Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.11.2018 14:21 - Merlin
Zavrtí hlavičkou "Ne...knih četl spousty...ale nekoukala jsem co jsou zač." Pak se zakouká na Landera..."myslím, že o tom mluvil, když se vrátil z toho města..a jestli ho tam zkazili...tak je to důkaz, že města jsou špatná, bych řekla" mrkne

Chvilku přemýšlí..."Joo víla myslíš...chvilku jsem netušila na co se ptáš....no..vílové, jsou vílové...poletuchy, ježibaby a jiní vílové..." pak začmuchá..."ve vacích, bych řekla"
19.11.2018 14:57 - Babaj
"Mesta nejsou zla , stejne tak by jsi mohla tvrdit ze tamhle ten klacek je zly kdyz nekoho pretahl po hlave, ale to neni zlo v nem ale v silach a kter ho k tomu donutily.. treba pazi darebaka ktery chtel nekoho okrast, tak ho tim klackem vzal pres hlavu..."opet se zarazim, "Ale na prdnasky take neni mnoho casu a trpelivosti, " podivam se ke koni na kterem sedi Gereth... "myslis v techto vacich? Mas pravdu ani jsme nestihli poradne vydechnout a jine svedectvi Huedinovo nemame... Gerete muzes se podivat
co nam muze pomoci?"
Otocim se zpet na Zrzku.. "Takze do mista tri stinu uz vstoupil bez tveho doprovodu? Tohle misto musime navstivit a vyhnat z nej zlo ukryvajici se v nem... Ukazes nam cestu? "
19.11.2018 15:11 - Merlin
Prskne..."ani Huedin tam nevstoupil..jen jsme byli u něj..."nakloní hlavu Proč bych měla?
19.11.2018 16:54 - Babaj
"copak ty chces aby pocit jaky jsi mela u mesta stinu se rozsiril po celem lese? a jeste dal? copak chces aby tohle co vyuzilo nejnitrnejsich tuzeb huedina dokazalo splachnout kamena mesta z povrchu zemskeho.. ale co mu uz nereklo nebudou to jen mesta co se splachne... copak nechces sama prijit na to jaka je pravda? chces dozit svuj zivot ve strachu a na uteku?... ja tedy ne a udelam vse proto aby to tisnive misto uz dele netisnilo tento svet.. A ty tomu muzes pomoci muzes urychlit tento proces... muzes byt na sebe hrda.... hrda ze nejsi jako ostatni s hlavou v pisku... huedin i podle mne nebyl zly.. ale podle mne byl podvedeny.. jako mnozi jini.... cozpak chces aby to dal pokracovalo.. porad chces aby se na Huedina divali jen jako na zradce? Ted muzes napomoci pravde a spravedlnosti... A ikdyz to treba nevyjde... bedeme to my co jsme se tomu postavili a celili teto zlovuli...... ted a tady na mesicninach" Vstanu a ma zbroj se stribrite jakoby rozzari... pochroumane oko na stite ukane slzu a ja necham znit ozvenu sve reci....
20.11.2018 13:17 - Merlin
Veverka chvilku přemýšlí..."Hmm..tak jo"
21.11.2018 07:44 - Havran-56
Podle toho kde jsem se pokusím zorientovat a nějakou dobu budu zjišťovat že to okolo mne je reálné. (poslouchat ptáky a zvuky lesa, dotýkat se stromů.
21.11.2018 08:12 - Merlin
Rozhodně Terren pozná okolí své vesnice ve Vysokém Hvozdu
21.11.2018 08:19 - Havran-56
Zamířím do vesnice. Půjdu rychlim krokem hnan příjemným pocitem že brzo uvidím tváře svich přátel. Ale stále se budu rozhlížet po okolí ne Eric že jsem zde
21.11.2018 09:30 - Babaj
Pekne Terrene Pekne :-)) pojd drzim ti palec :-)
21.11.2018 16:12 - Merlin
Vesnici najdeš naprosto v pohodě a vše je v pořádku.
23.11.2018 10:50 - Babaj
pojd Terrene pojd :-))) kdyz nevis tak se zeptej .. urcite v kmen mate staresiny.. jdi a sver se :_)))) no hop hiop :_)) Landr te maximalne stipúne ale neukousne :_)))))
25.11.2018 13:33 - Torrin
Čau, v úterý nebudu moct:-(. Potřebujeme doladit střechu a tesař má čas jen teďka v úterý :-( ... a potřebuje někoho k ruce.
25.11.2018 22:32 - Merlin
Ok. Příští týden hlídám, takže teď 14 dni nebude nic.

To nic nemění na to, že mi chybí progres u Terena..
26.11.2018 06:41 - Babaj
fuha... nu dobra.. dva tydny volna :_))

Terene ty usata opicko sup sup :_))
26.11.2018 07:16 - Merlin
Babaj píše:
fuha... nu dobra.. dva tydny volna :_))


tak vzhledem k tomu, že by Lander hrál v podstatě sám :D
26.11.2018 07:23 - Babaj
mam v zaloze kone a Neesku.. ale s tou opatrne :_))))
27.11.2018 09:32 - Babaj
tak se zda, ze nam nakonec padla do klina i ta zminovana komunikacni hlavicka od Huedina.... nejake napady jak toho vyuzit nebo jak s tim nalozit... musim priznat ze sam nevim jak s tim nalozit .-))
6.12.2018 10:25 - Babaj
tak jake jsou novinky... klate chlapy nenechavejte to na posledni chvili.. uz ma Teren doreseny sve potize... pokud ne tak se chystejte na nakopani dvojpuli :-)) sup sup...
7.12.2018 14:04 - Merlin
v úterý se hraje?
7.12.2018 14:23 - Babaj
u mne dobry :-)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11443209648132 secREMOTE_IP: 3.145.54.7