Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
3.9.2018 11:51 - Babaj
ja jsem tady, ty jsi tam... vsude kam se podivam :_)))

musim nakoupit vice oleje.... a taky i nejakou lampu at nechodim v dobe nouze s otevrenym ohnem po lese.. a malou klicku na neposlusne veverky.... tzvanou bezkamenou :_))) A taky by jsme mohli najmout nejakeho toho hlidace koni.... pokud dojedem k lesu... Ale snad to pres Ostrokopytko opet nejak udelame.. ale zase bychom mohli dat nekomu z mesta vydelat... Ten hvozd asi nebude na hodiny ,ale na dny prace...
3.9.2018 12:00 - Merlin
winter is coming
3.9.2018 12:01 - Babaj
A nebo zjistt kde nas velitel Rangeru operuje.. urcite by slo mozna vyuzit jeho zakladniho tabora...
3.9.2018 12:01 - Merlin
musíš si najít následovníka :), o tom bych mohl vyprávět
3.9.2018 12:03 - Babaj
:_)))) no na Mentora za chvili mit budu.. ale psst .. jeden se rysuje ale nesmim ho vyplasit :_)))) mozna dva :_))))) ale zase nejakeho jineho panose bych taky mohl zlakat.. ale jeste je brzy :_))


klate.. to je taky napad.... kd emy na to chodime.. jit na adventuru na zimu a jeste k tomu na mesicninach :_))) ale treba jsou okolo mesicnin teple proudy a imy tu nemusibyt tak hrozne.... Ale uvidime.. pokud zatocime vilama do zimy.. muzem pak zabrouzdat k trpaslikum pod zem na zimu.... jen aby nebyli spise ve skalach a ne pod zemi... hmmm
3.9.2018 12:12 - Torrin
No zima ... to bude chtít teple spodní :D
3.9.2018 12:15 - Merlin
Hmm..myslíš, že je dobré nechat jednoho ze dvou, případně oba členy družiny (potenciální následovníky) hlídat koně? nestane se pak družina poměrně jednočlennou?
3.9.2018 13:01 - Babaj
tak otazka nasledovnika a hlidka koni.. se mohou a nemusi stotoznovat...externi nasledovnik by neoslabil druzinu ..interni by uz ji samozrejme narusil a v tom pripade bychom museli vyuzit sluzeb mistnich Flyboju a namezdneho delnika k vykonu ohlidky a pripadneho zaopatrovace.... zalezi na cene. ale myslim ze nejake sluzby bychom mozna mohl kratkodobe zaplatit....(z kasy budouci Radove kapituly :_)))))))))
3.9.2018 13:05 - Merlin
já jen, žes tu pohazoval jedním dvěma následovníky :D
3.9.2018 13:09 - Babaj
pssst :-)))
4.9.2018 14:43 - Babaj
mam tu drobny of topic at si to muzete nechat projit Hlavou.. volal mi Jirka Pecanka... V sobotu ma probehnout nejaky zavod v behu pod kridly Agroertu... A hleda pad organizacnich hlavicek a pazicek na sobotu.. cca 3 hodky stojky na kontrolach .. plati Babiš cca 500kc takovou makacku...... je to hlavne otazka na Ondru a na Pavlika... Merlin o te oakci uz asi vi sve :-))) takze pokud by jste chteli travit placeny cas venku ve velkem bezeckem zavode jako organizatori nevahejte a reknete....
6.9.2018 12:55 - Babaj
nevidel nekdo meho kone?... az ted mi seplo.. ze jsem mohl mylne vyhodnotit slova"(jmeno) obejdi je a zkus srazit belouse"... safra ja byl tak vstahovacny a pak mi doslo vzdyt muj kun je belous :_))))))
6.9.2018 13:09 - Merlin
:)
6.9.2018 13:25 - Merlin
dovolil bych si citovat z písma svatého:

Tyrovi následovníci se zasvětili věci spravedlnosti,
napravení křivd a dokončení odplaty. Tato zbožnost
není nutně spojena s rovností nebo férovostí, ale spíše
se zjištěním pravdy a potrestáním viníků. Následovníci
Tyra bývají v otázkách teologie a zákonů neoblomní
a věci vidí poněkud černobíle. Tyrovo krédo
zákonnosti a poctivosti je pro některé náročné a jeho
kněží připomínají věřícím, aby neopovrhovali těmi,
kteří podle něj nedokáží žít – nebylo by to ctěné poslání,
kdyby každý měl sílu vůle se jím řídit
.

A každý někdy selže :). Výjimky se pak stávají svatými...například Svatý Patrik či Svatý Pandion
6.9.2018 15:09 - Babaj
Píše:
Následovníci
Tyra bývají v otázkách teologie a zákonů neoblomní




jojo ... svata pravda,,,, s vyse zminenou citaci mel Landr nejvetsi potiz minule.... ja mel indicie na zasah a nemel dukaz .. nemohl odejit aniz by neco neudelal.... nejak jsem spis citil ze je treba neco udelat... ano bylo to spis Helmovske nez Tyrovske ... sahnout k nasilnemu zajmuti... ale nejak me v tu chvili dosly pod tihou indicii moznosti... vsadil jse na jeho vinu..... podle toho jsem pak jednal v zaveru a bylo spravedlive ze odesel... ikdyz by jiste mel byt souzen za jine prohresky z pevniny.. ale ty mi nebyly znamy a stale nejsou... a mozna byly uz smyty.......

ale porad nenachazim jine vyvrcoleni nez jsem udelal... klate vycouvat jeste... hmmm to si myslim bylo jeste horsi..... no mel jsem s oprit jeste o jina slva , ale na to jsem uz spatne zacal....uz jsem zacal pod tihou indicii s nim jednat jako s vice nez jen podezrelym.. s nekym koho jsem chtel ziskat dovazby nez aby byl na svobode nez se to objasni.... Hold chtel jsem uspisit reseni Dernalskeho hvozdu co to da..... preci jen mam dva noze na krku v satlave :-))))
7.9.2018 06:03 - Havran-56
Tak co vrhneme se na vesnici dokud je Lander při síly :-)
7.9.2018 06:07 - Havran-56
Po krátkém odpočinku bych se rád po rozhlédl okolo. Pokud možno směrem k asy vypálené vesnici.
7.9.2018 06:34 - Babaj
no ja po kratkem odpocinku asi schopny nceho budu, ale velkou hitparadu necekejte :_)) ale je jasne ze vesnie je stale nas hlavni cil a patrne i po kratkem odpocinku...
7.9.2018 08:48 - Torrin
Tak hurá do ni:p nebo k ni?:p
7.9.2018 09:53 - Torrin
Nic proste... ostruzini, je můj neskutecny nepřítel. Ale zkusím se jednotu a jít prohlédnout cestu aspoň k vesnici, pokud mi někdo zkušený pomůže se prolest v tom chabasti, budu jen rad. Lander ať si ještě dachne. Zkusíme nahlédnout o kus dal.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13705205917358 secREMOTE_IP: 18.221.47.203