ho schovat v kotliku a tvrdit ze nam asi utekl :-))
9.8.2016 12:48 - Merlin
až tak rafinovanej není
9.8.2016 12:56 - Sir KRTEK
Mě neuteče mám příliš rychlé reflexi :-)
10.8.2016 11:39 - Sir KRTEK
Každopádně bych se po odpočinku vydal prohledat to místo odkud lebka vyletěla. pokud to byla lebka čaroděje mohou tam být i jeho ostatky a předměty které bychom využili lépe než mrtvola, kdo ví co se zde může nacházet?
10.8.2016 11:56 - Babaj
V tom ti branit nebudu.. jen ti reknu... "Nic tam neni..., ale hledej zastaraly chodnicek vyskladany z kameni"
15.8.2016 09:29 - Merlin
připomínám, že hrajeme ve čtvrtek
15.8.2016 10:05 - Babaj
tedy mame jeste nejaky ten cas popremyslet co s nacatou situaci... Tim ze se nasel tento nemrtvej a jineho dalsiho uz Bran neciti... Mam s Amnonem uz vicemene tuhle zalezitost za vyresenou... ale situace doresena neni... Jste ochotni vzdat se veci co jsme nasli u Peira?.. jak nad tim premyslim vic nebo min.. vse mi uz naznacuje ,ze pokud ho nechcem zabit,, budemeho ho ted uz muset opravdu pustit a vysetrovani dalsi vest mimo vazbu :-).. Ackoliv vim, ze krivak sice je... tak nevim o dalsich krivarnach , ktere provedl... Spis mne hloda i dalsi otazka... tu krivost kterou z nej citim.. neni to nejaky odraz sukuby a jeji moci nad nim?... neodsuzuji ho predcasne?...
tuhle variantu ve mne vzbuzuje poznamka v peirove zapiscich o vlivu toho kdo vlastni dusi na tu osobu..Rozhodne dalsi otazky nam muze zodpovedet navsteva Peirova sklepeni...

Dasli aktualni otazka je ... co to tady vlastne ta planouci hlava chtela... vypada to ze tu po necem slidila.. proc ted. a hlavne po cem?... Dalsi nahoda?... nevim , kdyz se kupi nahody, tak to nevesti nic nahodneho :-))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082590818405151 secREMOTE_IP: 3.14.254.228