Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
21.1.2019 16:25 - Babaj
Ja jsem schopny kvuli tomu i o hodinu druive vstavat abych se tomu mimo spanek a praci mohl venovat 25 hodin. neco sezere prace neco spanek.. neco malo mozne jine aktivity ..ale zbytek dne je k dispozici... ve hre se pokusim klukum dat vice prostoru.. stejne je tyranizace nemine :-).. Myslim ze mych 60%je dostacujicich.. pokusim se to vytahnout na 70%.. doufam ze budu zahamben vysim procentem od kluku.. Jen doufam ze to nezustane, pokud se rozhodnou pro pokracovani, jkao u novorocniho predsevzeti:_)
21.1.2019 19:11 - Torrin
Čau, o tomhle přemýšlím už par dni a chci jít do toho! Chci zahrát postavu, která bude žít a ne tu co bude jen dělat “čísla”. Tím pádem chci do toho investovat potřebný čas ať to za něco stojí. Neříkám ze hned v následujícím sezení se moje RP otočí o 180 stupňů, ale budu se snazit ;)
21.1.2019 21:25 - Havran-56
Za mne. I když to na D20 nevypadá tak si každého sezení velice vážím a moc si ho užívám. To že každá akce postav má dříve či později nějaký důsledek je parádní. Rád bych i nadále pokračoval v našem putování. A já se pokusím své postavě dát více. Pro pokračování jsem všemi desíti.
22.1.2019 10:14 - Merlin
Dobře, dám tomu šanci. Hraje se v úterý 29.1. od 17:00.
22.1.2019 10:54 - Babaj
to je slovo do pranice :-) musim poresit svu odpoledni smenu ale vidim to velmi optimisticky :-)
22.1.2019 11:00 - Torrin
Supiš;) už se těším!;)
22.1.2019 12:07 - Babaj
takze kde ze jsme to skoncili?... zakopani a pripraveni pro velkoou likvidaci zeleneho odpadu?.-)
23.1.2019 11:10 - Babaj
jinak kazdymu je vse jasne?:-) i treba k ppozadi vasi postavy :-)) nebo o prostredi z ktereho ppochatzuiite? je vhodny cas se zajimat aby jste pak nerikali ze neznate mecove pobrezi :_)
23.1.2019 11:17 - Torrin
Jo sleduju D20cku, momentálně dávám od včerejška znovu dohromady postavy známých pro Merlina, protože to nikde nemůžu najít.

Naposledy jsme to ukončili tak, ze jsme se dostali do vojenského tábora, s tím ze se nějak rozkazem do jednotlivých jednotek a pomůžeme jim rozprášit skřety.

S tím, že já jsem chtěl se chtěl poradně vyspat a najíst po bitvě se Žnecem. Následně opravit si zbroj od běžného používání a boje. Pokud budete chtít helpnu Vám taky. Dal dat do pořádku zbraně, doplnit munici. A jít se aktivně podílet na přípravách před útokem;)
23.1.2019 11:52 - Babaj
joop.. jasne proslov.. pak zeny a zpev... dobra proslov musi stacit... jeste musim vlastne vyhreblcovat ostrokopytka
24.1.2019 09:17 - Merlin
Tábor je nezvykle tichý a platí zákaz rozdělávání ohně. S nadcházející zimou se muži choulí do hustých kožešin a vlněných dek. Okolní půda je rozmoklá a rozšlapaná, jak zde muži jsou již několik dní a postupně se shromažďují.
Občas se vrátí hlídka průzkumníků, kteří zajišťují, aby nebyl tábor odhalen gobliními zvědy.
Všichni čekají na svítání, aby se krátce před ním přesunuli na pozice...
25.1.2019 10:39 - Babaj
premyslim jak v tomhle pozdne listopadovem pocasi muze tabor bez ohnu vypadat.... rozhodne rano musi ma zbroj zarit a Ostrokopytkova zbroj jakbysmet... rano musime byt zdarnym prikladem zitrku :_) bez ohnu to moc na proslov v tuto hodinu nebude.. ale presto nekterym ktere potkam budu vnaset do zil povzbuzeni a viru v lepsi zitrky :_))
28.1.2019 18:11 - Torrin
Tak aby ti zářila zbroj ti klidně helpnu;) Ikdyz aby to spis nebylo na škodu když pak budeš moct házet prasatka na všechny strany:p
11.2.2019 11:59 - Merlin
Vzhledem k nemocím se min. dva týdny nehraje
11.2.2019 19:03 - Torrin
:D dobrý no takže krom Pavla jsme lehli všichni :D
25.2.2019 09:04 - Merlin
pokračuje se v choření
27.2.2019 10:43 - Babaj
tak mi zjistili po trech tydnech :-)) klate.. ze jsem prodelala prodelavam zapal plic.... no vidim nadejne snad pristi utery...
27.2.2019 11:05 - Torrin
I ty simulante:D Máš začít konečně chlastat a nevymlouvat se na kraviny:D
27.2.2019 11:24 - Merlin
léč se...:). upřesním jestli jsem v úterý reálný ( později) nebo ne. Barunka má školení a podle toho do kolika ho má.
4.3.2019 07:49 - Merlin
Protože není Babaj ještě zcela fit a já bych mohl zítra až od 18:00, tak to nebudeme hrotit a odložíme na příští týden. To už by se mělo hrát
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092649936676025 secREMOTE_IP: 18.217.210.105