Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
23.7.2018 08:28 - Babaj
tak co ten vyklad.. ma nekdo nejakou teorii?...

sudba
Cerna krev odhali tri, tri jsou spojeni v jeden,,, jeden vladne trem.... Tri znici jednoho....



tak muzem zacit od zaatku.. co by mohla byt cerna krev...... zaschla krev zcerna--- ale to si nebude ono.... Skreti pry maji cernou krev :-))) ... a nebo ze by obrazny vyraz pro prokletou krev.. tedy krev z prokleteho tvora... nebo zleho.. zapeklite..... nebo je to odkaz na krev bezkrveho :-)


Aco ta magicka trojka.... myyslite ze by se to tykalo nas?... jako by to naznacovalo ze pokud nebudeme kompletni tak si s necim .. tedy tim jednim neporadime?
No a "jedno".. je to mysleno jedno a totez nebo je jedno pouzito jako jednota a pak jedno jako oponent.... Ale nejak mi pak to nedava smysl... pak jedine ze mame pred sebou trojici neceho... viz tri kuze spojene do obalu knihy...
23.7.2018 11:39 - Torrin
No už to pokulhává v tom, ze mi nejsme tři ale 2,5 :D
23.7.2018 12:27 - Babaj
tak to musime zmenit :-))))
26.7.2018 06:59 - Babaj
Na klokanyyy... na vlkyyyy .-)))) tak jak je komicka dvojko :_)))) ?
26.7.2018 07:44 - Torrin
U nás je skvěle, kafickujeme a přemýšlíme nad úplně revoluční bojovou strategii po které by už konečně rupla Landrovi cevka:D
26.7.2018 08:35 - Babaj
ha .. jsem ted koukal na boj s konikem jestli jsem neco nemohl zahrat lepe nebo jinak..
Na nic moc jsem neprisel. akorat povrzuju ze akce u ovladaneho ore jsou odpoutani se, uprk a uhybani..

ale pak jsem kouknul vyse a tam bylo umirani a ... sam jsem po precteni musel priznat ze jsem zil v poloomylu.....


jsem zil ze hody na deat save se nemodifkuji..... Ale pak jsem prisel na to proc tahle neuplna informace zmatla cely usudek na ten hod.. On se nemodifikuje abilitou... ale kouzly a schonostmi to lze.....
Pravda, musim Shadowowi dat polehcujici okolnosti.. kdyz jsme louskali ty pravidla poprve a hrali prvni petky pres net... my jsme tady hrali jeste 4ky.... tak moc moznosti na modifikovani savu nebylo tak rceni ... zachryny na smrt se nemodifikuji.. jsi v rukou bozich .... nebyla mimo misu....

********************************************************************

Záchranné hody proti smrti
Kdykoliv začneš svůj tah s 0 životy, musíš si
hodit zvláštní záchranný hod, zvaný záchranný
hod proti smrti, zdali se přiblížíš smrti,
nebo se budeš držet při životě. Na rozdíl od
ostatních záchranných hodů, tento záchranný
hod se neváže k žádné vlastnosti. Nyní
jsi v rukách osudu, podpořený pouze kouzly
a schopnostmi, které zvyšují tvé šance na uspění v záchranném
hodu.

Hoď si k20. Padne-li 10 nebo více, uspěješ. Jinak
neuspěješ. Úspěch či neúspěch sám o sobě nic neznamená.
Při třetím úspěchu jsi stabilizovaný (viz níže).
Při třetím neúspěchu zemřeš. Úspěchy či neúspěchy
nemusí jít po sobě; udržuj si přehled o obou, dokud
nenasbíráš tři stejného druhu. Počet obou se anuluje,
když si obnovíš nějaké životy, nebo když se staneš
stabilizovaný.
Hod 1 nebo 20. Když si házíš záchranný hod proti
smrti a na k20 padne 1, počítá se jako dva neúspěchy.
Pokud ti na k20 padne 20, obnovíš si 1 život.
Zranění při 0 životech. Utrpíš-li zranění, zatímco
máš 0 životů, utrpíš neúspěch záchranného hodu proti
smrti. Je-li to zranění z kritického zásahu, utrpíš místo
toho dva neúspěchy. Pokud je zranění rovné nebo větší
než tvoje maximum životů, tak namístě zemřeš.
26.7.2018 13:45 - Merlin
Jen bych si dovolil připomenout (některým), že mají stále ještě dary od ducha a taky mají někteří magický předmět, který vůbec nevyužívají
26.7.2018 14:38 - Babaj
muj dar si jeste ponechavam ..... hmmm mag. predmet..... hmmmmmhavrana premilame v mysli porad,ale nemuzu najit spravny okamzik a vyuziti... moje helmice..... hmmmm premyslim ze bych mohl vyuzivat casteji ze bych porad zapinal... jestli si vzpominam o poctu pouziti tam rec nebyla ze?.... pak bych nemusel mozna plytvat akcemi v boji na zapnuti.... Hmmmm ze by natepniky? ze by nekdo vedel o napepnicich uz vic a nevyuzival?:-)))))
safra.... dal mame pytel beztiize.. ten je stale v permanenci... hmmm a ma zbroj je taky v permanenci.. teda ppokud zrovna nejsem v pizamu :_)

jeste ppoty mame magicky.... hmmm
26.7.2018 14:51 - Merlin
tak myslel jsem, že někdo má magickou čelenku..ale asi se mýlím...tak nic
26.7.2018 17:07 - Babaj
celenka? priznejte se kdo ma nejakou celenku :-))) ja o zadne nevim.. coz nemusi znamenat ze ji nekdo nema.. nebo ze ji treba nemam sam :-)))))))))) ale vazne si ted nevybavuju nic o celence... safra....... jaj uz mi svita a proto mozna jsem na ni pozapomnel.... to bylo nejaky rychly deleni.... ha ze by to byl ORNI... jaj uz mi svita.......... neco s plameny........ jaj uz je to tady....... ano nekdo kdo vypalil svuj dum :-)))) TY vole Ondro ta tvoje ma pravda.. uz vyzen ty zensky z hlavy .. a venuj se necemu poradnymu.. treba Ornimu :-)))))))))

Ale je fakt ze ja ji taky vypudil s hlavy :-)))
26.7.2018 17:13 - Babaj
hmm uz vim proc mi zapadla v zapomenuti ja ji nemam v textu u magicna v babaj technicke... jakto?:-))))
26.7.2018 17:18 - Babaj
jaj ja tam vlastne nemel cel y ten loot s natepniky a stitem.. hned jsem to oprasil at je ten majetek pohromade :-)))))
26.7.2018 18:00 - Torrin
Jojo tu mám já, hlavně ze si vždycky říkám, ze už mám identify, tak bych se ji mohl fest kouknout na Zoubek...
30.7.2018 07:13 - Babaj
tak co pilgrimove? snad vam nevyschly po tom pernem vikendu mozky :_)))) Lander a jeho zombi pratele :_)))
30.7.2018 07:50 - Merlin
Začni chladit pokoj :)
30.7.2018 09:54 - Babaj
Abych ho neprechladil :_) ale musim rict ze oprotijinym tam u mne dole je porad jeste jaks taks :-) uff :-))
30.7.2018 10:05 - Merlin
já mám doma příjemných 35 stupnů někdy kolem půlnoci
30.7.2018 21:21 - Torrin
My u nás v hobbiti noře máme vcil krásných 22 stupňů ;p
2.8.2018 11:32 - Babaj
tak co je tady?.-))) psi vyji o sto pero a ocas a my nic? :-)) jak odovime...... budem stahovat ocas my a nebo oni?:-)))
6.8.2018 08:28 - Merlin
Tak protože Ondra teď dva týdny nemůže, tak budeme hrát až 21.8.2018
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0939040184021 secREMOTE_IP: 3.145.199.140