Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
3.4.2019 12:06 - Torrin
Zdarec,
měl bych dotaz a to hlavně na Babaje. Proč hned musí být něco špatně, když naše postavy nefungují jako poslusne NPCčka. Na jednu stranu chcete, aby jsme s Pavlem tvořili postavu více uveritelnou s nejakym backgroundem. Ale když už se začne dít něco tak špatně. Jako to že se Gerry rozhodl pro něco na základě argumentů, které mu stačily a věřil tomu z něj hned musí být kreten?
3.4.2019 17:09 - Babaj
to jsi spatne pochopil...... je dobre ze jsi to zahral... teda blbe se mi to posuzuje z role hrace :-)))) to co jsem resil nebylo tvoje rozhodnuti.. ale jak k tomu bude pristupovat lander... Bohuzel je to dost vyhranena postava a .. a to keten nebylo na tebe jako ondru . ale mysleno, ze jako z pohledu Landera , obhajoba pro Gereta skratoveho a dalo by se rict protizakonneho jednani.... Musim vymslet proc te sam v Kael kalidiru nevydat k spravnimu jednani.... zakon je landerovi nad pratelstvi.. to je nut ny pochopit..... ja vcera premyslel trochu dopredu... proc to v kael kalidiru neudelat.. jestli to bylo ze ti nekdo neco nabulikoval a nebo je geret takovy.. naivni ze bitvu pozaduje za genocidu.. zvlaste kdyz v tabore jsou jen valecnici nikoliv jejich zeny a deti a tudis je jasne ze jako " vojaci " jdou bud plenit nebo umirat.. navic oni by s nasimi zenami a detmi ve meste slitovani nemeli.. maximalne jako hracky a nebo otroky.......

takze proto jsem hned se zdrozil kdyz jsem premyslel nahlas.... ze to vemes osobne....
jinak ano z ppohledu Landra to byla vylozena pitomost.. zvlaste pokud ti bylo svereno veleni a damn primy rozkaz a ty jsi to prijal.. to je pro Landra jako by jsi neuposlechl primi rozkaz.. z hlediska radu spatne......
Ale nastesi tu porad mame v radu jednu vec... i zakony.. tedy i rozkazy musi byt aspon v nejake norme spravedlive.. pokud nejsou.. jsme ti co s snazime o jejich zmenu ci napravu... A proto jsem hledal nahlas tu polehcujici nebo dokonce zvratovou myslenku proc jsi to udelal :-)) Ano genocida by mohla byt dobry duvod.. bohuzel o genocidu neslo..
3.4.2019 17:45 - Babaj
ja neznam pozadi toho cinu.. vychazim jen z toho zjisteni.. proto je pro landra ted prijemnejsi verit ze jsi rad neporusil z nejake vypocitave a vedomeho vzoru poskodit zdejsi deni a v teto chvili i nasi situaci, ale radeji uverit , ze geret nedokaze domyslet sirsi souvislosti .. tedy tady to shrnuti pro nedostatek inteligence tedy mnou prehnane kretenstvi.. za coz se omlouvam...
Ublizuje nam to ted hodne.. bo nase jedina obrana je nase slovo a nase cest.. a kdyz tam vrazis takovy klin... tak lepsi nacasovani nemohlo prijit... Lander by se tim nezabyval. ale bohuzel jsme neprimo byli obvineni a tudis jsem musel pouzit moc abych se mohl s cistym stitem branit nebo i zautocit....
Lander musel trvat na tom slibu... bo cest , pravdomluvnost jsou jedny z piliru jeho viry a jeho presvedceni... snazi se byt vzorem pro ostatni a vam nejvic... Proste postup Tyranizace probiha... :-)

geret je proste jaky je.. jen se musime s tim naucit klickovat... S primym obvinenim bohuzel jsou moznosti dost uzke :-)))
3.4.2019 19:45 - Merlin
Ondra: zahrál jsi to dobře a já to ocenil nemálo expy (a kostku máš)
Babaj: jen připomenu: Tyrovo krédo
zákonnosti a poctivosti je pro některé náročné a jeho
kněží připomínají věřícím, aby neopovrhovali těmi,
kteří podle něj nedokáží žít – nebylo by to ctěné poslání,
kdyby každý měl sílu vůle se jím řídit.

Zkus promyslet to, aby se nestal z každé postavy Landr, bez jakékoliv možnosti rozhodování nebo konání. Buď jedete podle mě, nebo neexistujte :).
3.4.2019 22:23 - Babaj
na to ja myslim :-)
proto hledam tu ppolehcujici cast... abych nemusel na to pomyslet jako na umyslne konani zakulisnich podrazu ala belovous..... porad mohl cestne vystoupit a rici na toi se podilet nebudu to je genocida,, ale udelal za zady neco jako sabotaz.... a ten slib bohuzel musel chtit.. Landr chce verit ze ses chce polepsit zacit chce na tom aby nelhal aspon jemu... ja po nem nechtel aby prestal lhat :-)
Proste ve hre nemuzu dat vse na prehlizeni aby se udrzela kontinuita druziny.. proste to bylo hlavne o tom ze takove veci jsou v pritomnosti Paladina tohoto razeni velmi obtizna a zkutky budou muset pri prolaknuti nejakym negativem, ted treba ten slib... Nemuzu hrat rytire, paladina ktery jde prikladem aby nad tim bez reakce a pokusu o napravu mavl rukou... to bych asi musel prehodnotit Landruv Kodex :-) na tohle byla skupina vyrazne volnejsi kdyz to vedl amnon :-) ale to tu ted neni .. ten se ridil jen tim co je spravne... Landr je mnohem svazzujici...
3.4.2019 22:30 - Babaj
Amnon by vas tahal temer z jakekoliv slamastiky... ale Landr proste takovy neni... Landr vas pred zakonem chranit nebude. naopak.. leda by to byl nespravedlivy zakon.... takze ted spis hledam cestu jak s timhle vedomim.. muj soudce Dred nepozada zakonou frakci v kael kalidiru aspon o shovivavy trest v jeho pripade ..Kdyby aspon timto gestem umoznil unik zen a deti nebo jinych nevinnych treri by tam byli semleti... tak by mel i landrovu duchovni sympatii...

takhle se zkusenossti s belovousem nevim jestli to neni treba belovous sam nebo nejaka jeho loutka.. nebo jestli ho neobalamutil.. to je taky myslenka... v jeho stylu naruseni nasi reputace by to bylo.. Hmmm :-))
5.4.2019 14:26 - Merlin
Týden času je ideální k OOC prodebatování situace, úhlu pohledu jednotlivých postav atd.
5.4.2019 20:27 - Babaj
TAKZE ABYCH TEDA UPLNE ODPOVEdEL presne Torinovi kdyu uz mlci jako rybka :-)
spatne je bohuzel to.. kdyz svym "neposlusnym chovanim" ohrozis ostatni druziniky a potazmo celou missi... ja cim dal tim vice jak nad tim premyslim.. dochazim k dojmu.. ze to cely ani neni z tvoji hlavy. ale jako naivka jsi zase naletel... a to je proc landr tak vysiluje... navic jsi mu lhal.. takze te bud proti Landrovi nekdo postval nebo se pokousis o nejak vzdor, ale na urok duleziteho poslani a to je spatne.. protoze to vysvetleni co jsi podal je opravdu jako myslenka bezinteligentniho tvora :-) v tvem pripade spis naivniho.. za kretena jsem se ti uz omluvil....

Ja nechci aby jste hraloi me ovecky.. a Landr vas klidne podpori kdyz prijdete s necim rozumnym.. ale sabotaz vojenske bitvy a poruseni primeho rozkazu bez nejake rozumne priciny a jeste kto davat pod rouskou lzi je proste v nasi situaci opravdu ohromna blbost... jedine co ja po vas chci aby jste u toho premysleli .. a kdyz uz chccete takhle hrat tak musite byt dost obratni aby jste se pritom nenechali chytit... a kdyz uz tak necekejte ze sz toho vyvaznete jen poplacanim po zadech...

nevim kdo ti naseptaval tu genocidu... ale , kdyz by jsi se zamyslel tak by jsi prisel na to ze jeto opet vyborna manipulace.... (bitva dvou armad s totalnim rozdcenim porad neni genocida)
Dam vam jednu radu.. ne vsechno cim vas Mira osudove zkousi neznamena ze to je spravne... je na vas jak se techto speku zhostite.... neberte to tak ze kdyz za vama prijde a nekdo vas potka zacne do vas neco meldovat, ze to znamena ze to kdyz to jde z merlinovych ust ze to tak chce aby jste to udelali..
(nejlepsi je mu to obratit ve vas prospech. ale to se malokdy dari....)
8.4.2019 10:21 - Torrin
Jak jsme se bavili včera, zastavím se dneska, zítra uvidím jak budu stíhat. Vezu malou na očkováni.

Jinak jo to já beru, že každá akce má svou reakci a nikdy jsem nečekal, že za takovéto rozhodnutí budu poplacanej po rameni s tím, ze serem na to a jedeme dal. Tohle já všechno beru. ;) Možná jsem to už minule moc přehnal a bral jsem to až moc na sebe, neříkám ze ne;)

Jo a jedna technická;p kde beres tu jistotu přímého rozkazu:p Jako jo lhal jsem, to už je úděl Gerryho. Jako jo je omezenej tím jak se neumím poradně já z toho vykroutit, ale i v životě ne kazdej umí lhát a přesvědčovat jak by si pral v danou chvíli... s tím ze zóna to trochu znesnadňuje:D
8.4.2019 11:42 - Merlin
Torrin píše:
Jak jsme se bavili včera, zastavím se dneska, zítra uvidím jak budu stíhat.


Tohle souvětí má grády :D
8.4.2019 13:12 - Babaj
.-))) to byla skryta sifra jen promne :-)))))))


uz se tesim na dietni......(nic jsme neovlivnoval :-))))


Jinak se nebojte o tom mluvit i tady.... ja to hlavne chtel s Torinem probrat osobne.. bo jsem mel pocit ze to v utery bylo krasne vyemotovany az to pak blbe vyznelo vzhledem tomu..."kretenstvi" ktery nemelo mirit na hrace.. ale nebyl jsme si jisty jestli to bylo spravne pochopeno.. coz asi nebylo..
8.4.2019 21:23 - Torrin
:D sa povede:D
12.4.2019 08:54 - Merlin
A tak já bych vážně rád věděl, že vaše postavy nejsou sbírkou čísel. Vím, že velká část z vás na to nehraje, ale zajímá mne jestli o svých postavách přemýšlíte, jaké mají cíle, ideály a chyby. A chtěl bych si to tady přečíst. jak se vaše postavy staví k událostem a ke konfliktům v širším světě i ve skupině...děkuji.

Pokud jsem to nenapsal původně dost polopaticky, tak ted to snad je.
13.4.2019 10:52 - Merlin
V úterý nemůžu, vyzvedám dceru. Nabízím pondělí, středu nebo čtvrtek
13.4.2019 11:04 - Babaj
uff :-) tak pro mne by bylo asi nejlepsi pondeli
13.4.2019 11:12 - Havran-56
Za mně pondělí ok
13.4.2019 21:07 - Torrin
Klidně pondělí;)
15.4.2019 14:15 - Merlin
Ok
16.4.2019 14:39 - Havran-56
Napadá někoho s čím máme tu čest? Lendere co ty nemáš tušení. Mně mapadá jen nokdo jako byl Žnec.
16.4.2019 18:30 - Babaj
OSOBNE MNE V PRVNI MOMENT NAPADLA lETICE :-))))))) kudla aji s capsem..
ale jinak nemam sajnu.. ale ta se nejak moc nezivila dusemi ani masem.. ta byla ziva z neceho jineho :-)) vubec nevim co by to mohlo byt :-) cekal bych ale mozna nejakou jezibabu... jestli to neni nase stara znama z bazin :-)))) on belovous ji asi taky vzal na hul... kdyz se prsil jak pouzije to zezlo.. ale ta by vedela ze se se mnou toluk bat setkat nemusi... ikdyz mouna mimo chaloupku ji slehl hrebinek :-))) ale osobn esi myslim ze by to mohl byt nekdo s nasi babkou z bazin sprizneny...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091287851333618 secREMOTE_IP: 3.145.66.67