Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
8.10.2018 12:22 - Babaj
safra to jsem tady jediny z remeslnicke rodiny.... ale skoda ze jsem remeslu moc nedal :-)) to tu neni zadny tesar ci zednik?:-)) nebo jiny kdoby pochazel od nejakeho stav nebo drevoremesla :-)) tolik dreva a zadny vyuziti..... a knofliky se mi z toho delat nechce :_))))
8.10.2018 12:47 - Merlin
zase ale, hromada z knoflíků se blbě přelézá..furt ti to kouže pod nohama
8.10.2018 13:36 - Merlin
co se týká stop, tak lze najít místo, kde na stromech číhala záloha 3 goblinů, která vás napadla zezadu.
Jednu nebo dvě vlčí stopy v blátě lze nalézt také.
9.10.2018 07:35 - Torrin
A sak nějaké přípravy na další útok, opravy a úpravy hradby jsme smelili. Minumalne já když už jsem se dal do kupy.
10.10.2018 11:20 - Babaj
tak co prdka kde je zapis .-)))



jinak je to prekerka....

nejake napady...(schvalne jsem ynechal slovo konstruktivni ) :_)))



Ma myslenka byla.. pokusit se ocistit jezirko pomoci mych schopnosti spojenych s zehnanim a vysvecovanim, ale byl jsem na ne maly pan a tak jsem sahl pod ruhe moznosti pokusit se zlomit kletbu silou(narocnejsi variantou...)
tedy vniknout dovnitr a . zjistt jak to pujde...
vime, ze jsme narazili na problenmy s "horory" (kdyz si je tak pracovne popisu...)
a probiti se pres ne k jadru prokleti silou asi nebude tak jednoduche jak se zda.. tak jsem se chtel opet vratit na zacatek....

Neopoustel jsem zapocatou myslenku bedom si nekolika moznych mnou zvazovanych duvodu......
proc se do strazce jezirka poustet a zlomitho..
videl jsme to tajk na par moznosti:
- samotny mohl byt zdrojem a principem samotneho zneveceni.. zvlaste jak reagoval na me vysvecovani...
- jelikoz s e ochrance neprojevoval v stinopadu usuzoval jsem spise , ze je tam jako vytvorem temnoty ktera znesvetila a hlida spis pruchod z nasi strany do stinopadu/ vili divocina. A tudis jeho zlomeni nam usnadni pristup k jadru znesveceni..
- posledni varianta je zbytek ochrany jezirka jako takovy pokrouseny temnotou rozhrani.. tim padem hlida oboustrane a je to spis neco jako padly paladin ktery tam mel byt ale jeho pokrivenost ho zbavila vedomi.... coz se asi stalo .. ale v tom pripade mne porad vrta hlavou proc se po nas nenatahl kdyz jsme byli na druhe strane.. par kol mel i volne jezirko... Ale evidentne hiororoe meli z jezirka respekt.....

no tezko rict co to prinese. ale evidentne se horror nyni nebal do jezirky vstoupit a je otaka casu kdy jej budou nasledovat dalsi.... Nasi dobrou zbrani by mohlo byt svetlo... Ale noc mame na krku... rzhode nam asi nepomuze s ejit vyspat jinam.... nemuzeme nechat ty parchanty se rozbehnout z jeskyne..
asi budeme muset vyuzit palisady a udrzovat ohen a jasem jeho plamenu drzet horrory tam kde jsou a nechat mne si odpocinout at muzu zrana se pokusit o nove vysveceni...
15.10.2018 08:03 - Merlin
Vzhledem k pracovním aktivitám v tomto týdnu se úterní hra ruší
15.10.2018 09:01 - Babaj
safa ... ze by dalsi president? :_))) klate aby nam pak oko nevyschlo tak dlouho bez mrknuti :_)))
15.10.2018 09:19 - Merlin
Já myslím, že to tak dramatické nebude...ale když vidím ten obrovský zájem o hru, tak snad dám v práci výpověď a krapet víc omezím rodinu, abych přišel...hned se mi chce víc hrávat a míň se nutím
15.10.2018 09:40 - Babaj
njn pravda... torine.. kde je zapis .-))) sup sup chci videt co jsi v nasi nepritomnosti videl :_)))
17.10.2018 09:36 - Merlin
Hoši, furt nad tím přemýšlím a nejspíš jsem dospěl do fáze, že po 27 letech ukončím svou kariéru rpg hráče/dm. Chápu, že od rozdělané práce se neodchází, ale práce je rozdělaná pořád, takže by to asi nešlo odejít nikdy.
čekal jsem, že mne nová krev nahodí, ale bohužel se nestalo.
17.10.2018 10:46 - Babaj
A co takhle neukoncit, ale pozastavit... rekneme na jare bychom mohli neco zkusit.. nebo drive nejakouvsuvku na vanoce...
17.10.2018 13:51 - Merlin
"Miláčku, dáme si chvilku pauzu" :) je věta, která nikdy nekončí dobře
17.10.2018 14:11 - Babaj
Ale nezni tak definitivne :-))
23.10.2018 07:06 - Babaj
takze dnes se privalte... musime jeste zachranit tento hvozd....... a ne ze zase si budete hrat na Mlcochy :-)))))
23.10.2018 08:41 - Babaj
A uz zacnete premyslet co s nacatym jezirkem.... sice uz by jste meli mit plan hotovy , ale pokud ne tak je uz na case :-)
23.10.2018 08:42 - Babaj
nebo pouziju zarikavacku...
Nas vztah byl jak kristalova studanka....
A ty jsi do ni hodil Hrst pisku.....
To s posral Kosto...


Hmmm mozna by to pomohlo :_))
24.10.2018 20:14 - Havran-56
Tak co Gerry? Nakoupil jsi nebo vše prokil?
24.10.2018 20:15 - Havran-56
Propil
24.10.2018 21:57 - Babaj
a hlavne zase chybi pomerne dulezity zapis..... no tak nespi :-)))
26.10.2018 08:57 - Babaj
Super... Ondro.. tebe musi jeden pojebat.. ale stoji to za to,, je to sice porad jen necely den. ale pekny.. moc pekny.... za chvili budem jak v Omeze podavatkazdy hlaseni... mit postrehy a vjemy te dane postavy na vec a co v te chvili prozival je moc dobre :-)) Ondro soupej to tam... jde ti to lepe jak mne :_)))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075359106063843 secREMOTE_IP: 3.137.215.0