Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
26.10.2018 09:00 - Babaj
mame ped sebou kratky cas opocinku k prestupu... mam pocit ze bychom si to mohli rozvrhnout do asi jednoho desetidne... minimalne... naklady na pobyt zkusim uhradit ze spolecneho.. tedy zadny vystrednosti.. to si platte sami :-)))

ja osobne to vidim spis tak v mirnem duchu, nevim nakolik mne pusti k jednomu z hlav naseho radu.. mohl bych jeho zkusenosti vyuzt k prestupu.. ale jinak se spis snazim naerpat i povedomi o mistnich zvycic a hlavne zakonech..
26.10.2018 09:05 - Babaj
klate porad premyslim.. proc se mi vlastne novy zapis v zapisniku neobjevil mezi novymi... hmmm
26.10.2018 09:11 - Babaj
tak jeste muzem obehnout upce.. mame tady par cenosti...

1*prsten s kamenem neurceno

1* zezlo cormyrskych slechticu s podivnymi symboly neurceno
1* zlata soska lva(skurut Aranon) neurceno


tak zezlo neprodavat.. prsten a soska lva by nam mohla nejakou hotovost pposkytnout....

je nekdo z vas obchodnik... prejedu pohledem po lesnimmuzi a vystrasenem vrhaci dyk.... Dobra.. obejdu obchodniky a pokusim se vysmlouvat nejakou solidni cenu.....
26.10.2018 09:34 - Babaj
jinak Merline na jak dlouho kalkulovat? nechat ten desetiden? nebo mas plan na vicerodni?

kdyz vemu ze na den nas bude stat pobyt u sekery 3g / den za celou triclenou skupinu v pohodovem prostredi.....
nejaky penize na vydaje s prestupem... to asi kazdy individualne pdle narocnosti prestupu(lvlu)

pak asi nejaky to uceni.. asi se k tomu pravu taky nedostanu jen tak ale zacitby se mohlo... vydelavat asi tady v meste moc nepujde.. a spon mne ne...... Leda bych zacal delat bohosluzby.. hmmm to zni jako plan.. jedna svatba.. ale obavam se ze vsechno bude chtit delat pod Matkou a ne pod Tyrem.. a na pravni ukon asi jeste nemam nacerpano... hmmm
26.10.2018 11:07 - Merlin
hezké Ondro :)

babaj: prsten cca 25 zl, soška vynese 250 zl

dej tomu desetiden
26.10.2018 11:09 - Merlin
Babaj píše:
klate porad premyslim.. proc se mi vlastne novy zapis v zapisniku neobjevil mezi novymi... hmmm

zkus jestli máš zakliknuté vpravo na nahoře zelené tlačítko.(čtvercové), chci odebírat
26.10.2018 13:53 - Babaj
mam to zelene... ale nejaky figl to bude :_)
28.10.2018 14:57 - Torrin
Čau,
Bohužel tohle úterý nebudu moct:( Musíme do Kroměříže k Adiným prarodičům a navíc ještě musíme stihnout Adinu autoškoku, tak hlidám.
28.10.2018 21:49 - Babaj
njn a k postave uz nic nemas.. v utery teda na tebe asi pockame :-)) do pristiho utery.. teda jestli nema Merlin jine plany pro nas pozustale.. ale mohli by jste jne v kostce nastinit co by jste ve meste chteli stravit v desetidnu :_(
29.10.2018 06:59 - Babaj
takze.. suma sumarum...

za mne to vidim tak ze planuji....
prestup 6 dni......... 40g
pobyt v hostinci 10 dni.....10g
nauka prava .......10dni......20g
konzultace a rozhreseni od Vanara Bile cepele.. 1 den.....0g
Zbyle 3 osmihodinovky rozdelim mezi modlitby, a poznavani mesta pripadne sireni dobreho jmena Radu.....5g

financni narocnost dle planu........75g na Landera Destovitra ....
29.10.2018 07:08 - Babaj
Kluci hodte sem vase nejake propocty nebo aspon nastin, at vime jak si finance roz pocitat
31.10.2018 21:00 - Havran-56
Za mně představa strávení desetidenní:
Ubytování v hostinci. Po zkušenostech s místními lidmi a jejich pohledem na elfy bych se nikam mimo hostinec nevzdaloval. Jen do kasáren. Kde bych se rád věnoval tréningu střelby.
A rád bych požádal Lendra jestli po toulkách městem nenarazí na někoho kdo prodává řezbářské nástroje ( prozatím by postačil lepší nůž). A pak bych část času věnoval této činosti a pokusil se vyřezat něco co by mi připomínalo mou osadu ať to není jen šátek.
2.11.2018 08:20 - Merlin
V pondělí budu zavírat všechny diskuze vyjma Deníku a Technické (tu zatím nechám běžet a zavřu ji asi v prosinci a nechám jen deník). Konec hlášení.
5.11.2018 12:07 - Babaj
tak kd eje zapis... Ondro.. a kde jsi byl v Utery.. teda to je spoleh na todle to to :_()
7.11.2018 10:21 - Babaj
tak jsem doplnil zapis :-)) kdyz tak ondro prekopni tu cast co ma patrit jeste do 20..... jinak vcera super.. jsem musel ohodnotit vykon miry za babici.. proste dokazala nasrat i zbyndu ze jsem nedokazal rozdelit :_) ale takhle nejak ta babice opravdu .. ta besice... ta.. no... mela byt :_)) potvora jedna :-))) ale ja ji jednou upalim :_))))))
7.11.2018 11:04 - Merlin
:-) měl jsem trochu obavy, když jsem začal vidět skutečnou frustraci
7.11.2018 11:57 - Babaj
Ano opet jsem nevedel jak zareagovat :-) a nenasel jsem klicku .. krome vedomi ze jsem podvaden,, ale v ramci neceho co nemohu ani dokazat sam sobe :-)))) jak se rika slibem neublizis :-))))) proste jsem mel za to ze ma co nbidnout a ona zatim mlzila.. a tezko ji dokazat jestli to opravdu vi nebo ne... a jeste drze prizna ze dela na pokyn naseho nepritele :_))) a pak si necemu z toho co rekla ver a jeste je to bes.. sam doted nevim co jse si jao Lander od toho sliboval.. :_)))))
7.11.2018 11:59 - Babaj
beru ze verim ze nelhala ve vsem nebo nelhala vubec ikdyz mlha sama o sobe je lziva i tak :-) a ze jsme se posunuli :_))) ale kyz se nad tim zamyslim lander porad ani nevi cemu verit :_))) proto jsem chtel tu zonu do toho baraku :-))))
8.11.2018 08:07 - Merlin
:) přece si nepustí do baráku Tyra :). "Prej, vezmu si na pomoc svého boha"...pfff

info bylo jaký bylo...mělo to určitý důvod a myslím, že bude vysvětlen příště
8.11.2018 08:36 - Babaj
pff.. pro mne jasna indicie ze je to porad ta potvora a ne anomalie besa snaziciho se vymanit z besich sparu :_))).. no ale tak dobre mi tak mel jsem odejit jak jsem pk chtel .... ale ale cenu zezla jsem byl jeste ocoten akceptovat :_)))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099767923355103 secREMOTE_IP: 3.147.56.45